Česko – Sev. Irsko 2:0 (kon.)
Česko
2:0 (2:0)
Severní Irsko
Čtvrtek 09.10.2014, 15:00 • Stangmore Park, Dungannon (NIR) • Kvalifikace mistrovství Evropy do 19 let

Česko v dalším utkání narazí na Faerské Ostrovy. No a Severní Irsko zase na Rusko. Oba zápasy se hrají už v sobotu. Doufejme, že Petrouš své svěřence znovu dobře připraví. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:57:29)

Střely celkem: Česko 10:11 Severní Irsko.
    Střely na branku Česko 5:5 Severní Irsko.
    Střely mimo branku: Česko 5:6 Severní Irsko.
    Ofsajdy: Česko 2:3 Severní Irsko.
    Fauly: Česko 13:4 Severní Irsko.
    Rohové kopy: Česko 6:4 Severní Irsko.
    Zákroky brankářů: Česko 5:3 Severní Irsko.

Hlavní rozhodčí Gözübüyük foukl naposledy do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, ve kterém Česko zvítězilo nad Severním Irskem, a to v poměru 2:0. Obě branky padly v první polovině zápasu, když se trefil Černý a poté také Batka. Hra byla velmi vyrovnaná, a to jak na šance, tak na držení míče. Nicméně brankář Staněk odehrál dobré utkání a svůj tým hned pětkrát podržel, avšak šance Severního Irska nebyly natolik nebezpečné, aby si s nimi Staněk neporadil. Čeští mladíci první zápas zvládli a na své konto si připisují důležité 3 body.

90+3

90+3
    Faulovaný byl Anderson, kterého poslal k zemi Yunis. Rozehrávat budou fotbalisté v tmavě zelených dresech.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 2 minuty.

89
    Standardní situaci si vzal na starost Thompson a rozhodl se pro střelu, avšak ta byla nepřesná a Staněk zasahovat nemusel.

88
    Na druhé straně vystrčil růžky Toml. Severní Irsko bude zahrávat volný přímý kop.

86
    Faulem se provinil Newberry, a Česko tak bude rozehrávat.

85
    Hrací plochu opouští Petr Galuška, místo kterého si zahraje Filip Zorvan.

85
    McCawl dostal dobrou přihrávku od Thompsona a poté se probojoval ke střele, avšak ta mu nesedla. Stav skóre se v 85. minutě nemění.

84
    Matějů se provinil faulem a Severní Irsko bude rozehrávat.

83
    Rooney se dostal na hřiště v 66. minutě a nyní se konečně ocitl v šanci. Nicméně Staněk si i tentokrát připsal úspěšný zákrok a stále drží čisté konto.

83
    Sadílek odcentroval balon do pokutového území, ale Severní Irsko se ubránilo a rychle vyrazilo do protiútoku.

83
    Čeští fotbalisté se dostali na soupeřovu polovinu, kde se snažil Sadílek dostat balon před branku, ale protihráč odvrátil míč na rohový kop.

82
    Dohráno má Jamie McDonagh, kterého na poslední minuty vystřídal Stephen Fallon.

81
    Jako další se v šanci ocitl Buchvaldek, ale i ten pálil velmi nepřesně.

79
    Černý si mohl připsat svoji dnešní druhou branku, avšak tentokrát mu střela nesedla, a tak Mitchell zasahovat nemusel.