Ostrava – Jablonec 4:1 (kon.) | Brno – Táborsko 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 2:2 (kon.)
Jihlava – Varnsdorf 5:1 (kon.) | Dukla Praha – Teplice 3:0 (kon.) | Liberec – Třinec 1:1 (kon.)
Plzeň – Slovácko 8:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Bohemians 1905 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Znojmo 3:3 (kon.)
Slavia – Příbram 0:2 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
2:1 (1:1)
FC SILON Táborsko
Pondělí 13.10.2014, 13:00 • Srbská 47a, Brno • Juniorská liga

Slyšeli jsme poslední hvizd sudího Machálka, jež ukončil zápas 14. kola Juniorské ligy. V něm jsme mohli vidět jak rychlou branku v Bébrově síti, tak vyrovnání po povedené akci od Chirinciuce. Přichystal zdejším divákům přichystal krušné i radostné momenty – k těm horším patřila například neproměněná penalta, což výtečně nahradil o pár minut později v šedesáté deváté minutě. To je ode mne vše, pro Onlajny.com Ondřej Smejkal. (14:53:30)

90+1

89
    Táborsko se posledním protiútokem snaží ze zápasu získat alespoň bod, po nepovedené střele Škardy to vypadá na to, že všechny tři body zůstanou pod Špilberkem.

87
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Bareš, přichází Škarda.

85
    Roh Brna končí na kopačkách hostů.

83
    A další povedená střela v podání Brna – asi z dvaceti metrů vypálil Černý a jeho pokus letí zhruba metr nad spojnicí břevna a pravé tyče. Bébra tento projektil hodně protáhl.

82
    Výtečná střela Štrombacha, kterého jakoby nepříjemné zranění posílilo. Rána byla opravdu tvrdá a k pravé tyči jí chyběly centimetry.

81
    Velmi krásná výměna míče v podání Táborska, bohužel pro hosty se Zbrojovka dostala k míči dříve než Hadžič.

80
    Štrombach leží v bolestech na trávníku – nelze se mu divit, upadl po velmi nepříjemném zákroku.

76
    Rohový kop pro Táborsko lapil Záleský.

75
    Žlutou kartu dostává Fojtík (FC Zbrojovka Brno).

75
    Kordina na poslední chvíli zachránil balon odkopnutím před góluchtivím Přichystalem.

71
    Žlutou kartu dostává Černý (FC Zbrojovka Brno).

70
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Jaroš, přichází Ciku.

69
    Brno právě vstřelilo branku!
    Tak konečně se JAKUB PŘICHYSTAL dočkal! Po asi čtvrté gólové šanci přichází rána, na kterou sice Bébr ještě stihl vychýlit ze svého směru, ale nikoli vyrazit, a tak balon končí v síti!

65
    Táborští jsou opět pod tlakem, typickým pro druhou polovinu prvního poločasu, a Brno se zajímavými kombinacemi dostávají za obranu – která je zatím pozorná.

62
    Z rohu vznikl jen útočný faul na Bébra.

60
    Rohový kop pro Brno. V šanci Přichystal versus Bébr totiž zvítězil druhý jmenovaný.