Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 1:0 (kon.) | Magnitogorsk – Čeljabinsk 6:1 (kon.) | Kazaň – Vladivostok 4:3 (kon.)
Petrohrad – Riga 2:1 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Pondělí 13.10.2014, 15:00 • KrK Uralec • KHL

55:24
    Domácí Eduard Lewandowski vrazil zezadu Pepeljajeva na mantinel a dostává za to trest 5 minut + do konce utkání! Hosté tak budou hrát do konce třetiny přesilovou hru!

49:39
    Tentokrát se vylučuje na straně hostů. Sergej Lesnuchin dostává dvě minuty za držení.

46:21
    Domácí Andrej Antonov dostává menší trest za hákování a Jugra dostává další příležitost v podobě přesilové hry.

41:47
    Alexej Simakov (JEK) dostává dvě minuty za hákování a poměr sil na ledě se vyrovnává.

40:33
    Andrej Sergejev (JUG) si jde odpykat dvě minuty za držení. Příležitost pro domácí hned na úvod třetí třetiny!

35:22
    K českému brankáři se teď dostal odražený puk a po přerušení hry přichází vyloučení na domácí straně. Dvě minuty si za hákování odsedí Jevgenij Solomonov.

30:15
    Bude se vylučovat na obou stranách. Hostující Ben Maxwell si odsedí dvě minuty za sekání a na trestnou jde i domácí Sami Lepistö, který se provinil vysokou holí.

10:49
    Je tu první přesilovka dnešního zápasu. Hostující Andrej Čibisov si odsedí dvě minuty za sekání.