Tomljanovicová – Šafářová 0:2 (kon.) | Mladenovicová – Plíšková 2:0 (kon.)
Karolína Plíšková
Karolína Plíšková (7)
0
3 5
Středa 15.10.2014, 16:29WTA Moskva 2 - VTB Kremlin Cup 2021 (krytý tvrdý povrch)

Ženský tenis je opravdu plný překvapení. Karolína Plíšková po právu padla v prvním kole na turnaji v Moskvě. Kristina Mladenovičová předváděla dnes vskutku parádní tenis a zaslouženě si zahraje 2. kolo. Dnes se mohla opřít o svůj první servis, který ji chodil vskutku výborně. V prvním setu nedala soupeřce prakticky žádnou šanci. Druhý set už byl o něco vyrovnanější, avšak na obrat v zápase to z českého pohledu nestačilo. Po vítězství v Linci tedy přichází studená moskevská sprcha. (17:47:27)

Konec zápasu

7:5
    Je konec zápasu! Karolína Plíšková nebyla schopná returnovat servis soupeřky a na turnaji v Moskvě se loučí už po prvním kole!

40-15
    Už jenom jeden! Plíšková kazí return! Mečbol pro Francouzku!

30-15
    Famózní volej teď předvedla ze středu hřiště Mladenovičová! Dva míče ji dělí od zisku zápasu!

15-15
    Milimetrový aut z rakety Francouzky. Plíšková teď měla velké štěstí. Jinak by úder neměla ani ve snu.

15-0
    Výborný servis na začátek.

6:5
    Vítězný úder tentokrát Plíškové nesedl. Končí v deblové výměře a soupeřka získává její servis! Špatný moment a složitá situace pro Plíškovou. Pro setrvání v zápase musí vzít soupeřce servis!

40-30
    Brejkbol pro Mladenovičovou! Kraťasy ji dneska fungují na jedničku, bohužel!

30-30
    Přesný vítězný úder po čáře. Výborně to teď sehrála Karolína!

30-15
    Agresivity teď bylo moc! Přetažený úder za základní čáru.

30-0
    A další agresivní hra! Vítězný úder opět nedostižitelný.

15-0
    Vítězný úder po čáře. To byla bomba! Plíšková se jen kouká z druhé poloviny kurtu!