Grigor Dimitrov
Grigor Dimitrov (2)
1
7 4 4
Neděle 19.10.2014, 15:12ATP Stockholm - BNP Paribas Nordic Open (krytý tvrdý povrch)

6:4
    A esem český hráč také završil tuto dramatickou bitvu!

1:0
    Tentokrát za základní čáru Bulhar napálil bekhend, český tenista tak podobně jako ve druhém setu sebral soupeři hned jeho úvodní servis v sadě!

A-40
    Forhend Dimitrova byl moc dlouhý, Berdych se může těšit z dalšího brejkbolu!

40-30
    Berdychův vítězný forhend po čáře rozhodl o tom, že světová sedmička má brejkbol!

6:4
    Český tenista to tentokrát zvládl, druhý set patří jemu! O osudu utkání tedy rozhodne třetí sada!

40-30
    Vítězný forhend Berdycha umístěný přesně do rohu kurtu znamená, že světová sedmička disponuje setbolem!

40-15
    Křižný forhend bulharského hráče dosedl do bočního autu, Berdych má další dva brejkboly!

1:0
    Český hráč postupně dostal soupeře pod tlak, ten nakonec forhendem z hodně těžké obranné pozice nasměroval balónek do sítě! Hned na úvod druhé sady tak Berdych vybojoval brejk!

40-15
    Berdychovi se vyvedl bekhendový prohoz po čáře, díky čemuž se může radovat ze dvou brejkbolů!

5:7
    Berdych pravděpodobně nevyhodnotil dobře, jak zareagovat na Bulharův lob. Zahrál ho smečí ze záklonu, přičemž míček uklidil do sítě! Po druhé Berdychově ztrátě podání za sebou tak úvodní set získal Dimitrov!

15-40
    Dimitrov neskutečným způsobem z těžké defenzivy odehrál bekhendový úder do rohu kurtu přesně na boční čáru! Berdych pouštěl míček s tím, že doletí do autu, ale balónek byl dobrý! Dimitrov tak má dva setboly!

5:5
    Světová sedmička vypálila skvělý servis, kterým si v podstatě namazala na forhend, jenž se mohl stát vítězným. Avšak Berdych napálil míček do sítě, a ztrácí tak servis!

15-40
    Křižný forhend vyhodil Berdych do bočního autu, Dimitrov má dva brejkboly!

15-40
    Dimitrov se bránil hodně daleko za základní lajnou, čehož Berdych využil k přechodu na síť. U té však neuspěl, neboť soupeř ho křížem prohodil! Dva brejkboly pro Bulhara!

4:3
    Při druhém však jeho finální bekhend nepřeletěl přes síť, takže Berdych sebral svému protivníkovi podání!