2
6 6
sk Úterý 21.10.2014, 13:56ATP Valencie (krytý tvrdý povrch)

4:6
    A hneď prvý je premenený. Slovenský tenista sa s turnajom lúči, ale nemusí sa za svoj výkon vôbec hanbiť. Už len to, že sa prebojoval do hlavnej fázy turnaja je pekný úspech.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemny zvyšok utorkového dňa v spoločností onlajny.eu!

4:5
    A hneď ten prvý premieňa. Lopez bude podávať na víťazstvo v celom zápase!

3:5
    Španielsky tenista potvrdzuje brejk a od postupu do druhého kola turnaja vo Valencii ho delí zisk jediného gemu. 3:5.

3:4
    Perfektný obranný kros Feliciana Lopeza, ktorý sa v druhom sete ujíma prvýkrát vedenia – 3:4!

3:3
    Je to tak, veľmi rýchly proces v prospech španielskeho tenistu. Najrýchlejší gem trval iba minútu aj tri sekundy. 3:3.

3:2
    Norbert Gombos udržal svoje podanie a tak ani v piatom geme druhého setu nevidíme žiadny brejk – 3:2.

2:2
    Druhý však už nie a tak je opäť vyrovnané – 2:2.

2:1
    Prvá čistá hra v druhom sete pre Norberta Gombosa.

1:1
    Loptička z rakety Gombosa končí tesne za základnou čiarou a tak je vyrovnané – 1:1.

1:0
    Výborne, začiatok druhého setu nášmu tenistovi vyšiel – 1:0.

4:6
    Feliciano Lopez využíva hneď svoj prvý setbal a víťazí tak v úvodnej hre, ktorá trvala 31 minút v pomere 6:4!

4:5
    Veľká škoda, Lopez to napálil priamo na telo Gombosovi a dokázal vybojovať veľmi dôležitý fiftín – 4:5.