Chomutov – Most 2:3 (0:1 po s.n.) | Kadaň – Benátky n/J 0:1 (1:2 po s.n.) | Třebíč – Prostějov 5:1 (kon.)
Jihlava – Litoměřice 5:4 (po pr.) | Ústí n/L – Kladno 3:2 (kon.) | Šumperk – Havířov 4:5 (2:3 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Motor ČB 3:2 (1:0 po s.n.)
HC Dukla Jihlava
5:4 (1:2, 2:0, 1:2 - 1:0)
HC Stadion Litoměřice
Středa 22.10.2014, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 1. liga (ČR)

50:59
    Po střele Štebiha vznikla před Přikrylem pořádná mela, do které se zapojilo několik hráčů. Na trestnou lavici míří Adam Chlapík (LTM) na dvě minuty za hrubost, stejně tak jako Michal Důras (JIH), který však dostává ještě trest za sekání. Litoměřice tak budou hrát přesilovku.

Na vyloučení: 6-6.

48:27
    Tentokrát se bude bránit Dukla. Adam Zeman (JIH) dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

Na vyloučení: 4-5.

40:18
    Ve velmi vycházkovém tempu míří na trestnou lavici Jakub Šulc (LTM) za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 3-5.

32:16
    Lajna Čachotský-Zeman-Diviš teď řádně zatopila Litoměřicím. Zejména domácí kapitán Čachotský si pěkně vyměnil puk na levém kruhu se Zemanem a tentokrát se již bude vylučovat, protože Lukáš Špelda (LTM) právě Zemana přidržel.

Na vyloučení: 3-4.

26:58
    Poměrně okatý faul předvedl na obranné modré Jiří Dobrovolný (JIH), který si přidržel hráče soupeře a už cestuje na trestnou lavici.

Na vyloučení: 3-3.

24:50
    Znovu se dlouho v pěti hrát nebude, neboť Radek Míka (LTM) dostává dvouminutový trest za faul loktem.

Na vyloučení: 2-3.

22:31
    A vzápětí se bude podruhé vylučovat na domácí straně, protože Ondřej Malec (JIH) se provinil nedovoleným bráněním.

Na vyloučení: 2-2.

19:54
    Na závěr třetiny se bude vylučovat. Vítězslav Bílek (LTM), střelec druhého gólu hostí, dostává dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 1-2.

09:39
    Také Dukla bude mít výhodu přesilovky. Karel Plášil (LTM) dostává dvě minuty za držení protihráče.

Na vyloučení: 1-1.

07:24
    Nyní se již bude vylučovat po tom, co se na obranné modré provinil pořádným stromem Martin Kuřítko (JIH) proti Šimonu Antončíkovi, který je za pomocí svých spoluhráčů a lékaře odváděn na střídačku. Martin Kuřítko dostává za zákrok do oblasti hlavy a krku 2 minuty a desetiminutový osobní trest.

Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 10. Čachotský (Zeman, Čáp), 26. Štebih (Diviš, Čáp), 34. Zeman (Diviš, Důras), 42. Zeman (Čachotský, Štebih), 62. Melenovský (Diviš) – 10. Chlapík (Švagrovský, Novák), 11. Bílek (Kalla), 53. Bílek (Rys, Kalla), 55. Kalla (Rys, Bílek)

HC Dukla Jihlava: Sáblík (Šťastný) – Dobrovolný, Podlipnik, Urbanec, Štebih, Čáp, Schejbal, Šidlík – Čachotský, Zeman, Diviš – Březina, Melenovský, Štěpánek – Seman, Mikeš, Důras – Malec, Kuřítko. Trenér: Petr Vlk.
    HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Král) – Mikliš, Špelda, Málek, Šulc, Míka, Plášil – Bílek, Kalla, Procházka – Chlapík, Švagrovský, Novák – Rys, Volek, Dvořáček – Doležal, Ondráček, Antončík – Schwamberger. Trenéři: Jiří Doležal a Daniel Tvrzník.

Rozhodčí: Pavel Mikula – Radim Němec, Marián Poruba