Olomouc – Most 18:24 (kon.) | Poruba – Michalovce 22:22 (kon.)
DHC Sokol Poruba
22:22 (8:10)
Iuventa Michalovce
Středa 22.10.2014, 18:00 • Víceúčelová sportovní hala SAREZA, Ostrava-Přívoz • Interliga ženy

60
    Neuvěřitelné. Alica Kostelná dvě sekundy před koncem pálí do černého! Krebsová na ránu nedosáhla a v hale zavládla euforie. (22:22) (22:22)

58
    Dlouhatánské obléhání branky Michalovců končí dělovkou Alice Kostelné. Ta se trefila, jenže po střele ji chytily křeče, takže se nyní nehraje. Do konce je přesně dvě a půl minuty. (21:22) (21:22)

54
    Poruba už musí střílet. Po faulu Iuventy si bere porubský Beňadík poslední oddechový čas. Jeho svěřenkyně prohrávají aktuálně o dva góly. (19:21) (19:21)

51
    Szöllösiová snižuje ze středu brankoviště. Následně si bere oddechový čas Ján Beňadík. Závěr ještě bude nesmírně dramatický. (19:18) (19:18)

48
    Také Tomašechovou vychytala Krebsová. Jenže Iuventa chybovala v rozehrávce, Minarčíková zabojovala a dostává Sokol opět do vedení. (18:17) (18:17)

47
    Jenže Leona Šviráková Krebsovou neprostřelila a ta tak drží nerozhodný stav zápasu. Michalovce byly následně u míče, ale napálily jen tyč. (17:17) (17:17)

46
    Oddechový čas si bere trenér hostí Petrovskyj. Jeho hráčky prohospodařily vcelku pohodlný náskok a ve vedení je aktuálně domácí Poruba. (16:15) (16:15)

45
    Eva Minarčíková otírá míč o tyč a ten končí v síti. Sokol poprvé v zápase vede! (16:15) (16:15)

44
    Poprvé od úvodní branky Michalovců Poruba neprohrává. Rána Švirákové z dálky končí za zády Krebsové. (15:15) (15:15)

43
    Wollingerová faulovala a odchází na dvě minuty. Poruba bude mít přesilovku. (14:15) (14:15)

39
    Diana Tomašechová dostává dvě minuty a sedmičku Trehubové chytá Lenka Roháčková, jenž se dostala do branky na tento hod. (12:14) (12:14)

35
    Marčíkovou ze sedmičky chytá Anastasija Zyková. Porubské střelkyni se dnes nedaří. (10:12) (10:12)

32
    Faul Iuventy a sedmičku s přehledem proměňuje Leona Šviráková. (9:10) (9:10)

23
    V brance se objevila Krebsová, jenže Leona Šviráková byla dostatečně přesná. (4:7) (4:7)

21
    Faul na brankovišti na hostující Levčenkovou a ze sedmičky tento faul trestá Tetjana Trehubova. (3:7) (3:7)

19
    Dlouhou dobu nepadla branka, oba týmy nyní úporně brání. Dvě minuty v tuto chvíli inkasuje Leona Šviráková za faul na pivotku Wollingerovou. (2:6) (2:6)

18
    Oddechový čas pro hostujícího trenéra Borise Petrovského. Michalovce si udržují náskok a po timeoutu budou i nadále u míče. (2:6) (2:6)

15
    Ze sedmičky navyšuje náskok Tetjana Trehubova. Doláková neměla na její střelu nárok. (1:6) (1:6)

15
    Poruba si bere míč a na hranici brankoviště jej ztrácí. Michalvce jdou do kontru a Mýlková fauluje za žlutou kartu. (1:5) (1:5)

Domácí kouč Beňadík si bere oddechový čas a bude chtít svým svěřenkyním promluvit do duše. V polovině prvního dějství se prosadila prozatím jednou brankou jen Diana Tomašechová. (1:5) (1:5)

10
    Žlutou kartu tentokrát vidí Eva Minarčíková, která postrčila Trehubovou. (1:5) (1:5)

8
    Jenže Marčíková nejprve napálila ze sedmimetrového hodu jen Gubikovou, z dorážky se trefila opět jen do brankové konstrukce. Skóre se nemění. (1:4) (1:4)

8
    Tentokrát faul za dvě minuty pro Luciu Hruščákovou a Diana Tomašechová se již pomalu sbírá z palubovky. (1:4) (1:4)

5
    Žlutá karta pro Dominiku Horňákovou, jenž srazila k zemi domácí Minarčíkovou. Z následné akce napálila Tomašechová jen břevno branky Lucie Gubikové. (0:1) (0:1)

Tomáš Martínek

DHC Sokol Poruba: 1 Lenka Roháčková, 2 Markéta Doláková – 4 Barbora Mýlková, 7 Leona Šviráková, 8 Diana Tomašechová, 9 Hana Maiwaelderová, 11 Petra Adámková, 14 Alžběta Rechtorisová, 15 Tereza Chovancová, 17 Eva Minarčíková, 18 Šárka Marčíková, 21 Adéla Bělohoubková, 24 Mária Révajová, 27 Alica Kostelná. Trenér: Ján Beňadík.
    Iuventa Michalovce: 12 Lucia Gubiková, 16 Anastasija Zykova, 71 Oleksandra Krebs – 4 Mária Holešová, 8 Terézia Szöllösiová, 11 Radoslava Vargová, 14 Veronika Habánková, 17 Dominika Horňáková, 18 Sofia Nagyová, 19 Lucia Hruščáková, 21 Patrícia Wollingerová, 27 Viktorija Krasko, 48 Martina Bačíková, 55 Tetjana Trehubova, 69 Jevgenija Levčenko. Trenér: Borys Petrovskyj.

Rozhodčí: Michal Hanák, Luboš Pavlíček