Litvínov – Plzeň | 1:0 (kon.) | | | Olomouc – Třinec | 5:4 (po pr.) | | | Pardubice – Mladá Boleslav | 3:8 (kon.) |
Zlín – Kometa Brno | 3:6 (kon.) | | | Sparta – Mountfield HK | 4:3 (kon.) |
Jihlava – Chomutov | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Boston – NY Islanders | 2:3 (kon.) | | | Detroit – Pittsburgh | 4:3 (po pr.) | | | St. Louis – Vancouver | 1:4 (kon.) |
Nashville – Chicago | 3:2 (kon.) | | | Minnesota – Arizona | 2:0 (kon.) | | | Calgary – Carolina | 5:0 (kon.) |
Los Angeles – Buffalo | 2:0 (kon.) | | | San Jose – Columbus | 4:5 (kon.) |
Čeljabinsk – Atlant | 2:1 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – Minsk | 2:6 (kon.) | | | Nižněkamsk – Záhřeb | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Toljatti – HC Slovan | 3:6 (kon.) |
EC-KAC – Znojmo | 4:1 (kon.) |
Kladno – Letňany | 4:3 (3:1 po s.n.) | | | Vítkovice – Havířov | 4:3 (po pr.) | | | Zlín – Vsetín | 2:4 (kon.) |
Jihlava – Pardubice | 3:4 (kon.) | | | Poruba 2011 – Třinec | 2:9 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Písek | 0:1 (0:1 po s.n.) |
Liberec – Hr. Králové | 6:3 (kon.) | | | Sparta – Č. Budějovice | 3:2 (kon.) | | | Slavia – PZ Kladno | 8:1 (kon.) |
K. Vary – Chomutov | 2:3 (0:1 po s.n.) |
HC Litvínov – Olomouc | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Kladno – Sparta | 2:5 (kon.) | | | HC Plzeň – Slavia | 4:0 (kon.) |
Vítkovice – Mladá Boleslav | 4:0 (kon.) | | | Chomutov – Zlín | 3:2 (kon.) | | | Třinec – Liberec | 5:2 (kon.) |
Kometa Brno – Jihlava | 3:1 (kon.) |
Nitra – Trenčín | 3:1 (kon.) | | | Poprad – Košice | 1:2 (kon.) | | | Žilina – Piešťany | 6:2 (kon.) |
Zvolen – Martin | 4:2 (kon.) | | | Skalica – Banská Bystrica | 1:2 (kon.) |
Spišská N. Ves – Trnava | 5:2 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Bardejov | 3:6 (kon.) | | | Topoľčany – SR 18 | 4:1 (kon.) |
Prešov – Detva | 3:2 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Prievidza | 3:6 (kon.) | | | Senica – Michalovce | 3:6 (kon.) |
Ústí n/L – Karlovy Vary B | 6:5 (kon.) |
Stadion Cheb B – Mar.Lázně | 3:5 (kon.) |
Nové Zámky – Dunaújváros | 5:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Krkonoše | 9:2 (kon.) | | | Klášterec nO – Hvězda Praha | 5:3 (kon.) |
konec
Traktor Čeljabinsk
2:1
(0:1, 2:0, 0:0)
Atlant Moskevská oblast
Martin Doležal
Branky a nahrávky:
24. Panov (Quint), 29. Glinkin (Zavaruchin, Kondratěv) – 20. Černov (Gilroy)
Rozhodčí: Zacharov, Kiseljov – Raming, Misjur
Diváci:
Neproměněná penalta:
Traktor Čeljabinsk:
Garnett – Quint, Katičev, Borodkin, Piganovič, Chlystov, Atjušov, Kondratěv, Vasilčenko – Čistov, Panov, Bulis (C) – Glinkin, Zavaruchin, Gubarev – Kokujov, Pěnkovskij, Wilson – Jerofejev, Sajustov, Mokin.
Náhradníci:
Trenér:
Atlant Moskevská oblast: Engren – Korobov, Gilroy, Novopašin, Němec (C), Tjuljapkin, Rukavišnikov, Baldajev – Černov, Enqvist, Šmeljov – Majorov, Potapov, Radulov – Jašin, Kolcov, Gluchov – Taraťuchin, Vornin, Sošnikov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Atlant Moskevská oblast: Engren – Korobov, Gilroy, Novopašin, Němec (C), Tjuljapkin, Rukavišnikov, Baldajev – Černov, Enqvist, Šmeljov – Majorov, Potapov, Radulov – Jašin, Kolcov, Gluchov – Taraťuchin, Vornin, Sošnikov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Zacharov, Kiseljov – Raming, Misjur
Diváci:
Góly/Střely: Jan Bulis (0+2), Ondřej Němec (0+0)
Čas na ledě: Jan Bulis (20:38), Ondřej Němec (22:08) (17:08:23)
Střely na branku: 25 – 25
Vyloučení: 2 – 2
Využití přesilovek: 0 – 1
Vyhrané buly: 20 – 18