Almería – Ath. Bilbao 0:1 (kon.) | Real Madrid – Barcelona 3:1 (kon.) | Valencia – Elche 3:1 (kon.)
Cordoba – Real Sociedad 1:1 (kon.) | Eibar – Granada 1:1 (kon.)
SD Eibar
1:1 (1:1)
Granada CF
Sobota 25.10.2014, 22:00 • Estadio Municipal de Ipurua, Eibar • Španělská LaLiga

Ode mě je to pro dnešek také všechno. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc! (00:55:50)

Utkání nakonec končí smírně 1:1. Oba týmy si tedy dělí po bodu, který je odděluje od sestupových vod zase o něco více. Eibar se nyní s 10 body nachází na místě desátém. Granada je na pozici čtrnácté. Utkání ukázalo vše podstatné v půli první, kde také padly obě branky. Ve druhém poločase hrozili především hráči domácích, ale ani oni z mála nevytěžili maximum.

90+3
    Capa v nadějném úniku po pravé straně zastaven Murillem.

90+3
    Boateng zachytil nepřesnou přihrávku Granady ve středu hřiště. Posléze se modročervení dostali až před velké vápno hostů, kde i oni míč ztratili.

90+2
    V nastaveném čase je hra rozkouskována. K vidění je série autů od obou týmů a nepřesných přihrávek.

90+1
    Hráči Granady spáchali útočný faul na brankáře domácích.

90
    3 minuty nastavení.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby je tady. Kolik minut asi nastaví sudí Antonio Mateu? Ten v první půli šetřil a nenastavil ani jednu.

89
    Capa nestačil na dlouho přihrávku za obranu a k mání tak bude pro brankáře Roberta míč, který je již připraven k odkopu.

89
    Ofsajd hostů. Následovat tak bude rozehrávka od brány Eibaru.

88
    Na zemi se objevil Piti poté, co jej stáhl Garcia. Ani následnou omluvu si hráč s číslem 10 do hráče Eibaru nevzal k srdci.

87
    Nieto sám u míče. Svou levačkou mířil míč na zadní tyč, kde ale brankář Roberto přivítal míč s otevřenou náručí.

86
    Nyní pozor! Del Moral byl totiž faulován na hraně velkého vápna a sudí nařizuje volný přímý kop z hranice 20 metrů před bránou Granady!

85
    Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Abdoulwahid Sissoko, přichází Diego Maínz.

85
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Mikel Arruabarrena, přichází Dejan Lekić.

84
    Domácí se ubránili i tomuto centru ze strany.

84
    Červenobílí se příliš nikam neženou, nyní k tomu však mají dobrou možnost. Iturra tak posílá pas do mezery v obraně Eibaru, kde si sbíhá Nyom. Ten praktikuje centr před bránu.