Děčín – Jindř. Hradec 1:2 (po pr.) | SK Karviná – Vsetín 2:5 (kon.) | Klášterec nO – Kobra 2:3 (kon.)
Řisuty – Jablonec n/N 2:1 (kon.) | Technika Brno – Přerov 3:2 (po pr.) | Poruba 2011 – Opava 9:2 (kon.)
SHK Hodonín – Břeclav 3:1 (pře.) | Kolín – Mor. Budějovice 1:2 (kon.) | Bílina – Vrchlabí 5:4 (2:1 po s.n.)
Žďár n/S – Nymburk 5:4 (0:2 po s.n.) | Klatovy – Sokolov 2:7 (kon.) | Tábor – Trutnov 6:1 (kon.)
Nový Jičín – Val. Meziříčí 4:2 (kon.)
HC Děčín
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Sobota 25.10.2014, 15:30 • HC Děčín • 2. liga skupina Západ

54:13
    Domácí hráli v šesti. Dostávají tak trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Zedek.

53:28
    Voříšek dostává dvě minuty za hákování. Je tu početní výhoda pro Děčín.

49:28
    Síly na ledě se však srovnají. Zich zbytečně oslabuje svůj tým a dostává dvě minuty taktéž za nedovolené bránění. Hraje se 4 na 4.

49:21
    Hosté pochopitelně ožili a znovu se natlačili před Lavingera, kde si svou aktivitou vynutili faul Oliveriuse. Ten putuje za katr za nedovolené bránění.

33:35
    Kaltenböck putuje na lavici hanby za hákování. Přesilovka pro hosty a zároveň jejich šance na srovnání stavu skóre.

29:39
    Skokan zahrál vysokou holí a dostává dvě minuty. Děčín si zahraje přesilovou hru.

18:53
    Za napadení vyloučen domácí Chládek. Přesilovka pro hosty.

15:48
    Nyní útok Děčína zastavil za cenu faulu Zich, jenž putuje na trestnou lavici za hákování.

02:04
    Máme tu první vyloučení dnešního utkání. Dvě minuty za podražení dostává hostující Tomšík. Děčín tak bude hrát přesilovku.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 9. Kuchynka (Kaltenböck) – 49. Šperger (Dvořák), 61. Mazanec (Lazorišák)

HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Filipovský, Kvaček, Kaltenböck, Hříbal, Vegner, Zedek, Klement – Hašek, Volráb, Fojt – Chovanec, Oliverius, Kuchynka – Drnec, Chládek, Chamrád – Bačák, Kment, Vacek
    KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kůdela (Kudrfalec) – Jindra, Procházka, Jon, Zich, Kořínek, Popelka, Tržil – Skokan, Mazanec, Lazorišák – Košťál, Šperger, Voříšek – Tomšík, Švihálek, Dvořák – Milotinský

Rozhodčí: Horinek – Laczko, Špála