Kladno – Nitra 2:4 (kon.)
HBC Kladno
2:4 (0:0, 2:2, 0:2)
HBK Nitrianski Rytieri Nitra
Sobota 25.10.2014, 18:00 • Městská hokejbalová aréna, Kladno • Československý Superpohár

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy nashledanou. (21:01:14)

Slovenský výběr získal československý superpohár. Ve třetí třetině byl šťastnějším mužstvem, poněvadž se pět minut před koncem ujal vedení díky B. Thronovi. Následně hosté přidali jedenáct vteřin před koncem ještě jednu branku, a můžou tak za pár okamžiků zvednout pohár nad hlavu.

Střely na branku ve 3. třetině: 10:12

45:00

44:49
    Nitra právě vstřelila branku!
    ROMAN BUJDÁK rozhoduje definitivně tento zápas, posílá míček do odkryté branky. Bez asistence.

44:30
    Půlminutka do konce, ALPIQ zkouší power-play!

44:16
    Ogurčák se málem dostal k dorážce, spolu s ním byl před Petrikem i Kohout. Před kladenskými byla poloprázdná brána. Ale obrana Nitry si poradila za cenu tvrdé hry.

44:01
    Kudela bojuje o míček v rohu hřiště s Beniačem. Do konce zápasu zbývá jedna minuta.

43:32
    Míček skončil na tribunách, vhazovat se bude před Petrikem.

43:27
    Oddechový čas pro domácí.

43:27
    Další mela na hřišti. Rozhodčí celou situaci vyřešili bez trestu. Oba týmy jsou hodně nahecované. Do konce utkání zbývá zhruba minuta a půl.

43:04
    Štěpánik se tlačil do šance, byl ale sražen Bujdákem. Rozhodčí ovšem tento zákrok jako nedovolený neposoudili.

42:50

42:38
    Ogurčák se snažil dorážet před Petrikem. Kladno nyní mačká soupeře, co to dá. Ale Petrik zatím odolává.

42:15
    Bujdák udělal to, co měl. Vyhodil míček do bezpečí a poté ihned šel střídat.

41:42
    Nitra se snažila vyhodit míček do bezpečí, ale neúspěšně. Ten skončil pouze na tribunách.

41:20
    Kudela napoprvé nedokázal dobře vystřelil, druhá rána už byla povedenější a prosvištěla kolem Petrikovy svatyně hodně nebezpečně!

40:50
    Mach (NIT) dostává dvě minuty za držení. Emoce na hřišti hodně planou, čím více se blíží konec utkání.
    Branislav THRON - 2:3

40:25
    Tak to je krutá rána pro kladenské hráče. Pět minut před koncem se prosazuje BRANISLAV THRON, který využil hrubice jednoho z domácích borců, jenž zavážel míček nesmyslně před branku. Maxin pak nahodil míček na bránu a jeho spoluhráč ho dorazil. Jirotka se poprávu rozzlobil na své laxní spoluhráče. Asistence: Marián Maxin.

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 26. Schnaubelt (M. Hnízdil), 28. Pospíšil (Kudela) – 17. Káčer, 30. Hrivnák (Cebo, Martiška), 41. B. Thron (Maxin), 45. Bujdák

HBC Kladno: Jirotka (Hájek) – Čermák, Dědič, M. Hnízdil, Izaj, Jelínek, Kudela, Pospíšil, M. Soukup, R. Soukup – D. Hnízdil, Kohout, Martykán, Nosek, Ogurčák, Pražák, Příhoda, Schnaubelt, Šícha, Špaček, Šrámek, Štastný, Štěpánik, Vondrák
    HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Petrik (Ch. Thron) – Titka, Bujdák, Káčer, Martiška, Javorčík, Tary, Balaška, Cajchan – Ladvier, Beniač, Hrivnák, Ecker, Mach, König, B. Thron, Cebo, Ščasný, Čičo, Myjavec, Kollár, Maxin, Kučerka

Rozhodčí: Královič (SVK), Boháček (CZE)