Radobýl Litoměřice – F.A. Zole Č. Lípa 4:5 (kon.) | Dalmach Turnov – Boca Chotěboř 4:10 (kon.) | Jablonec n/N – Interobal Plzeň 7:4 (kon.)

Turnov právě vstřelil branku!
    Zřejmě poslední tečku za dnešním duelem si vzali domácí, MICHAL PAŘÍZEK upravuje na konečných 10:4!

30
    Chotěboř právě vstřelila branku!
    V polovině druhého poločasu dokonává desítku DUŠAN ČAPEK – 3:10! Asistence: Michal Čáp.

14
    Dalmach nedokáže stíhat tempo hostujícího celku, devátý gól do Prokopcovy sítě poslal JIŘÍ KRATOCHVÍL – 3:9!

12
    V Turnově dnes sledujeme velkou přestřelku! Jedenáctou branku dnešního mače si do svých statistik připsal MARTIN SOMERAUER – 3:8!

11
    Dnes podruhé se do střelecké listiny zapsal MARTIN DOLEŽAL, čímž vstřelil sedmý gól svého týmu – 3:7!

10
    Příliš dlouho však radost v chotěbořské hale nevydržela, JIŘÍ KRATOCHVÍL vrací na konto Chotěboře tříbrankový náskok – 3:6!

10
    Domácí tým snižuje v polovině prvního poločasu na rozdíl dvou branek, z desetimetrového kopu rozjásal domácí publikum TOMÁŠ KRATOCHVÍL – 3:5!

9
    Hosté dostali k dispozici pokutový kop, který bez potíží proměnil ŠTĚPÁN DUDA – 2:5!

8
    Krátce na to se Dušan Čapek proměnil ze střelce na asistenta, připravil míč pro MARTINA DOLEŽALA, který se nedokázal mýlit – 2:4!

7
    O krok vpředu jsou znovu futsalisté hostujícího týmu, domácího gólmana tentokrát propálil DUŠAN ČAPEK – 2:3!

5
    Během pěti minut hry jsme viděli již čtyři góly, na 2:2 znovu srovnává VOJTĚCH HURT!

4
    O pouhou minutu později se Boca dostává poprvé v duelu do vedení, do černého neomylně zamířil MICHAL ČÁP – 1:2!

3
    Rázem je stav znovu vyrovnaný, úvodní branku Chotěboře zaznamenal ŠTĚPÁN DUDA – 1:1!

12
    Domácí se velmi rychle dostávají do vedení, střelecký účet otevřel již v první minutě ZDENĚK KALOUSEK – 1:0!

Karel Palounek

Hledáme zpravodaje pro tým TJ FC Dalmach Turnov. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým FK Boca Chotěboř. Více informací zde.

Branky: 12. Kalousek (D. Hurt), 5. V. Hurt (Vítek), 10. Kratochvíl (pen.), 40. Pařízek (D. Hurt) – 3. Duda (Čáp), 4. Čáp (Staněk), 7. Čapek (Moravec), 8. Doležal (Čapek), 9. Duda (pen.), 10. Kratochvíl (Doležal), 11. Doležal (Moravec), 12. Somerauer (Staněk), 14. Kratochvíl (Čapek), 30. Čapek (Čáp)

Karty:   19. D. Hurt (TRN), 20. Vítek (TRN), 30. Pekař (TRN)

TJ FC Dalmach Turnov: Prokopec (Koubus) – Krejčí, Kratochvíl, Pařízek, Pangha, Kroupa, Vítek, Šteffan, Pekař, Kalousek, D. Hurt, V. Hurt
    FK Boca Chotěboř: Pátek – Čapek, Doležal, Staněk, Kratochvíl, Somerauer, Čáp, Duda, Čapek, Moravec

Rozhodčí: Hoffman, Trlida