NY Rangers – Minnesota 5:4 (kon.) | Edmonton – Montreal 3:0 (kon.)
Úterý 28.10.2014, 02:30 • Rexall Place, Edmonton • NHL
    Taylor HALL - 3:0

57:42
    Edmonton právě vstřelil branku!
    A je to jasné, Edmonton tento zápas vyhraje. TAYLOR HALL ujížděl na opuštěnou hostující branku. Kolik snadnějších branek střelec ve své kariéře vstřelil, to netuším, ale věru moc příliš jich nebylo.Nutno také pochválit oba hráče, kteří gólový moment připravili. Asistence: Ryan Nugent-Hopkins, Jesse Joensuu.

53:43
    Vyloučen domácí Martin Marinčin na dvě minuty za hru s nedovolenou výstrojí.

49:25
    Vyloučen hostující David Desharnais na dvě minuty za podražení.

40:49
    Vyloučen hostující Alexej Jemelin na dvě minuty za vražení.

30:58
    Vyloučen domácí Jordan Eberle na dvě minuty za vysokou hůl.
    Nail JAKUPOV - 2:0

26:33
    Parádní akce domácího týmu znamená vedení 2:0 Fayne z druhé vlny vystřelil, puk získal před brankou Pouliot, který našel zcela volného NAILA JAKUPOVA, pro kterého nebylo těžké skórovat. Hostující obrana rozebraná jako stavebnice Markur. Asistence: Benoit Pouliot, Mark Fayne.

20:00
    Vyloučen hostující P.K. Subban na dvě minuty za podražení.
    Benoit POULIOT - 1:0

19:42
    BENOIT POULIOT elegantně vyřešil přečíslení dva na jednoho, brankář Tokarski neměl nárok. Hosté branku vstřelili, ale uznána nebyla, naopak do vedení se dostávají domácí. Mark Arcobello
    Neuznaný gól Gallaghera.

14:56
    Montreal dostal po velkém závaru puk do branky, sudí gól uznat nemohou, neboť došlo ke kontaktu hostujícího hráče a domácího brankáře v brankovišti. Čili gól neuznán pro nedovolené bránění brankáře. Na druhou stranu, Montreal by si za tuto akci gól zasloužil.

10:31
    Vyloučen David Desharnais na dvě minuty za vysokou hůl. Hraje se 4 na 4.

10:21
    Vyloučen Mark Fayne na dvě minuty za podražení.

05:56
    Vyloučen domácí Josse Joensuu na dvě minuty za sekání.

03:21
    Další přesilovka pro domácí. Za katr jde na dvě minuty Branton Prust za nedovolené bránění.

01:20
    Vyloučen Andrej Markov na dvě minuty za hákování.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 20. Pouliot (Arcobello), 27. Jakupov (Pouliot, Fayne), 58. Hall (Nugent-Hopkins, Joensuu)

Edmonton Oilers: Scrivens (Bachman) – Schultz, Nikitin, Petry, Ference, Fayne, Marinčin – Eberle, Nugent-Hopkins, Hall – Purcell, Draisaitl, Perron – Jakupov, Arcobello, Pouliot – Joensuu, Gordon, Hendricks
    Montreal Canadiens: Tokarski (Price) – Subban, Jemelin, Gilbert, Markov, Weaver, Beaulieu – Gallagher, Desharnais, Pacioretty – Parenteau, Plekanec, Galchenyuk – Weise, Eller, Bourque – Prust, Malhotra, Moen

Rozhodčí: Watson, Skilliter – Miller, Nansen

Diváci: 16839