Ostrava – Královské Vinohrady 5:3 (kon.) | Sparta – Chodov 0:5 (kon.) | Bohemians – Vítkovice 3:10 (kon.)
Tatran – Otrokovice 12:2 (kon.) | Bulldogs – Mladá Boleslav 5:6 (po pr.)
ACEMA Sparta Praha
0:5 (0:1, 0:1, 0:3)
FAT PIPE Florbal Chodov
Úterý 28.10.2014, 18:00 • Aréna Sparta • Livesport Superliga

Ode mne je to pro dnešek vše. Loučím se s Vámi a přeji Vám příjemný zbytek večera. (19:50:20)

60:00

59:50
    V závěrečných čtyřech minutách vsítili hráči Chodova tři branky, čímž rozhodli o svém vítězství.

59:10
    Zároveň probíhá poslední minuta třetí třetiny.
    Jan FIALA - 0:5

59:04
    Chodov právě vstřelil branku!
    Tato branka znamená již definitivní vítězství hostů. Přihrávku dostal do běhu JAN FIALA, před kterým stála jen opuštěná klec Sparty. Útočník Chodova se nemýlil a zavěsil velmi přesně. Asistence: David Bouša

58:20
    Sparta hraje bez brankáře!

58:02
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:57
    ...ani z této pozice se domácí dnes nedokázali prosadit a přicházejí o míček.

57:50
    Standardní situace pro Spartu...
    Tomáš SÝKORA - 0:4

57:07
    Hosté za necelou minutu přidávají další branku a rozdíl mezi těmito mužstvy je již čtyřbrankový. Přihrávka Mikeše směřovala na TOMÁŠE SÝKORU. Ten zamířil přesně a překonal brankáře pražské Sparty. Asistence: Ondřej Mikeš

56:32
    Pruner se dostal ke střele, ale ta nebyla vůbec přesná.
    Jan FIALA - 0:3

56:16
    Zřejmě je už rozhodnuto! Florbalisté z Jižního Města se dokázali prosadit v tomto zápase už potřetí a navyšují tak svůj náskok. Míček se dostal k JANU FIALOVI, který jej následně umístil za bezmocně ležícího Kotoučka. Bez asistence

55:33
    Kadoch se dostal do střeleckého zakončení, avšak tento pokus byl zlikvidován.

54:34
    Chodov hraje v plném počtu, Sparta tak netrestala z dvojnásobné početní výhody.

53:05
    Chodov ve čtyřech!

52:35
    Chodov tak hraje ve třech proti pěti!

52:34
    Vyloučen Ondřej Mikeš (Chodov) na 2 minuty za nedovolené vrážení.

52:00
    Sparta kombinuje na útočné polovině – prozatím bez střely, která by ohrozila branku Baráka.

51:05
    V tom samém čase si vzali domácí oddechový čas na poradu, jak zahrát přesilovou hru.

51:05
    Vyloučen Jan Jastřembský (Chodov) na 2 minuty za sekání.

50:01
    Rozjíždí se nám posledních deset minut třetí třetiny. Chodov má stále k dispozici dvoubrankový náskok před Spartou.

48:20
    Na tahu jsou tak domácí, kteří si vynutili faul na vlastní polovině a mohou opět rozehrávat.

47:48
    Chodovu nevyšel rychlý přesun na útočnou polovinu a o míček přicházejí.

46:00
    Zaznělo břevno, které nastřelil Vladimír Běhavý!

45:32
    Hosté si poradili s nebezpečným protiútokem Sparťanů. Ti stále nenašli recept na obranu z Jižního Města.

44:20
    Prunerova střela byla těsně před Barákem tečována, avšak za jeho záda již nezamířila.

43:20
    Na druhou stranu se hnal Běhavý, jehož projektil minul branku Kotoučka o pár centimetrů.

42:02
    Časar si našel výhodnou střeleckou pozici, odkud ohrozil brankáře. Ten jeho pokus vyráží nohou.

41:00
    Dvě ostré střely letěly na Baráka. Chodovský brankář si v obou případech připsal úspěšný zákrok a vyhazuje až za polovinu hřiště.

40:01

Střely na branku ve druhé třetině:
    Sparta – 8; Chodov – 2.

Další třetina začne přibližně v 19:20.

40:00

39:10
    Sparta bude rozehrávat po pravici Baráka.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:10
    Ježek si poradil se spoluhráčem, kterého odstavil sice drsně, ale v rámci pravidel.

37:30
    Dnešní utkání sleduje v Praze 340 diváků!

36:27
    Za brankou Kotoučka zůstává ležet jeden z hráčů – po chvilce se však zvedá a pokračuje ve hře.

35:10
    Do konce druhé třetiny zbývá necelých pět minut. Uvidíme, zda se dočkáme sparťanské odpovědi.
    Vladimír BĚHAVÝ - 0:2

34:57
    A máme tady druhou branku tohoto střetnutí! Po pravém křídle se řítil VLADIMÍR BĚHAVÝ, který rychlou a přesnou střelou našel místo na vzdálenější tyčce sparťanské klece. Brankář Kotouček neměl šanci zasáhnout, míček letěl pár centimetrů nad jeho nohou. Asistence: Tomáš Vávra

33:08
    A další nepřesná střela domácího celku. Míček se odrazil pouze od zadního mantinelu, kde si na něj počkal Barák.

32:00
    Na druhé straně obránci Sparty likvidovali šanci soupeřů – ti mohli přidat druhou branku a navýšit tak své vedení.

31:18
    Sparta podnikla výborné útočné tažení, odkud však nevzešla finální střela na Baráka. Míček zůstal stát u hole předposledního chodovského obránce.

30:20
    Tento duel se právě přehoupl do své druhé poloviny. Chodov si stále drží jednobrankový rozdíl.

29:00
    Momentálně se hraje v neutrální zóně. Ani jeden tým se nedostává do vyložených pozic ke skórování.

27:33

26:57
    Rychlý únik Sparty zůstal na hrudi Baráka, který vyráží míček před sebe.

25:40
    Chodovští hráči tak mají k dispozici přesilovou hru, ze které mohou vytěžit druhou branku v utkání.

25:33
    Vyloučen Michael Rodina (Sparta) na 2 minuty za držení.

24:18
    Sýkora se dostal do nebezpečné situace, odkud vystřelil na poslední chvíli.

23:54
    Domácí florbalisté vyhazují míček daleko od svého brankoviště a osvobozují se tak z tlaku.

23:25
    Dalekonosná střela sparťanského oddílu plachtí vysoko nad svatyni Chodova.

22:35
    Z této rozehrávky nic nevzešlo, hra pokračuje za brankou Baráka.

22:31
    Sparta bude zahrávat standardní situaci zhruba dva metry od půlící čáry.

21:42
    Brankář Chodova se měl co otáčet, když na něho šla prudká střela z levého křídla.

21:20
    Vhazování vyhráli stejně jako v první třetině hosté. Ti se ihned dostávají na útočnou polovinu, kde si vynucují faul.

20:01

Střely na branku v první třetině:
    Sparta – 8; Chodov – 9.

Další třetina začne přibližně v 18:40.

20:00

19:50
    V této dvacetiminutovce se již nic vážného nestane.

19:10
    V další akci vidí diváci pražskou Spartu. Tato střela však míří necelý metr nad branku Baráka.

19:02
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:00
    První třetina se blíží k závěru. Prozatím jsme viděli jedinou branku, a to ze strany Chodova.

17:09
    Domácí hráči se dostávají do výborných střeleckých úhlů, jenže míček míří v poslední době hodně mimo branku.

16:32
    Sparta se ocitla v neuvěřitelné šanci, když mohla zakončovat dvakrát do odkryté svatyně! Poprvé míček skákal v brankovišti Baráka, v tom druhém případě byl aktivnější brankář Chodova.
    Martin PRAŽAN - 0:1

15:49
    Hosté z Jižního Města se ujímají vedení jako první! Po sérii nevydařených střel se do střelecké pozice dostal MARTIN PRAŽAN. Ten střelou z první mířil do pravého dolního rohu Kotoučkovy svatyně. Asistence: Tom Ondrušek

15:13

15:04
    Následná střela končí v rohu hřiště, když ji maskou vyrazil Barák.

15:02
    Sparta má možnost zahrát standardní situaci z dobré vzdálenosti...

14:30
    Domácím florbalistům se prozatím podařilo vyslat dvě střely na Baráka. Ten je však lapil.

13:20
    Sparťané mají před sebou první početní výhodu.

13:13
    Vyloučen Michal Klápa (Chodov) na 2 minuty za nedovolené vrážení.

12:30
    Kotouček vychytal akci 2 na 1 a teď si může užívat potlesk přítomných diváků, kteří už viděli míček za jeho zády!

11:20
    Z počátku dvanácté minuty neuspěl ani Vrána.

10:11
    Kryštof Hartman také neúspěšný, když jeho střela byla zblokována a míček přeskočil zadní mantinel.

09:23
    Ježek střílel z úctyhodné vzdálenosti, jenže prostor mezi třemi tyčemi netrefil.

09:00
    Momentálně se nějaké velké šance nerodí. Obě mužstva se o míček přetahují a brankáři si připisují snadné zákroky.

07:20
    U míčku je opět tým Chodova. Ten zatápí sparťanské formaci, když se všemi možnými způsoby snaží dostat k brance Kotoučka.

06:37
    Obránci Chodova se museli hodně rychle vracet, když pár metrů od jejich branky zůstal míček stát a měl k němu blíže útočník Sparty.

05:45
    Sparťané se ženou na útočnou polovinu, odkud značně ohrožují branku soupeře. Žádná ze střel však nekončí za brankovou čárou.

04:39
    Výborné zákroky Kotoučka! Brankář Sparty nepustil za svá záda ani tři dorážky soupeře a drží tak svůj tým od první inkasované branky.

03:50
    Na druhé straně musel zasahovat Kotouček, jenž měl složitější pozici k chycení míčku než jeho kolega z Chodova.

03:17
    Sparta má možnost rozehrávky z půlící čáry.

02:48
    Běží třetí minuta prvních dvaceti minut a Barák měl co dělat, aby včas sevřel nohy, kde mu přistál míček.

02:04
    Hosté se pokoušeli založit útočnou akci, avšak se následně v rohu hřiště dopustili faulu. Rozehrávku má tak tým Sparty.

01:40
    Hra se přelévá ze strany na stranu – hraje se v poměrně rychlém tempu, kdy se oba týmy několikrát prostřídaly u míčku.

00:36
    Na druhou stranu se hnal osamocený florbalista z Jižního Města, ale ani ten nedokázal v první minutě utkání uspět.

00:20
    To se jim však nedaří a dopouštějí se faulu. Nastává standardní situace Sparty a první zákrok Baráka.

00:05
    První třetina byla zahájena, úvodní vhazování vyhráli hráči Chodova, kteří se snaží podniknout první útok.

00:01

AC Sparta Praha: Kotouček (Beneš) – Ježek, Kadoch, Burnik, Denemark, Chaloupka, Vrána, Smetana, Hartman, Marvánek, Pruner, Časar, Koščo, Šnajdr, Mandelbaum, Svatoš, Jaroš, Rodina, Rebro, Marvánek

TJ JM FAT PIPE Chodov: Barák (Zich) – Jelínek, Pražan, Fiala, Vávra, Klápa, Pražák, Flousek, Ondrušek, Sýkora, Mikeš, Schubert, Bouša, Kotlas, Strachota, Jastřembský, Havránek, Běhavý

Rozhodčí: Martin Valenta, Michal Žďárský.

Sportu zdar a florbalu zvlášť! Vítám Vás u sledování online přenosu. Dnes se proti sobě střetnou dva pražské celky – jedná se o florbalisty Sparty a Chodova.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Petr Blakala

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 16. Pražan (Ondrušek), 35. Běhavý (Vávra), 57. Fiala, 58. Sýkora (Mikeš), 60. Fiala (Bouša)

ACEMA Sparta Praha: Kotouček (Beneš) – Ježek, Kadoch, Burnik, Denemark, Chaloupka, Vrána, Smetana, Hartman, Marvánek, Pruner, Časar, Koščo, Šnajdr, Mandelbaum, Svatoš, Jaroš, Rodina, Rebro, Marvánek
    FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Zich) – Jelínek, Pražan, Fiala, Vávra, Klápa, Pražák, Flousek, Ondrušek, Sýkora, Mikeš, Schubert, Bouša, Kotlas, Strachota, Jastřembský, Havránek, Běhavý

Rozhodčí: Martin Valenta, Michal Žďárský