Magdeburg – Leverkusen 2:3 (4:5 po pen.) | Mnichov 1860 – Freiburg 2:5 (kon.) | Hamburg – Bayern 1:3 (kon.)
Hoffenheim – FSV Frankfurt 5:1 (kon.) | Frankfurt – Mönchengladbach 1:2 (kon.) | Wolfsburg – Heidenheim 4:1 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
5:1 (2:0)
FSV Frankfurt
Středa 29.10.2014, 20:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německý pohár

To je ode mne pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera. (22:29:55)
    Závěrečný gól Firmina znamená jasný postup TSG

Ve druhé půli ukázal bundesligový Hoffenheim, že je kvalitou jinde než fotbalisté FSV Frankfurt. Posupně zvýšil vedení až na 4:0, když se trefil Roberto Firmino a Modeste, který krátce předtím přišel na hřiště. V 80. minutě se dočkali i hosté, když přímý kop Grifa poslal za záda Schembri. Poslední slovo však měl nejlepší hráč domácích Roberto Fermino, který na hranici vápna převzal lob Rudyho a pokořil Klandta popáté. Hoffenheim zaslouženě postupuje do dalších bojů o DFB-Pokal.

90+1
    Roberto FIRMINO - 5:1

90
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Rudy poslal obloukem míč za obranu, kde si jej zpracoval ROBERTO FIRMINO a dává pátou branku Hoffenheimu.

89
    Míč se pohybuje u středového kruhu. FSV jej má na kopačkách a láká obranu Hoffenheimu ven z ulity.

88
    Nyní stále více hrají s míčem právě hráči FSV.

87
    Frankfurt ještě cítí, že by mohl utkání "zdramatizovat", obrana domácích zatím odolává.

86
    Balitsch v nouzi napálil míč na polovinu Hoffenheimu. Baumann bude odkopávat od své branky.

85
    A Kauko se hned mohl zapsat mezi střelce, ale branku Olivera Baumanna nakonec netrefil.

84
    Konečná je dnes Manuela Konrada, který hájí barvy FSV. Jeho místo na poslední minuty zaujme Joni Kauko.

83
    Domácí již kontrolují hru a nebudou již chtít riskovat nějaký divoký výsledek.

82
    Roberto Firmino se nechal zahnat až k brankové čáry, odkud zkusil poslat míč na hranici vápna, kde tušil spoluhráče, jenže ten tam tentokrát nebyl.

81
    Modeste posílal prudký pas na opačnou stranu, ale před branku, tam chyběl krok Zuberovi.

81
    Ofsajd Modesteho.
    André SCHEMBRI - 4:1

80
    FCV Frankfurt právě vstřelil branku!
    Hosté se dočkávají čestného úspěchu. Přímý kop z levé strany před Baumannem, který zůstal přikovaný na brankové čáře, usměrnil za jeho záda ANDRÉ SCHEMBRI.

78
    Modeste vysunul Schipplocka, který mu míč od brankové čáry vracel, jenže Klandt jejich úmysl přečetl a proti míči vystartoval a získal jej do své moci.

David Sochor

Branky: 23. Schipplock, 45+3. Vestergaard, 57. Roberto Firmino, 72. Modeste, 90. Roberto Firmino – 80. Schembri

Karty:   51. Roberto Firmino (HOF) – 20. Oumari (FSV), 75. Balitsch (FSV)

TSG 1899 Hoffenheim: Grahl (41. Baumann) – Strobl, Süle, Bičakčić (59. Abraham), Beck – Vestergaard, Rudy – Volland (71. Modeste), Roberto Firmino, Zuber – Schipplock. Trenér: Gisdol.
    Náhradníci: Baumann – Polanski, Elyounoussi, Schwegler, Abraham, Modeste, Szalai.

FSV Frankfurt: Klandt – Huber, Beugelsdijk, Balitsch, Bittroff – Kruska, Konrad (85. Kauko), Joan Oumari – Engels (61. Schembri), Dedič (61. Kapllani), Grifo. Trenér: Möhlmann.
    Náhradníci: Pirson – Schlicke, Kauko, Kapllani, Schembri, Ballmert, Azaouagh.

Rozhodčí: Drees – Gerach, Gittelmann