Olomouc – Pardubice 1:2 (kon.) | Jihlava – Třinec 0:4 (kon.) | Chomutov – Kladno 4:5 (0:1 po s.n.)
Č. Budějovice – Vítkovice 0:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Slavia 3:2 (po pr.) | HC Litvínov – HC Plzeň 3:4 (kon.)
Liberec – Sparta 6:3 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 5:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
HC Oceláři Třinec
Sobota 01.11.2014, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů

S konstatováním, že HC Oceláři Třinec vyhráli na ledě Dukly a vezou si domů tři body se s Vámi loučí a zase někdy napočtěnou z Horáckého zimního stadionu se těší Tomáš Lysý. (14:09:38)

Třinec si po včerejší prohře v Českých Budějovicích napravuje chuť a veze si tři body z ledu poslední Jihlavy. Dvě třetiny byla Dukla svému sokovi vyrovnaným soupeřem. Hosté se ujali vedení v první třetině, když si domácí srazili puk do vlastní sítě. Naopak při Jihlavě střelecké štěstí nestálo, i když si slibné šance vypracovala. Na konci druhé třetiny zvýšil vedení Slezanů Pala a na začátku poslední dvacetiminutovky definitivně zlomil odpor Jihlavy Christov. Třinec přidal ještě jeden gól a raduje se tak z výhry 0:4.

60:00

59:19
    Třinec si úspěšně hlídá obranné pásmo a vyhlíží pro Miroslava Svobodu čisté konto.

55:10
    Jihlava se díky Janu Marcilisovi osvobozuje.

55:05
    Růžičkovu dorážku po střele Bednárika lapí gólman Dukly.

54:42
    Tomáš Střecha (JIH) dostává dvě minuty za faul kolenem.

Na vyloučení: 3-2.

53:49
    Třinec právě vstřelil branku!
    Pisarikovu střelu ještě stihl Dominik Svoboda vyrazit před sebe, i když toho tedy příliš neviděl. Kotouč se odrazil na hokejku ONDŘEJE KOVARČÍKA, který puk dorazil do odkryté levé části branky. Asistence: Alex Pisarik.

53:34
    Jihlavě se podařilo dvakrát v krátkém časovém sledu vyhodit.

52:56
    Nyní si myslím, že rozhodčí Homola hodně sporně vyloučil Filipa Dundáčka, který dostává dva osobní tresty (10 min. a do konce utkání) za nesportovní chování a na ledě se tak již neobjeví. HC Dukla JIhlava poté dostává dvouminutový trest za hráčskou lavici, trenér Petr Svoboda nepustil své hráče na led a prvně si k sobě přivolal Martina Homolu. Následoval již zmiňovaný trest, který si odpyká Filip Nováček.

Na vyloučení: 2-2.

51:24
    Po další špatné rozehrávce domácích se ujal puku Tadeáš Jaroš, zakončující z pravého kruhu do míst, kde stál Dominik Svoboda.

50:58
    Jihlava je v plném počtu.

50:29
    Marek Růžička zblízka přestřeluje horní tyčku Dominika Svobody.

50:15
    Stejná věc se povedla nyní Bambulovi, který na obranné modré zabojoval o puk.

49:43
    Pokus Třineckých zavézt puk do útočného pásma se nesetkal s úspěchem, Dukla opět vyhazuje puk.

49:26
    Dukla se hned po buly osvobozuje.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 7. Bednář, 40. Pala (Fejko), 42. Christov (M. Kovarčík), 54. O. Kovarčík (Pisarik)

HC Dukla Jihlava: D. Svoboda (Vacek) – Port, Tobola, Hohl, Dundáček, Půža, Leština, Kochánek – Beran, Jícha, Anděl – Dufek, Mahút, Střecha – Bambula, Dvořák, Balaštík – Nováček, Dupljaku, Marcilis. Trenér: Petr Svoboda.
    HC Oceláři Třinec: M. Svoboda (Dudáček) – Roman, Pisarik, Zahradníček, Doudera, Bednárik, Pěnčík, Stránský – Jaroš, Růžička, O. Kovarčík – Christov, M. Kovarčík, Bednář – Heider, Fejko, Severa – Pala. Trenér: Jiří Juřík.

Rozhodčí: Homola – Guth, Rittich