Děčín – Trutnov 7:2 (kon.) | SK Karviná – Přerov 3:6 (kon.) | Klášterec nO – Vrchlabí 2:6 (kon.)
Řisuty – Kobra 4:3 (kon.) | Technika Brno – Nový Jičín 5:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Sokolov 3:4 (kon.)
Val. Meziříčí – SHK Hodonín 9:7 (kon.) | Frýdek-M. – Břeclav 3:4 (kon.) | Kolín – Jindř. Hradec 5:4 (kon.)
Klatovy – Jablonec n/N 0:2 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 4:3 (kon.) | Pelhřimov – Bílina 7:4 (kon.)
Tábor – Nymburk 3:2 (po pr.)
HC Děčín
7:2 (4:0, 2:1, 1:1)
HC Trutnov
Sobota 01.11.2014, 15:30 • HC Děčín • 2. liga skupina Západ

Je dobojováno. Děčín po sérii proher doma dokázal naplno bodovat a konto soupeře zatížil sedmi brankami. To je pro tuto chvíli ode mě vše, přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů z hokeje se těším na shledanou. (17:42:21)

60:00

59:48
    Trutnov právě vstřelil branku!
    V závěru třetiny se ještě při signalizovaném vyloučení prosazují hosté a uzavírají tak dnešní střelecké hody. VOJTĚCH PERUTEK využil výhodu a podruhé dnes rozvlnil děčínskou branku. Asistence: Petr Chytráček.

59:07
    Děčín právě vstřelil branku!
    Další využitá přesilovka. RADEK FOJT se napřáhl ke střele a ta končí za zády Jeschkeho. Je tedy definitivně rozhodnuto. Svou pátou asistenci si připsal kdo jiný než Oliverius. Asistence: Michal Oliverius, Zdeněk Vegner.

58:55
    Ještě se vylučuje na hostující straně.

58:51
    Tak přeci jenom ještě další akce. Oliverius mohl podtrhnout svou aktivitu gólem, proti však byl opět Jeschke.

58:28
    A znovu krouží Medvědi ve svém pásmu s kotoučem na svých holích a nikam se už příliš neženou.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:50
    Medvědi mají nyní většinou puk na svých hokejkách a za potlesku děčínského publika utkání už jenom dohrávají. Troufám si napsat, že je rozhodnuto.

56:17
    Volráb ve své pohledné akci nechal vyniknout Jeschkeho, jenž proti němu vytasil efektní semafor.

55:37
    Postavení mimo hru hráčů hostí. Vhazuje se tedy ve středním pásmu.

55:15
    Lavinger zlikvidoval další útočnou akci hostí.

54:47
    Chytráček je na ledě. Hosté tak hrají v plném počtu.

53:28
    Souček dvě minuty krosček, současně pak Faigl dvě minuty hrubost. Hra pokračuje 5 na 4.

53:14
    Mela před brankou Trutnova. Faigl však nedokázal protlačit kotouč do hostující branky.

52:47
    Za sekání inkasuje dvě minuty Chytráček a Děčín má tak k dispozici početní výhodu.

52:19
    Ti se hned vydali do útoku, kde opět musel zasahovat Lavinger, který pokryl dvě nebezpečné střely hostí.

51:44

51:18
    Medvědi ujeli ve vlastním oslabení, kde po střele Volrába zaduněly betony Jeschkeho.

49:55
    Hosté jsou v plném počtu a nyní pokračuje jejich přesilová hra.

49:44
    Vegner dvě minuty za držení.

49:16
    Další osvobození Trutnova.

48:24
    Medvědi kombinovali v pásmu hostí, ale tam následně přišli o puk. Hosté tak mohli v pohodě vyhodit kotouč na opačnou stranu.

47:55
    Hosté se zbytečně oslabují. Na dvě minuty na lavici hanby putuje za podražení Chaloupka.

47:02
    Nyní se hra nastěhovala do pásma Děčína, kde hosté znovu zkoušeli vyvinout tlak před Lavingerem. Ten ale znovu pozorný a neinkasuje.

46:21
    Jeschke svým zákrokem ukryl puk ve své lapačce a následně raději přerušuje hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

45:05
    Oliverius znovu hledal před brankou Volrába, ale puk zachytila obrana hostí. Oliverius je dnes hodně aktivní a s jeho čtyřmi asistencemi na svém kontě by si zasloužil také gólový příspěvek.

43:36
    Střela Klementa prosvištěla až k Jeschkemu, který ale nakonec zasahovat nemusel. Puk skončil u zadního mantinelu.

43:22
    I hosté jsou už kompletní.

42:45
    A další vyhození kotouče hosty až před Lavingera.

42:17
    Trutnovští se osvobozují.

41:41
    Děčín je v plném počtu, hosté ve čtyřech.

41:22
    Hosté dostávají dvě minuty. Chytráček inkasoval trest za nedovolené bránění.

41:04
    Teď už se ale Lavinger musel mít na pozoru, když zlikvidoval střelu Chytráčka.

40:24
    Nyní se hned po vhazování dostali do útoku hosté, ale před Lavingerem nic nevymysleli.

40:01

I druhá třetina už je minulostí. Nejprve v ní skórovali hosté, ale Medvědi odpověděli dalšími dvěma brankami a před třetí periodou tak vedou rozdílem pěti branek. Takový náskok by už měli uhlídat. Třetí třetina začne přibližně v 17:05.

40:00

39:41
    Další vyloučení na obou stranách. Za hosty dvě minuty Hemský za hrubost. Za domácí pak Kaltenböck taktéž za hrubost. Znovu uvidíme hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

39:00
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

38:52
    Drnec chtěl tečovat střelu Volrába před brankářem hostí, ale ten jeho úmysl včas vystihl.

38:00
    Oba celky hrají v plném počtu hráčů.

37:46
    Hra ve čtyřech hráčích na obou stranách zatím lépe svědčí hostům.

37:17
    Lavinger se nyní opět vyznamenal, když zlikvidoval samostatný únik Luštince.

36:00
    Hostující Janoušek dostává dvě minuty za sekání, v témže čase také vyloučen Drnec rovněž za sekání. Hraje se 4 na 4.

35:37
    Michal Oliverius je dnes dvorním nahrávačem Volrába a nyní mu předložil další krásnou přihrávku. Volráb poté okamžitě vystřelil z mezikruží a Jeschke měl co dělat s jeho prudkou střelou.

34:09
    Z protiútoku pak provětral betony Jeschkeho svou okamžitou střelou Bačák.

33:57
    Lavinger po jedné ze střel hostí raději podržel puk v lapačce a přerušil hru. Vhazuje se po jeho pravé ruce.

33:20
    Jeschke vyzval svého spoluhráče, jen se nacházel u středového kruhu, k úniku. Puk však zachytil Filipovský a zabránil tak převaze dvou hráčů na Lavingera.

32:43
    Fojt se znovu protlačil až před Jeschkeho, ale jeho nenápadnou střelu brankář Trutnova dokázal pokrýt.

31:02
    Přesilová hra je využita. K opuštěnému puku, který zůstal viset před Jeschkem se dostal RADEK FOJT a poslal ho do odkryté klece, kdy se hostující brankář nestačil včas přesunout. Medvědi tak vedou pětibrankovým rozdílem a takový náskok by si už měli pohlídat. Asistence: Michal Oliverius, Jan Filipovský.

30:54
    A hned musel Jeschke čelit jedovaté střele Oliveriuse. Vhazuje se po jeho pravé ruce.

30:33
    Další útočná akce Děčína byla zastavena pouze za cenu faulu. Junek dostává dvě minuty za hákování.

29:38
    Lavinger vytasil další ze svých pohledných zákroků a právě to byl on, kdo po jedovce Luštince podržel svůj tým.

28:51
    Nyní jsou na koni Děčínští a znovu se dostali k nebezpečným střelám na hostujícího gólmana. Jeschke však nyní byl pozorný a svým pohotovým zákrokem zabránil další domácí brance.

28:07
    Naopak ale z druhé strany zaútočili Medvědi, a to se jim vyplatilo. Michal Oliverius vybídl ke skórování svou přihrávkou DANIELA VOLRÁBA, který nekompromisní střelou pod víko hostující branky nedal vůbec žádnou šanci Jeschkemu a poprvé tak střídající brankář inkasuje. Asistence: Michal Oliverius.

27:28
    Ve středním pásmu přišli Medvědi o puk a do další útočné akce se dostali opět hosté.

26:33
    Hostů je nyní plné kluziště. Jejich první branka v utkání je nakopla a ženou se tak do dalších útoků. Nyní ale Lavinger nemusel vůbec zasahovat.

25:42
    Vacek to zkoušel zpoza pravého kruhu, ale Jeschke si s jeho projektilem také poradil. Náhradní hostující brankář tak zatím ve svém brankovišti pracuje na jedničku.

24:44
    Trutnovští jsou znovu nastěhováni v pásmu Medvědů a na Lavingera šly další nepříjemné střely. Hosté se za každou cenu snaží vsítit další branku, která by je mohla vrátit zpět do hry.

24:11
    Nyní však musel být znovu v pohotovosti Lavinger, na kterého se řítil osamocený Kozák. Ale s jeho přízemní střelou si tak děčínský brankář poradil.

23:26
    Znovu se hosté tlačili před domácí branku, ale nakonec se ke střele vůbec nedostali. Puk tak mají na svých hokejkách domácí hráči a mohou projít do útoku.

21:39
    Tak přece jenom se hosté dočkali branky a vymazali tak nulu na kontě Lavingera. Střela LUKÁŠE KARLÍKA sice neměla bůhvíjakou razanci, ale přesto skončila v domácí brance. Hosté se tak konečně dočkali a nyní se budou snažit o další gólový příspěvek. Asistence: Petr Chytráček, Vojtěch Perutek.

21:26
    Ale pozor na druhé straně, kde se málem prosadili hosté. Po střele Hemského zaduněly betony Lavingera.

20:40
    Kaltenböck pálil od modré čáry, ale puk zachytila pozorná obrana hostí.

20:31
    Medvědi znovu hned po vhazování ve středovém kruhu zahrozili před hostující brankou. Po střele Volrába však jeho střelu chytil Jeschke.

20:01

První třetina je minulostí. Děčín do ní opravdu vlétl s bravurou, když se po třiceti vteřinách hry dostali do rychlého vedení. V průběhu hry pak přidali ještě další tři branky a před dalším průběhem hry tak vedou rozdílem čtyř branek. Druhá třetina začne přibližně v 16:20.

20:00

19:59

19:46
    Další vyhození kotouče až před Jeschkeho. Tohle oslabení domácí již ubrání.

19:12
    Lavinger teď nadvakrát zlikvidoval dvě střely Bartoně a stále tak drží své čisté konto!

19:00
    Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:18
    Medvědi se osvobozují vyhozením kotouče na opačnou stranu kluziště a mají tak čas vystřídat čerstvou čtveřici hráčů.

18:07
    Lavinger hned musel po střele hostí zasahovat.

17:59
    Za vysokou hůl putuje na trestnou lavici Fojt. Hosté tak mají v závěru prvního dějství k dispozici přesilovou hru.

17:31
    Děčínští jsou na koni a nyní se pouštěli do dalšího útočného výpadu. Ale Jeschke byl opět ve svém brankovišti pozorný.

16:56
    Nová akvizice v brance hostí už musela krotit děčínský útok. Jeschke si připisuje první úspěšný zákrok.

14:59
    Čáp opouští brankoviště, místo něho přichází Jeschke.

14:59
    Tak od druhé branky Medvědů jsou góly v jasné režii obránců. Nyní se do blízkosti Čápa dostal JAN FILIPOVSKÝ, který zakončil svou akci přesnou střelou tak, jak to prováděl v dobách, kdy působil ještě v útoku. Tímto přesným zásahem vyhnal Čápa z branky. Asistence: Michal Oliverius, Daniel Volráb.

13:10
    Další krásná akce na straně Medvědů. ONDŘEJ HŘÍBAL se rozjel na Čápa a povedeným blafákem mu nedal vůbec žádnou šanci. Je to druhá Hříbalova branka v utkání a opět to bylo v samostatné akci. Děčínský obránce tak má nakročeno k hattricku. Bez asistence.

12:28
    Znovu pálili hosté. Chytráček z levého kruhu vyslal další prudkou střelu, ale brankář domácího celku znovu neinkasuje.

11:49
    A další akce Trutnova. Ti zase vyzkoušeli připravenost Lavingera, který byl znovu připraven.

11:20
    Znovu hosté hrozili před Lavingerem, ale ten byl opět pozorný. Hosté čím dál víc začali vystrkovat růžky a snaží se o kontaktní branku.

10:01
    Kastner vyslal zblízka jedovku na Lavingera, ten kotouč zneškodnil bravurním zákrokem. Poté si vysloužil ovace děčínského publika.

09:43
    Vegner musel spěchat za pukem, aby zabránil hostující akci.

08:47
    Nyní byla k vidění série nepřesností, a to na obou stranách. Hra se ale následně přestěhovala do hostujícího teritoria, kde se vhazuje po levici Čápa.

08:05
    Hosté jsou v plném počtu.

07:49
    Trutnovští rozjeli pohlednou akci ve vlastním oslabení, kterou však zastavilo postavení mimo hru.

07:24
    Hosté se osvobozují vyhozením kotouče až před Lavingera.

07:03
    Čáp si nyní připsal skvělý zákrok po nebezpečné střele Volrába. Medvědi tak v pásmu Trutnova zůstanou.

06:05
    Voženílek dostává dvě minuty za držení.

05:56
    Signalizované vyloučení pro hosty. Děčín hraje v šesti hráčích a operuje před brankou Trutnova.

05:21
    Voženílek hned provětral Lavingera svojí jedovatou střelou z prostoru levého kruhu. Domácí brankář si tak připsal další povedený zákrok.

04:54
    A i hosté jsou už kompletní.

04:42
    Vegner je na ledě a Děčín je tak v plném počtu. Medvědi hrají kratičkou přesilovou hru.

04:05
    Hra se přemístila do pásma Medvědů, kde se nyní vhazuje po pravé ruce Lukáše Lavingera.

03:52
    Nakonec se ke kotouči dostali právě domácí hokejisté a založili tak další pohlednou akci. ONDŘEJ HŘÍBAL vyšťoural puk a následně si nabruslil do blízkosti Čápa, kterého svou přízemní střelou dokázal prostřelit. Medvědi tak jdou brzy do dvoubrankového vedení. Bez asistence.

02:59
    V rohu kluziště v pásmu hostí se bojuje o puk.

02:54
    Síly na ledě se srovnají. Oliverius ujel ve vlastním oslabení, ale byl seknut. Dvě minuty dostává Škvor. Bude se hrát 4 na 4.

02:42
    Máme tu první vyloučení tohoto zápasu. Na trestnou lavici putuje Vegner za podražení.

02:26
    Hosté opět útočí, nyní se však připravili o akci, když se dopustili postavení mimo hru.

01:26
    Trutnovští v pásmu Děčína nadále zůstávají a zkouší to znovu před Lavingerem. Jenomže ten si poté připisuje první úspěšný zákrok.

01:09
    Hosté se snažili na inkasovanou branku zareagovat rychlým protiútokem, ale před Lavingerem následně nic nevymysleli. Nyní se bude vhazovat po jeho levé ruce.

00:30
    Tak to bylo velmi rychlé. Hned z prvního útoku se Medvědi prodrali do útočného pásma hostí, kde kombinovali před Čápem. Přesnou přihrávku na svou hokejku pak dostal DANIEL VOLRÁB, pro kterého nebyl problém poslat puk za bezmocného Čápa. Asistence: Radek Fojt, Michal Oliverius.

00:01

Ještě jednou hezké odpoledne z děčínského zimního stadionu. Vše je připraveno a utkání tak za malou chvilku začne. Do zápasu ještě nezasáhne nemocný Jaroslav Hašek, jenž léčí angínu.

HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Filipovský, Vegner, Kaltenböck, Hříbal, Chmel, Klement, Kvaček – Volráb, Oliverius, Fojt – Drnec, Chládek, Vacek – Chovanec, Faigl, Polák – Kment, Bačák

HC BAK Trutnov: Čáp (Jeschke) – Škvor, Souček, Voženílek, Karlík, Junek, Chaloupka, Kozák – Veselý, Hemský, Březina – Bartoň, Kastner, Luštinec – Mašek, Chytráček, Perutek – Janoušek

Rozhodčí: Orlický – Koskuba, Šulo.

Ze zápasu je připraven také podrobný online přenos, kterým Vás budu provázet. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.

Kdo nakonec odejde z ledu jako vítěz, ukáže až samotný průběh utkání. To začíná na děčínském ledě v sobotu 1.11.2014 v 15:30 hodin.

HC BAK Trutnov

Nebude to ale vůbec jednoduché. Hosté jsou sice na šestnácté příčce druholigové tabulky, ale mají pouze o dva body méně, než Děčín. Navíc mají v zádech úterní vítězství nad silnými Řisuty 3:2 a to Trutnov zcela jistě hodně povzbudilo. Jeho hráči se na druhé straně pokusí na cennou výhru navázat, a to už na ledě Medvědů.

HC Děčín

Děčín se momentálně nachází na třináctém místě tabulky, když si připsal zatím osm bodů. V posledním odehraném utkání padl v úterý v Jablonci 2:6. Medvědům chyběl Jaroslav Hašek, který nakonec po zranění ramene mohl nastoupit v zápase s Vajgarem, do Jablonce však nemohl odcestovat kvůli angíně. Vlci byli nad síly Medvědů a zvítězili přesvědčivě 6:2 a na děčínské konto tak přidali čtvrtou prohru v řadě. A tuto nepříznivou bilanci se budou hokejisté snažit přerušit už v zápase s Trutnovem.

Hezké odpoledne přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dnes je na programu desáté kolo druhé hokejové ligy a v jeho rámci se mezi sebou utkají týmy HC Děčín a HC BAK Trutnov.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 1. Volráb (Fojt, Oliverius), 4. Hříbal, 14. Hříbal, 15. Filipovský (Oliverius, Volráb), 29. Volráb (Oliverius), 32. Fojt (Oliverius, Filipovský), 60. Fojt (Oliverius, Vegner) – 22. Karlík (Chytráček, Perutek), 60. Perutek (Chytráček)

HC Trutnov: Čáp (15. Jeschke) – Škvor, Souček, Voženílek, Karlík, Junek, Chaloupka, Kozák – Veselý, Hemský, Březina – Bartoň, Kastner, Luštinec – Mašek, Chytráček, Perutek – Janoušek

Rozhodčí: Orlický – Koskuba, Šulo