Děčín – Trutnov 7:2 (kon.) | SK Karviná – Přerov 3:6 (kon.) | Klášterec nO – Vrchlabí 2:6 (kon.)
Řisuty – Kobra 4:3 (kon.) | Technika Brno – Nový Jičín 5:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Sokolov 3:4 (kon.)
Val. Meziříčí – SHK Hodonín 9:7 (kon.) | Frýdek-M. – Břeclav 3:4 (kon.) | Kolín – Jindř. Hradec 5:4 (kon.)
Klatovy – Jablonec n/N 0:2 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 4:3 (kon.) | Pelhřimov – Bílina 7:4 (kon.)

Drtiči právě vstřelili branku!
    A ještě kosmetická úprava výsledku. Po samostatném úniku střílí beckhandovým blafákem branku PETR PEŠ. Asistence: Dominik Piskoř.

57:39
    Vyloučení na obou stranách. Za hrubost vyloučeni hráči na dvě minuty – za domácí Gulda, za hosty Sajdl.

56:34
    Za zdržování hry vyloučen na dvě minuty domácí Martin Varga.

55:45
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    A znovu situace dva na jednoho. Znovu sice nevyšla ale celou situaci dobruslil dnes teď již čtyřgólový MAREK KUNDRÁTEK a tvrdou střelou div naprorval síť hostující brány. Asistence: Ondřej Martiník, Antonín Sprušil.

55:05
    Situace dva na jednoho v podání Valmezu. Matějek to vzal na sebe a zakončoval sám, netrefil ale bránu.

52:21
    Vyloučen hostující Charvát na dvě plus deset minut osobní trest za vražení na hrazení.

46:45
    Hosté budou hrát minutu a patnáct sekund přesilovku 4 na 3. Za držení vyloučen na dvě minuty domácí Slovák.

46:00
    Vyloučení na obou stranách. Za hosty Zezula a za domácí Kundrátek, oba dvě minuty – hrubost.

42:51
    Valmez bude hrát další přesilovku. Za držení vyloučen hostující Prčík.

39:27
    A máme tu další gól. Valmez si bere zpět svůj dvoubrankový náskok. Po přesné přihrávce Kalužy se dostal úplně sám před gólmana Kotvana a zkušeným způsobem se prosazuje TOMÁŠ MATĚJEK. Asistence. Marek Kaluža.

37:52
    Nakonec však hosté skórují a snižují skóre tohoto bláznivého zápasu. Smolku tentokrát prostřelil ZDENĚK KUČERA. Asistence: Dominik Piskoř, Jakub Sajdl.

37:01
    Na dvě minuty za hákování vyloučen domácí Gulda. Hodonín má šanci na odpověď.

36:48
    A Valmez nemá dost. Po zmatkách před hostující bránou střílí z dorážky gól MARTIN VARGA a zvyšuje vedení domácích. Asistence: Tomáš Matějek, D.Varga.

36:11
    Tak tohle je neskutečné. Velký obrat v podání Valašského Meziříčí. Krásnou přesnou střelou zápěstím střílí branku MAREK KUNDRÁTEK, který kompletuje hattrick. Asistence: Antonín Sprušil.

35:27
    Tak toto utkání opravdu baví. Vedení hostům moc dlouho nevydrželo. Krásnou střelou k tyči vyrovnává stav utkání TOMÁŠ SRŠEŇ. Asistence: Patrik Kuchta, Jiří Slovák.

33:54
    Hodonínští jdou znovu do vedení. Přihrávku do úplně prázdné bráně využil MICHAL KUBA. Asistence: Zdeněk Jurásek, Zdeněk Kučera.

33:04
    A znovu teď v dobré pozici Charvát. Při svém střeleckém pokusu byl faulovaný a hosté si zahrají přesilovou hru. Na dvě minuty za hákování odchází Sršeň.

32:02
    V dobré pozici sám před Smolkou jeden z hostů. Domácí gólman se vyznamenal.

29:30
    A Valmez jako pokropený živou vodou pokračuje v tlaku a vykoledoval si faul. Na dvě minuty na trestnou lavici odchází Sajdl za podražení.

28:48
    A máme vyrovnáno. Velký tlak meziřičských hráčů nakonec končí gólem. MAREK KUNDRÁTEK dostal od Sprušila pěknou přihrávku zpoza brány a uklidil puk do poloodkryté brány. Asistence: Antonín Sprušil, Ondřej Martiník.

28:05
    A JIŘÍ SLOVÁK svůj nájezd střelou zápěstím proměňuje.

28:05
    V samostatném úniku byl faulován Jiří Slovák a uvidíme trestné střílení.

27:37
    Na dvě minuty za podražení odchází hostující Zapletal.

25:41
    A domácí snižují opět na rozdíl dvou branek. Za bukem číhal TOMÁŠ SRŠEŇ, který nakonec dostal přihrávku od Slováka a v samostatném úniku blafákem nedal Rozumovi šanci. Asistence: Jiří Slovák, Marek Kaluža.

22:39
    Po chybě domácí obrany se dostal k puku hostující Piskoř a přihrávku před Smolku bez větších problémů zužitkoval JAKUB SAJDL. Asistence: Dominik Piskoř.

19:35
    Za sekání je na dvě minuty vyloučen hostující Polesný.

12:34
    Za podražení na dvě minuty jde na trestnou lavici domácí Fišera.

06:48
    A domácí snižují. Střelou zápěstím se pěkně pod břevno hostující klece prosazuje MAREK KUNDRÁTEK. Bez asistence.

04:08
    Tak tohle nevypadá vůbec dobře pro domácí Bobry. Situace dva na jednoho a beckahndovou střelou se prosazuje MATĚJ CHARVÁT. Asistence: Jakub Tomi, Lukáš Vrba.

03:05
    Ačkoliv se přesilovka hostům vůbec nevedla, v jejím samotném závěru vystřelil Škápik a puk, který vyrazil Smolka před sebe, uklidil do brány PETR PEŠ. Asistence: Lubomír Škápik.

01:04
    Vyloučen domácí hráč Kundrátek, dvě minuty za hru vysokou holí.

00:48
    A máme tu první branku utkání. Piskoř nahrál křižně přes brankoviště ZDEŇKU KUČEROVI, pro kterého nebyl problém dopravit puk do sítě.
    Asistence: Dominik Piskoř, Jakub Sajdl.

Kateřina Kovářová

Josef Kramář

Branky a nahrávky: 7. Kundrátek, 26. Sršeň (Slovák, Kaluža), 29. Slovák, 29. Kundrátek (Sprušil, Martiník), 36. Sršeň (Kuchta, Slovák), 37. Kundrátek (Sprušil), 37. Mar.Varga (Matějek, D.Varga), 40. Matějek (Kaluža), 56. Kundrátek (Martriník, Sprušil) – 1. Kučera (Piskoř, Sajdl), 4. Peš (Škápik), 5. Charvát (Tomi, Vrba), 23. Sajdl (Piskoř), 34. Kuba (Jurásek, Kučera), 38. Kučera (Piskoř, Sajdl), 60. Peš (Piskoř)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Svoboda (Smolka) – Fišera, Gulda, Kaluža, Finkes, Šimek, Matušenko, Valentík – Baroš, Kuchta, Kundrátek, Kysučan, Martiník, Slovák, Sprušil, Škumát, D.Varga (C), Mar.Varga, Matějek, Sršeň
    Trenér: Jan Vavrečka

SHK Drtiči Hodonín: Rozum (Kotvan) – Prčík, Pokorný, Škápik, Zapletal, Nedvěd – Zezula, Kučera, Tomi, Smetana, Peš (C), Kuba, Piskoř, Sajdl, Jurásek, Vrba, Charvát, Vanek, Polesný
    Trenér: Jan Prčík