Boston – Ottawa 4:2 (kon.) | Toronto – Chicago 3:2 (kon.) | Tampa – Washington 4:3 (kon.)
Florida – Philadelphia 2:1 (kon.) | New Jersey – Columbus 3:2 (kon.) | NY Rangers – Winnipeg 0:1 (1:2 po s.n.)
Pittsburgh – Buffalo 5:0 (kon.) | Carolina – Arizona 3:0 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:2 (1:0 po s.n.)
Minnesota – Dallas 4:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 2:3 (kon.) | San Jose – NY Islanders 3:1 (kon.)
Buffalo – Detroit 3:2 (2:1 po s.n.) | Carolina – Los Angeles 3:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
Buffalo Sabres
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
Detroit Red Wings
Neděle 02.11.2014, 23:00 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (02:05:31)

3. Chris Stewart (BUF) 1+0

Buffalo si připisuje svou teprve třetí výhru v této sezoně! Na výhře Sabres má velký podíl i Michal Neuvirth, který chytal celý zápas výborně a nakonec podržel svůj tým i v nájezdech.

3. série
    2:1
    Neuvirth vychytal Zetterberga a Buffalo vítězí na nájezdy!
    GIRGENSONS - 3:2

3. série
    2:1
    Girgensons překonává Howarda. Hosté musí příští nájezd proměnit, pokud se chtějí udržet ve hře.

2. série
    1:1
    Nyquist poslal bekhendem puk mezi Neuvirthovy betony a srovnává na 1:1.

2. série
    1:0
    Ennis překonává Howarda a posílá Sabres do vedení.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo o vítězi, takže přicházejí na řadu samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:22
    Moc dlouho to však nevydrželo a v útoku jsou opět Red Wings.

64:00
    Začíná poslední minuta prodloužení a domácí se v něm snad poprvé dostali do útočného pásma.

63:04
    Další dva výborné zákroky Neuvirtha, tentokrát proti Franzenovi.

62:28
    Puk propadl do branky mezi Neuvirthovy betony, ale rozhodčí si všiml, že Franzen překážel Neuvirthovi v brankovišti a branka není uznána!

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 27. Flynn (Girgensons, Strachan), 54. Stewart (Ennis, Strachan), rozh. náj. Girgensons – 33. Tatar (Sheahan, Dacjuk), 45. Dacjuk (Abdelkader, Smith)