Podbrezová – Trnava 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Košice 3:0 (kon.) | Žilina – B. Bystrica 2:0 (kon.)
MŠK Žilina
2:0 (2:0)
MFK Dukla Banská Bystrica
sk Neděle 02.11.2014, 19:00 • Pod Dubňom • Niké liga

Zápas je na konci. Žilinčania rozhodli o svojom víťazstve v úvodných siedmich minútach duelu, keď sa najprv v prvej minúte presadil Miroslav Káčer a na rozdiel dvoch gólov zvyšoval Matej Jelič. Domáci si tak do tabuľky pripisujú ďalšie tri body, naopak Bystričania sa naďalej trápia.

Ja sa s Vami pre túto chvíľu lúčim a prajem príjemny zvyšok nedeľného večera. (20:48:15)

90+2

90+2
    Plynú posledné sekundy dnešného stretnutia, lopta na kopačkách žilinských futbalistov.

90
    Rozhodca nadstavuje dve minúty.

90
    K lopte sa po rohovom kope dostal Tomáš Hučko, ale ten sa napokon zamotal sám do seba.

90
    Rohový kop pre Žilinu.

89
    Tak ešte v závere výborná šanca pre Mabouku, ale skvelým zákrokom sa prezentoval Peter Boroš.

89
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Matej Jelić, prichádza Tomáš Hučko.

88
    Vyzerá to tak, že góly už v dnešnom súboji neuvidíme, čo je veľká škoda, kedže šancí sme videli dostatok. Strelcom však púštny prach zvlhol už po siedmich minútach.

87
    Jakub Paur si teraz poriadne nabehol na Nicolasa Šumského. Žltá karta však z toho nebude, ale len dohovor.

86
    Dolný pekne vysunul Branislava Ľuptáka, ten to však mal na dlhú nohu a loptu už nedokázal dobehnúť.

85
    Žilinčania zahrávali rohový kop, ale žiadna gólová príležitosť z toho nevznikla.

84
    Tvrdý stret pri postrannej čiare, ale Dolného rozhodca Kráľovič iba napomína.

83
    Striedanie v tíme FK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Peter Mazan, prichádza Šimon Kupec.

80
    Záverečných desať minút riadnej hracej doby je pred nami. Očakávať sa dá, že sa už domáci nebudú nikam ponáhľať a výsledok si s pokojom postrážia.

79
    Škriniar odchádza z ihriska po vlastných nohách a zrejme sa tam za malú chvíľu vráti.

79
    S Milanom Škriniarom to teraz nevyzerá dobre. Žilinský futbalista leží na trávniku a je v opateri lekárov.

77
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Lukáš Čmelík, prichádza Jakub Paur.

76
    Striedanie v tíme FK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Róbert Polievka, prichádza Michal Faško.

75
    Nedorozumenie v defenzívne domácich, ale ani Polievka, ani Peňaška sa k zakončeniu nedostali.