Třinec – Liberec 2:3 (0:2 po s.n.) | Olomouc – Pardubice 4:2 (kon.) | Zlín – Vítkovice 5:2 (kon.)
Sparta – Slavia 0:1 (kon.) | Mountfield HK – K. Vary 5:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 1:2 (kon.)
Kometa Brno – Litvínov 5:6 (0:1 po s.n.)
BK Mladá Boleslav
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
HC Škoda Plzeň
Neděle 02.11.2014, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga

59:24
    Konec nadějím Boleslavi. Milan Mikulík (MBL) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

58:35
    Málek je na střídačce!

Dnešní utkání sleduje 3890 platících diváků. Děkujeme!

48:16
    Jeden z Indiánů nekoukal na cestu a srazil se s Lukášem Pabiškou (MBL), kterého sudí vyloučili. Nadávky směrem k arbitrům radši zveřejňovat nebudu, věřím, že si dokážete představit, jak hustá atmosféra zde na stadionu nyní panuje.

45:11
    Málek radši přerušil hru a Boris Žabka (MBL) jde pykat na dvě minuty, sudím se zřejmě nepozdávala jeho verbální rozmíška s Kašpaříkem.
    Jan SCHLEISS - 1:2

41:27
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Hosté převrátili misky vah na svou stranu a znovu v tom měl prsty JAN SCHLEISS! Mladý forvard využil chytrého pasu Simona a dnes podruhé překonal Málka. Asistence: Dominik Simon.

37:22
    Trma vrma v rohu kluziště a Roman Čermák (MBL) je vykázán za katr na dvě minuty za podražení.

34:03
    Pabiška vstřelil branku, ale rozhodčí ji neuznali a Dominik Pacovský (MBL) jde dokonce na trestnou lavici za nedovolené bránění! To jsou věci.
    Jan SCHLEISS - 1:1

32:47
    A je vyrovnáno! Pulpánovu střelu doklepl za bezmocného Málka JAN SCHLEISS. Asistence: Lukáš Pulpán, Branislav Kubka.

32:35
    David Vrbata (MBL) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

30:26
    Po střele Berana se rozezněla tyč Málkovy svatyně! Hosté už měli ruce nad hlavou, ale rozhodčí nekompromisně rozpažili.

25:04
    Jakub Lev (PLZ) je vyloučen za nebezpečnou hru vysokou holí, David Výborný to od něj schytal do obličeje.

20:53
    Zakázané uvolnění hostů, zároveň je vyloučen Dominik Kubalík (PLZ) na 5 minut + do konce utkání za sekání. Menší trest odpyká Matěj Beran.

18:46
    Mikulík se ocitl ve stoprocentní šanci, Machovského však z bezprostřední blízkosti nepřekonal!
    David VRBATA - 1:0

18:25
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Ofenzívní snaha Bruslařů poprvé přinesla kýžený gólový efekt! Nenápadná střela DAVIDA VRBATY od modré si našla cestu až do sítě. Asistence: Richard Jarůšek.

15:10
    Bruslaři si zahrají první přesilovku dnešního večera, za katr byl odeslán Dominik Boháč (PLZ). Verdikt zní: Sekání.

12:18
    Pacovský si položil Machovského, ale puk poslal mimo tři tyče!

11:48
    Jakub Lev jel sám na Málka, domácí brankář už byl překonán, ale Lev netrefil branku!

09:33
    Pabiška pohrdl prázdnou brankou a nedokázal ji trefit! Vzápětí neuspěl v jasné šanci ani Hyka!

05:17
    Obrovská šance Bruslařů! Vrbata jel s Jarůškem proti jedinému obránci hostí, střelu prvně jmenovaného Machovský vyrazil jen před sebe, ale Jarůšek nedokázal usměrnit kotouč do poloodkryté klece!

00:55
    První vyloučení dnešního zápasu. Na trestnou lavici si půjde odpočinout Lukáš Pabiška (MBL) – dvě minuty, hákování.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 19. Vrbata (Jarůšek) – 33. Schleiss (Pulpán, Kubka), 42. Schleiss (Simon)

BK Mladá Boleslav: Málek (Růžička) – Stříteský, Trška, Hruška, Kučný, Robar, Žabka, Čermák – Mikulík, Výborný, Klimenta – Látal, Pacovský, Pabiška – Hyka, Musil, Lenc – Jarůška, Vrbata, Kubica
    HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Jeřábek, Kadlec, Pulpán, Mozík, Boháč, Kubka, Sklenička – Pletka, Lev, Kratěna – Kubalík, Kašpařík, Sýkora J. – Schleiss, Simon, Indrák – Hollweg, Sýkora T., Dvořák

Rozhodčí: Fraňo, Hodek – Kajínek, Zavřel