Radobýl Litoměřice – Arsenal Benešov 7:4 (kon.)
CF Radobýl Litoměřice
7:4 (3:3)
Arsenal Benešov
Neděle 02.11.2014, 18:30 • SH Chemik, Lovosice • 2. Futsal liga západ

To je ode mě s konstatováním výhry CF Radobýl Litoměřice pro dnešek z tohoto zápasu vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen futsalového) Onlajnu, na počtenou! (20:03:05)

Domácí vstoupili do druhého poločasu mnohem lépe, než jejich soupeři z Benešova. Najednou byli hráči Radobýlu všude, kde se ocital míč a hosté měli problém s rozehrávkami a zakončováním akcí. Radobýl velmi rychle utekl Benešovu na rozdíl dvou branek a o 3 minuty už vedli domácí o 3 branky. Za hosty sice velmi rychle snížil stav utkání Pavel Šimáček II., ale to byla poslední branka hostů v dnešním utkání. Litoměřický Radobýl dokázal ještě přidat jednu branku a určit tak konečný výsledek 7:4. Je nutné dodat, že hosté si svojí situaci zhoršili ve 37. minutě při vyloučení Vojtěcha Pohorského. Pro Radobýl dnešní vítězství znamená teprve vybojované druhé tři body v sezóně a poskočení v tabulce o několik příček výš.

39:48
    Tichý v další individuální akci, tentokrát však neprošel přes obranu Benešova.

39:19
    Radobýl Litoměřice právě vstřelil branku!
    To byla lahůdka! Rapavý si jednou s PETREM TICHÝM vyměnil míč a poté v tváří tvář Šimáčkovi zopakoval to samé. Asistence: Michal Rapavý.

39:00
    Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.

38:55

38:29
    Tichý společně s Rapavým vyťukal obranu hostů, ale brankou akce neskončila. zakončení Tichého skončilo v boční síti.

37:29
    Další z mnoha spálených šancí domácích. Tentokrát prudkou střelou mířil nepřesně Jakub Grunert.

36:55
    Hostující Vojtěch Pohorský vidí za držení za dres druhou žlutou kartu, což automaticky znamená červenou kartu a dvouminutovou přesilovou hru pro Radobýl.

36:27
    Tichý běžel zcela osamocen na bránu Šimáčka, domácí hráč mířil nepřesně.

36:10
    Hosté se dostávají i přes velké množství soubojů k míči a vybojovali rohové kopy.

35:26
    Lenrt ve stoprocentní šanci míjí bránu jen o několik centimetrů.

35:11
    Naopak hosté mají k dispozici rohový kop.

34:56
    Rapavý přestřelil hostující bránu o pořádný kus.

34:40
    Radobýl se dopustil pátého kumulovaného faulu.

34:30
    Po střele Páva se rozezvučela jedna z tyči Vaňkovi svatyně.

33:53
    Jakub Grunert vystřelil z hranice patnácti metrů, střela byla sice tečována hostujícím obráncem, míč se však i tak odrazil od horní tyče zpět do hřiště.

33:39
    Míč po odrazu od hráčů Radobýlu končí v zámezí.

Josef Cestr

Hledáme zpravodaje pro tým Arsenal Benešov. Více informací zde.

Branky: 10. Grunert J. (Rapavý), 11. Lenrt, 19. Grunert L. (Tichý), 26. Tichý (Rapavý), 27. Rapavý (Grunert), 30. Tichý (Novotný), 40. Tichý (Rapavý) – 3. Šindelář (Pohorský), 12. Filip, 15. Páv, 32. Šimáček P. II. (Páv)

Karty:   25. Křemen (BNS), 25. Pohorský V. (BNS)   37. Pohorský V. (BNS)

CF Radobýl Litoměřice: Vaněk (Krůta) – Novotný (C), Rapavý, Lenrt, Mühlfait, Grunert J., Grunert L., Kocman, Tichý
    Arsenal Benešov: Šimáček P. I – Pohorský J., Lukáč, Filip, Šindelář (C), Šimáček P. II., Páv, Pohorský V., Křemen

Rozhodčí: Petr Pivoňka, Zdeněk Trlida
    Delegát: Jan Hora