Rádio Krokodýl Brno – Vyškov 4:3 (kon.) | Pardubice – Egretta Bílovice n. S. 0:3 (kon.) | Volfířov – Gamaspol Jeseník 6:8 (kon.)
FK Sistemo Volfířov
6:8 (2:7)
AC Gamaspol Jeseník
Pátek 07.11.2014, 20:43 • SŠTO Dačice • 2. Futsal liga východ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:40.

FK Sistemo Volfířov: Kopeček – Jindra, Janák, Kněžínek, Novák, Balík, Točík, Štolba

AC Gamaspol Jeseník: Till – Plhák, Reinelt, Schneider, Furik, Novák, Daniel, Vavrač, Krohmer, Řezníček.

Rozhodčí: Bláha – Vomastek.

Dobrý den. Vítáme vás z jihočeských Dačic při příležitosti utkání druhé futsalové ligy, východní divize, mezi Volfířovem a Jeseníkem. Začátek utkání se již tradičně opožďuje, oba týmy už jsou ale na hrací ploše a doufejme, že do deseti minut utkání odstartuje.

1

1
    Aktivněji začínaní hosté, hned v první minutě registrujeme dvě dobré příležitosti.

2
    Osmělili se i domácí, ihned se ale museli bránit při nebezpečném brejku.

2
    Gamaspol právě vstřelil branku! Autorem branky je VAVRAČ. Asistence: Plhák.
    Vavrač prošel středem a neomylně zavěsil o vzdálenější tyč.

3
    Volfířov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JANÁK.
    Volfířov bleskově srovnává krok. Produktivní Janák se prosazuje z úhlu po sólové akci.

5
    Gamaspol právě vstřelil branku! Autorem branky je PLHÁK.

5
    Gamaspol právě vstřelil branku! Autorem branky je VAVRAČ. Asistence: Schneider.
    Tradičně obrovské mezery v obraně hosté dnes trestají nemilosrdně.

6
    Brankostroj se nám rozjíždí, pro komentátory až nepříjemným tempem...

6
    Až komicky příliš prostoru dostali hosté v brankovišti Kopečka, do prázdné branky se prosazuje nadvakrát Vavrač.

8
    Janák si udělal z hostů kužele, zakončuje ovšem bohužel pro domácí jen do rukavic Tilla.

9
    Hosté hrají s velkým přehledem, nyní orazítkoval jeden z jejich hráčů tyč.

9
    Gamaspol právě vstřelil branku! Autorem branky je VAVRAČ.
    Relativně brzy kompletuje hattrick hostující sniper Vavrac, když potrestal další tristní rozehrávku Volfířova.

13
    Nezvykle dlouhá pasáž bez branky.

14
    Gamaspol právě vstřelil branku! Autorem branky je REINELT.
    Domácí pokus o hru s vysunutým gólmanem končí brzkou brankou v jejich síti.

14
    Hostující sedmnáctka se na dnešek zřejmě dobře vyspala, ze zápasu si dělá tak trochu svojí show.

17
    Autorem branky je JINDRA. Asistence: Kopeček.
    Nyní vyšla pohledná akce i domácím, brankář Kopeček poslal milimetrový kopeček na Jindru, který hlavou před Tillem prodlužuje do branky.

18
    Další pěkná akce domácích, Janák se v dobré příležitosti neprosazuje. Domácí hra se snad dostává z nejhorší pasáže.

20
    Hosté nyní kazí kombinace, běží poslední minuta první části.

21

21
    V první minutě druhé půle se těžce ze země zvedá Štolba, jenž inkasoval ránu v tvrdém souboji.

22
    Janák krásně připravil do druhé vlny balon zabíhajícímu Jindrovy, ten své střelecké schopnosti zdaleka nepotvrdil.

25
    Už skoro deset minut jsme neviděli branku. Na místní poměry téměř nevídané!

26
    Jestli někoho z domácích lze dnes pochválit, pak je to aktivitou hýřící Janák.

28
    V nadějně rozjíždějící akci kosí Vavrač k zemi Kněžínka, za což inkasuje žlutou kartu.

28
    Autorem branky je BALÍK. Asistence: Točík.
    Štolba nejprve na brankové čáře překazil hostům gólovou radost, aby následně balon přes Točíka putoval krásnou střílenou přihrávkou na Balíka, jenž uklízí placírkou mezi nohy brankáře Tilla. Asi nejpohlednější akce prozatímního průběhu.

30
    Senzačně zasahující Kopeček proti více než stoprocentní šanci hostů. Matematik by mě nepochválil, sportovec mi rozumí.

31
    Autorem branky je ŠTOLBA. Asistence: Jindra.
    Oko diváka potěšil Štolba, který postupoval z úhlu sám na Tilla a po vzoru Messiho nádherně lobuje. Že by ještě nebylo rozhodnuto?

33
    Gamaspol právě vstřelil branku! Autorem branky je SCHNEIDER. Asistence: Vavrač.
    Domácí nádech rázně utíná Schneider nekompromisní ranou pod břevno.

34
    Standardka pro domácí k brance nevedla.

35
    Tillův pokus přes celé do prázdné končí těsně nad.

35
    V dobré šanci Balík, Till výborně zasahuje.

36
    Va-bank domácích pokračuje, branky zatím nepřicházejí.

37
    Oddechový čas pro domácí.

38
    Zámek pokračuje, Jeseník ale brání dobře.

39
    Domácí budou zahrávat desetimetrový kop.
    Šestý faul hostů znamená desítku pro Sistemo.

39

Nekompromisní trest z nohy Štolby.

39
    Kopeček vychytal Vavrače s vypětím všech sil

40
    Autorem branky je ŠTOLBA. Asistence: Kopeček.
    Ve chvíli, když už to vypadalo, že mezírka není, pálí Štolba a zasazuje další úder Gamaspolu. Bohužel pro Sistemo už příliš pozdě.

Konec zápasu. (22:09:11)

Kryštof Kůs

Hledáme zpravodaje pro tým FK Sistemo Volfířov. Více informací zde.

Branky: 3. Janák, 17. Jindra (Kopeček), 28. Balík (Točík), 31. Štolba (Jindra), 39. Štolba (pen.), 40. Štolba (Kopeček) – 2. Vavrač (Plhák), 5. Plhák, 5. Vavrač (Schneider), 6. Vavrač (Schneider), 9. Vavrač, 14. Reinelt, 14. Vavrač (Schneider), 33. Schneider (Vavrač)

Karty:   28. Vavrač (JES)

Rozhodčí: Bláha – Vomastek