Litovel – Královo Pole 24:29 (kon.) | Lovosice – Frýdek-M. 33:31 (kon.) | Zubří – Zlín 35:29 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
33:31 (17:15)
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sobota 08.11.2014, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů

To je ode mě s konstatováním výhry Lovosic pro dnešek z dnešního zápasu vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního zápasu, například sledováním některého z textových online přenosů na portále Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen házenkářského) Onlajnu, na počtenou! (19:17:09)

Ohlas Vladimíra Šumy, trenéra Lovosic: "Jak jsme ve středu po velmi těžkém utkání s Plzní avizovali, že to nebude nic znamenat, pokud dnes nevyhrajeme nad Frýdkem-Místkem, tak se to krásně potvrdilo. Máme 4 body z domácího prostředí. Dneska v prvním poločasem na nás byla znát trochu únava z velice těžkého středečního utkání a dělali jsme hodně technických chyb s celkem pořadovým číslem 9 a nestáli jsme tak kompaktně, koncentrovaně a také agresivně, jak jsme si do tohoto utkání předsevzali. V druhém poločase se obrana zlepšila, dokázali jsme zdvojovat frýdecké hráče. Drželi jsme stále odstup 3 a 4 branek, ale přišli zbytečné 2 nebo 3 vyloučení a předvedeme znovu nervózní konec. Všichni hráči dostali šanci a o branky se rozdělilo 10 hráčů, což je skvělé. Podruhé jsme dokázali dát přes 30 branek, s čímž jsme měli v předchozích zápasech problémy. Důraz ve střelbě se nám stále lepší, což je velké plus."

Ohlas Aleše Chrastiny, trenéra Frýdku-Místku: "My jsme utkání prohráli díky neproměněným šancím, kterých jsme měli jedenáct v prvním poločase, další jsme přidali v druhém poločase, plus nějaké individuální chyby v obraně. S tímto se prostě vyhrát nedá. Jinak jsme nepodali špatný výkon, bohužel jsme však neproměňovali své šance."

Ani jeden z celků v druhém poločase nepolevil v tempu a tak se hrálo stále nahoru-dolu. Střelecky se jako první v druhé periodě trefil Jiří Motl a nastartoval tak Lovosice k tříbrankovému vedení. O chvíli později vedly Lovosice již o 4 branky, ale hosté nakonec snížili znovu na 3 brankový rozdíl. Tato situace postupně pokračovala až do 48. minuty, ve které se trefil Vojtěch Petrovský. Od té doby po většinu zápasu oba celky dělily dvě branky. Stejný vývoj zápasu pokračoval až do konce utkání. Nebýt však velmi početných a výborných zákroků Artura Adamíka, měli by v dnešním zápase Lovci velké problémy se skóre. Po Plzni se tedy Lovosicím povedlo porazit i Frýdek-Místek a připsat si tak do tabulky důležité 2 body, které Lovosické přiblížilo na stejný bodový zisk pravě na úroveň dnešního soupeře (11 bodů). Lovosice tedy vyhrály ze čtyřzápasové domácí série poslední dva. Nyní čeká Lovce dva zápasy na palubovce soupeře.

60
    Konec zápasu. (33:31)

60
    Střela Lukáše Malého (LOV) doputovala pouze do těla Marenčáka. Na druhé straně vychytal pokus Petrovského domácí brankář Artur Adamík. (33:31) (33:31)

60
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou Lovosice. (33:31) (33:31)

60
    Oddechový čas pro HK .A.S.A. Město Lovosice. (33:31) (33:31)

60
    Vojtěch Petrovský (FRM) ještě upravuje skóre na 33:31. Do konce zápasu schází necelých čtyřicet sekund. (33:31) (33:31)

60
    Probíhá poslední minuta dnešního zápasu. (33:30) (33:30)

59
    Hosté hrají v plném počtu. (33:30) (33:30)

59
    Na rozdíl tří branek však Lovosice znovu utíkají zásluhou Josefa Jonáše (LOV). (33:30) (33:30)

59
    Vojtěch Petrovský (FRM) využívá svých kil, doslova sruloval svého strážce a poté poslal míč do brány. (32:30) (32:30)

58
    Střela Romana Jelínka (LOV) nebyla z těch přesných, míč skončil v ochranné síti za bránou. (32:29) (32:29)

58
    Vojtěch Petrovský (FRM) dává najevo, že je stále ve hře, když se prosazuje v útoku Frýdku-Místku. (32:29) (32:29)

57
    Sedmimetrový hod z ruky Václava Klimta (LOV) doputovala k pravé tyči brány. (32:28) (32:28)

57
    Martin Pomichálek (FRM) je vyloučen na 2 minuty. Domácí mají zároveň výhodu sedmimetrového hodu. (31:28) (31:28)

57
    Roman Jelinek byl sražen na zem ve chvíli, kdy byli oba rozhodčí otočeni směrem na bránu. Hra však pokračuje. (31:28) (31:28)

56
    Adamík úspěšně zasáhl proti střele Martina Pomichálka, který stál osamocen na brankovišti. (31:28) (31:28)