SK Karviná – Poruba 2011 2:8 (kon.) | Řisuty – Nymburk 4:5 (po pr.) | Nový Jičín – Přerov 2:5 (kon.)
Technika Brno – SHK Hodonín 4:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Frýdek-M. 5:4 (kon.) | Opava – Břeclav 0:1 (kon.)
Sokolov – Pelhřimov 7:6 (po pr.) | Bílina – Žďár n/S 2:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 0:1 (kon.)
Jablonec n/N – Kolín 3:2 (po pr.) | Trutnov – Klatovy 4:3 (kon.) | Kobra – Děčín 6:3 (kon.)
Vrchlabí – Tábor 3:2 (po pr.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Sobota 08.11.2014, 18:002. liga skupina Západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dnes v rámci 11. kola přivítá osmý Vajgar jedenácté Moravské Budějovice.

Vajgar se s Moravskými Budějovicemi utkával zatím pouhé dvě sezóny a letos načíná třetí. Ze šesti vzájemných zápasů odcházel Vajgar třikrát jako vítěz, stejně jsou na tom Žihadla. Jindřichův Hradec našemu soupeři nastřílel dvaadvacet branek, přičemž Moravské Budějovice se vstřelily o tři branky méně. Největší výhru Vajgar zaznamenal v sezóně 2012/2013, když si z kraje Vysočina odvezl výhru 6:1. Naopak největší prohra přišla ve stejné sezóně, kdy hned v prvním kole Vajgar prohrál 1:5. V utkáních se Žihadly se ze současného kádru Vajgaru dařilo především Robertu Procházkovi (1+3), Marku Dvořákovi (2+1) a Stanislavu Jasečkovi (1+2).

Hosté z Moravských Budějovic vyhráli tři ze čtyř posledních zápasů. Po výhrách nad týmem z Klatov, Kolína a Pelhřimova přišla stopka v podobě domácí těsné porážky se Sokolovem 3:4.

Jindřichohradecký Vajgar také bral body ve třech zápasech z posledních čtyř. Vajgar nejprve přetlačil Řisuty, poté přivezl dva body z Děčína a tento bodový zisk potvrdil v soubojí s posledními Klatovami. V posledním zápase padl těsně na ledě Kolína 4:5.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Gába, Kubeš – Jindra, Procházka, Kotaška, Zich, Šanda, Tržil Jasečko, Popelka – Mazanec, Lazorišák, Milotinský, Šperger, Voříšek, Trummer, Brabec, Dvořák, Tomšík, Jasanský, Košťál.

HC Moravské Budějovice 2005: Dusík, Šťastný – Jakeš, Sobotka, Prkna, Peroutka, Sechovec, Vlašín, Latner, Forman, Kadela, Trojan, Dostál, Matějka, Barták, Paták, Lupač, Gottlieb, Vantuch, Telesz, Horký, Kesner..

Týmy nastupují na ledovou plochu.

Do branky hostů se staví Lukáš Dusík, do té hradecké David Gába.

00:01

00:52
    Oťukávání v prvních vteřinách přerušil icing hostů.

01:32
    Šperger pálil z ostrého úhlu.

02:35
    Gábovi skákal puk po rameni a po posunutí branky skončil v bráně domácího Vajgaru. Hosté se dožadují uznání branky.

02:35
    Což se nestalo.

02:35
    Kapitán hostů Jan Trojan dostal deset minut osobního trestu, branky se dožadoval víc než sudí připustili.

02:52
    Tržilova nepříjemná střela Dusíka nezaskočila.

03:56
    Kotaška mimo branku.

04:45
    Střela Martina Brabce sražena vysoko nad do ochranné sítě.

05:16
    Filip Matějka zkoušel Gábovu pozornost, střelu ex hradeckého forvarda Gába lapil.

06:21
    Hostující Karel Kesner dvě minuty za podražení.

06:55
    Po Kotaškově střele hosté vyhazují.

08:26
    Hosté v plném počtu, Lazorišákova dorážka se neujala a hradecká přesilovka využita nebyla.

09:15
    Gápa byl dobře postaven proti Patákově střele.

10:49
    Vajgar v útoku, Jindrovu lehkou střelu Dusík lapil bez problémů.

11:27
    Golfák Josefa Jindry skončil v náručí Lukáše Dusíka.

11:48
    Jan Trummer se nacpal od mantinelu před Dusíka a ten měl hodně starostí s jeho ranou švihem.

12:12
    Dusík lapil nahození Adama Popelky, vhazuje se v útočné třetině Vajgaru.

13:31
    Kadelovu střelu Gába viděl a v pohodě lapil.

14:19
    Faul na Trummera nepostrestán.

14:36
    Nahození Iva Kotašky končí v Dusíkově lapačce.

15:04
    Martin Brabec, dvě minuty za vysokou hůl.

16:04
    Milotinský v oslabení ujel, ale Dusík s pomocí obránce situaci vyřešil.

17:04

17:26
    Vajgar v protiútoku, dle sucích i v ofsajdu.

17:56
    Gába chytá Dostálovu střelu.

18:45
    Mazanec v šanci, hostující obránce mu včas vložil do střely hůl.

20:00

První dvacetiminutovka branku nepřinesla. Oba týmy si vypracovaly šance, ale žádná z nich se neujala. Uvidíme, co přinese třetina druhá, která začne cca v 18:46.

20:01

20:21
    Sobotkovo nahození Gába viděl a lapil.

21:26
    Sechovec od modré vedle.

22:53
    Vzrůšo před brankou hostů, jenže Tomšík s Dvořákem puk do branky nedostrkali.

23:55
    Icing Vajgaru.

24:04
    Sobotka pálil hned po buly, Gába připraven.

24:39
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku! Po tutovce Vajgaru ujel hradecké obraně MICHAL TELESZ a otevřel dnešní účet. Asistence David Horký.