Sobota 08.11.2014, 14:00 • Městský stadion Duchcov • 1.A třída sk. B ÚKFS

Konec zápasu. (15:49:50)

90
    Konečný ani opět Sirovátka nedokázali zakončit

87
    Po špatně zahraném rohu hostů protiútok domácích, velkou šanci neproměnil Král a vzápětí ani Sirovátka

76
    Duchcov právě vstřelil branku!

Brejcha posunul na Vosátku, ten nákopem našel na kraji šestnáctky JANA KONEČNÉHO a ten prostřelil gólmana.

66
    Velká šance Podbořan po ztrátě míče na půlce. Míček protáhl Beneše, ten vytěsnil ránu na roh

Hra FK Duchcov je stále nevýrazná, hosté začínají kousat

60
    Dvě gólovky domácího týmu, nejprve zblízka nedal Sirovátka, poté hlavou Moravec

60
    Střídání v týmu Tatran Podbořany: ze hřiště odchází Volf, přichází Míček.

58
    Střídání v týmu FK Duchcov: ze hřiště odchází Kropáček, přichází Král.

46

Prvních 45 minut je minulostí. Duchcov hraje lépe a měl více šancí, celkově je ale jeho hra ospalá. Chybí v ní více dravosti. Podbořany čekají na chyby soupeře, těch v obranné fázi zatím moc nebylo

45

45
    Míč před branku od Sirovátky dostal Moravec, absolutně byl ale nepřipraven

43
    Žlutou kartu dostává Kropáček (FK Duchcov).

40
    Přímák hostů šel nad branku

39
    Žlutou kartu dostává Brejcha (FK Duchcov).

37
    Orltův individuální průnik, střelu gólman zastavil

35
    Střídání v týmu Tatran Podbořany: ze hřiště odchází Parpel, přichází Poborský.

27
    Konečného trestný kop těsně nad břevno hostující branky

26
    Žlutou kartu dostává Kováč (Tatran Podbořany).

25
    Duchcov je živější, ale zatím nedokázal míč dostat do sítě. Hosté ukazují, že nepřijeli jen bránit a chvílemi také zlobí

8
    V prvních minutách zatím opatrný fotbal, oba gólmani už ale zasahovali po rohových kopech

1

Do zápasu zbývá deset minut, je příjemné slunečné podzimní počasí

FK Duchcov: Beneš – Brejcha, Meisner, Vosátka, Skrčený – Kropáček, Moravec, Orlt, Skurský – Sirovátka, Konečný
    Náhradníci: Velička (B), Král, Vebr, Kokšal

Tatran Podbořany: Jančík – Sklenička, Gregor, Csorosz, Vignát – Razím, Parpel, Hodek, Janoušek, Kováč – Volf
    Náhradníci: Míček, Poborský

Rozhodčí: Plzák – Bretschneider, Růžička.

Vítáme vás u on-line přenosu ze zápasu a mezi FK Duchcov a nováčkem soutěže Tatranem Podbořany. Domácí jdou do zápasu jako druhý tým tabulky se ziskem 24 bodů. Hosté jsou osmí, když zatím vybojovali 15 bodů. Utkání začíná v sobotu ve 14:00.