Plzeň – Jičín 31:18 (kon.) | Karviná – Dukla 33:35 (kon.) | Hranice – Přerov 35:15 (kon.)
TJ Cement Hranice
35:15 (17:7)
Sokol HC Přerov
Neděle 09.11.2014, 10:30Chance Extraliga mužů

To je z mé strany vše, hezký nedělní den. (12:12:35)

Ohlasy po zápase:

Libor Hrabal (TJ Cement Hranice): Když vyhrajeme o 20 branek, tak se zápas hodnotí dobře. Soupeř je ale poslední a nemá takovou kvalitu, abychom mohli naše vítězství přeceňovat. V prvním poločase se nám dařilo v obraně, inkasovali jsme pouze sedm branek, což mě těší. Ve druhém poločase to také bylo dobré. Zahráli si i hráči z lavičky, což je vždy pozitivní. Jak ale říkám, soupeř je poslední, nemá na svém kontě ani jedno vítězství a my nesmíme naše vítězství přeceňovat. Jsem ale samozřejmě spokojený a toto vítězství nám může pomoci do dalších zápasů.

Je dobojováno. Sledovali jsme utkání, ve kterém zcela dominoval domácí celek, který vyhrál nad Přerovem vysoko 35:15 a vybojoval tak další vítězství. Naopak hostující celek na své první vítězství v této sezoně stále čekáme.

60
    Konec zápasu. (35:15)

60
    V samotném závěru se Přerov prosazuje a další branky se už zřejmě nedočkáme. (35:15) (35:15)

59
    Hosté se vydali dopředu a ještě se dokázali prosadit. (35:14) (35:14)

58
    Do konce zápasu zbývají poslední dvě minutky. (35:13) (35:13)

56
    I na druhé straně jsme se dočkali branky. Přerov snížil na rozdíl dvaadvaceti branek. (35:13) (35:13)

56
    Domácí rychle odpovídají. Z pravé spojky se prosadil Mičkal. (35:12) (35:12)

55
    Hosté vybojovali míč a po rychlé kombinaci se podvanácté v tomto utkání prosazují. (34:12) (34:12)

54
    A další branka. Tentokrát se o ní postarali domácí, kteří znovu vedou o 23 branek. (34:11) (34:11)

53
    Po delší době se do útoku vrhli i hosté, kteří se konečně dokázali prosadit. (33:11) (33:11)

52
    Opět udeřil domácí Cement. Tentokrát se trefil Gřes. (33:10) (33:10)

51
    Po krátké přestávce se hned domácí celek vydal dopředu a opět se lehce prosadil. (32:10) (32:10)

50
    Oddechový čas pro hosty. (31:10) (31:10)

49
    Hosté se trápí. Další chyba v rozehrávce, kterou domácí celek okamžitě potrestal další brankou. (31:10) (31:10)

48
    Diváci bouří, protože domácí celek právě vstřelil svoji třicátou branku a vede už o dvacet gólů. (30:10) (30:10)

47
    Domácí hráč proměnil nařízenou sedmičku a zvyšuje vedení svého celku. (29:10) (29:10)

46
    Teď už to domácí sehráli velmi dobře a jejich akce skončil další brankou. Cement jde do vedení o osmnáct branek. (28:10) (28:10)

45
    Nyní bylo k vidění několik nepřesných střel na obou stranách. Stav zápasu se tedy nemění. (27:10) (27:10)

44
    Další zisk míče, bleskový přechod do útoku a Cement jde do vedení 27:10. Domácí na palubovce jasně dominují, což se líbím hlavně fanouškům Hranic. (27:10) (27:10)

43
    Vzápětí ale Cement vše napravil a opět odskakuje na rozdíl šestnácti branek. (26:10) (26:10)

42
    Tentokrát ale domácí celek pokazil kombinaci a hosté toho dokázali dokonale využít. Je tu desátá branka Přerova. (25:10) (25:10)

41
    U míče jsou opět domácí házenkáři, kteří v klidu kombinují před brankou Přerova. (25:9) (25:9)

40
    Po několika nepřesnostech se k míči dostali domácí borci, kteří bleskovou akci zakončili přesným projektilem. (25:9) (25:9)

38
    Přerov se v útočné fázi trápí. Domácí se opět lehce dostali před branku a zvyšují svůj náskok už na patnáct branek. (24:9) (24:9)

36
    Cement na palubovce dominuje. Domácí se opět hnali do brejku, který zakončili přesnou střelou. (23:9) (23:9)

35
    Brankostroj pokračuje. Další branku přidal domácí celek, o jehož vítězství v tomto duelu už není pochyb. (22:9) (22:9)

35
    Nyní ale uspěli také hosté z Přerova, kteří snižují na rozdíl dvanácti branek. (21:9) (21:9)

34
    Po další chybě hostů se domácí borci opět lehce prosazují. (21:8) (21:8)

34
    Cement získal míč, okamžitě se vydal do brejku, který skončil jubilejní dvacátou brankou. (20:8) (20:8)

33
    A máme tu další branku, tentokrát se o ní postaral domácí celek, kterému se dnes v útočné fázi velmi daří. (19:8) (19:8)

32
    Prosadit se dokázal i Přerov, který opět snižuje na rozdíl deseti branek. (18:8) (18:8)

31
    Domácí se hned na začátku druhého poločasu vydali dopředu a kombinační akce skončila brankou. (18:7) (18:7)

31
    Začal druhý poločas. (17:7)

Druhý poločas začne přibližně v 11:23.

První poločas je za námi. Zcela ho ovládl domácí Cement, který potvrdil roli velkého favorita a nad Přerovem vede už 17:7. Domácí byli jasně lepší a myslím si, že výsledek mluví za vše. Uvidíme, čeho se dočkáme ve druhém dějství.

30
    První poločas skončil. (17:7)

30
    Přerov dokázal v závěru snížit a do šaten se půjde za stavu 17:7. (17:7) (17:7)

30
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu. (17:6) (17:6)

29
    A další branka. Tentokrát se o ní postaral domácí celek, který vstřelil už svoji sedmnáctou branku v prvním poločase. (17:6) (17:6)

28
    Tentokrát ale byl úspěšný i Přerov, který po bleskové akci snižuje. (16:6) (16:6)

27
    Domácí to sehráli velmi dobře a dokázali se opět prosadit. Hranice tedy vedou 16:5. (16:5) (16:5)

27
    U míče jsou opět domácí házenkáři. Zvýší svůj náskok už na jedenáct branek? (15:5) (15:5)

26
    Oddechový čas pro domácí. (15:5) (15:5)

26
    Po další chybě Přerova je tu patnáctá branka Hranic. (15:5) (15:5)

25
    Ale hosté chybovali a domácí dokázali bleskově vstřelit svoji čtrnáctou branku. (14:5) (14:5)

24
    Ani dalším akce se Cementu nepovedla a Přerov se opět dokázal ubránit a pospíchá dopředu. (13:5) (13:5)

23
    No vida. Hosté vybojovali míč, hned se vydali dopředu a rychlý útok zakončili přesnou střelou. (13:5) (13:5)

22
    Krátká přestávka hostům pomohla. Přerov se totiž dostal do zakončení a Zemánek prostřelil domácího brankáře. (13:4) (13:4)

22
    Oddechový čas pro hosty. (13:3) (13:3)

21
    Přerov se nedokázal prosadit. Celá akce hostů skončil nepřesnou střelou z pravé strany. (13:3) (13:3)

20
    Je před námi posledních deset minutek prvního poločasu. Uvidíme, zda Přerov zabere a sníží náskok domácího celku. (13:3) (13:3)

19
    Domácí se nakonec dokázali prosadit a rozdíl ve skóre je opět deset branek. (13:3) (13:3)

18
    U míče jsou domácí házenkáři, kteří se snaží něco vymyslet na polovině Přerova. (12:3) (12:3)

17
    Konečně se dočkali i hosté. Po třinácti minutách přidal Přerov svoji třetí branku a snížil na rozdíl devíti bodů. (12:3) (12:3)

17
    To už zavání debaklem. Hranice přidaly další branku a vypadá to, že o vítězi tohoto duelu bude rozhodnuto už v prvním poločase. (12:2) (12:2)

16
    A další branka a opět ji vstřelil domácí celek. V polovině prvního poločasu tak vede Cement už 11:2. (11:2) (11:2)

15
    Obraz hry je stále stejný. Domácí na palubovce dominují a Přerov se pouze brání, ale ani tato činnost se hostům nedaří a Cement tak vede už o osm branek. (10:2) (10:2)

13
    Celek Hranic opět lehce vybojoval míč a ještě snadněji se dostal před branku Přerova. Vše skončilo další brankou. (9:2) (9:2)

12
    Ani domácí nedokázali přidat další branku. Kombinují tedy hosté, ale Cement dnes zatím velmi dobře brání. (8:2) (8:2)

11
    Jenže ani tato akce Přerovu vůbec nevyšla. Cement se okamžitě vrhl do útoku, který skončil osmou brankou. (8:2) (8:2)

10
    Tentokrát se domácí prosadit nedokázali a na tahu je Přerov. Dočká se své třetí branky? (7:2) (7:2)

9
    A opět. Přerov se trápí a domácí hrají směrem dopředu zatím skvěle. I proto vedou Hranice už o pět branek. (7:2) (7:2)

8
    Hosté opět ztratili míč a rychlá akce Cementu končí další brankou. (6:2) (6:2)

8
    A domácí Cement opět trestá. Je tu další branka, o kterou se postaral Gřes. (5:2) (5:2)

7
    Přerovu se v posledních minutách vůbec nedaří. Ani tentokrát se hosté nedokázali prosadit. (4:2) (4:2)

6
    Domácí borci získali míč, podnikli bleskovou akci a je z toho čtvrtá branka Hranic, které začínají na palubovce dominovat. (4:2) (4:2)

5
    Po začátku plném nepřesností se hra zpřesnila. Domácí se opět vydali dopředu a i tentokrát nezaváhali. (3:2) (3:2)

4
    Přerov ale velmi rychle odpovídá a je znovu vyrovnáno. (2:2) (2:2)

4
    Nyní se Hranicím zadařilo v koncovce a domácí celek jde poprvé v utkání do vedení. (2:1) (2:1)

3
    Nyní bylo k vidění několik nepřesných zakončení a na další branku tedy stále čekáme. Stav je nerozhodný 1:1. (1:1) (1:1)

2
    Domácí to sehráli skvěle a Rachač se objevil v tutové šanci a nezaváhal, je vyrovnáno. (1:1) (1:1)

1
    Nakonec se hosté dokázali prosadit a Přerov jde tedy do vedení. Na tahu je domácí Cement. (0:1) (0:0)

1
    Jako první jdou dopředu házenkáři hostujícího Přerova, kteří nastoupili v červených dresech. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Úvodní oficiality jsou za námi a duel tedy může začít.

Hráči jsou na palubovce. Utkání mezi Hranicemi a Přerovem tedy začne za malý okamžik.

Poslední vzájemné zápasy

Přerov – Hranice 26:24
    Hranice – Přerov 24:21
    Hranice – Přerov 32:25
    Přerov – Hranice 40:36
    Přerov – Hranice 27:25

TJ Cement Hranice si zatím v této sezoně nevede nejlépe. Domácí získali zatím jen osm bodů, což stačí na průběžné deváté místo. Navíc poslední tři zápasy Cement nezvládl, protože ani jednou nevyhrál. Dnes mají tedy domácí borci co napravovat.

Sokol HC Přerov je na tom velmi, ale opravdu velmi špatně. Přerov totiž na svém kontě ještě nemá ani bod, protože všech devět zápasů prohrál a v tabulce je samozřejmě na posledním místě. Uvidíme, zda dnes hosté černou sérii zastaví a vybojují první body.

Zdravím všechny příznivce házené. Extraliga mužů má na programu 10. kolo, ve kterém se střetnou Hranice s Přerovem. Jasným favoritem tohoto utkání je domácí celek, tak uvidíme, zda Cement svoji roli potvrdí.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.