Olomouc – Opava 3:1 (kon.) | Hr. Králové – Pardubice 3:2 (po pr.) | Warriors Brno – Zlín 3:4 (kon.)
HC Plzeň – Sparta 4:3 (po pr.) | Slavia – Písek 6:1 (kon.)
HCM Warriors Brno
3:4 (1:4, 0:0, 2:0)
Berani Zlín
Čtvrtek 13.11.2014, 16:30 • Hokejová hala Úvoz • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Vítám vás u online přenosu z patnáctého kola ELIOD ELMD. Warrior dnes bude hostit Zlín a čeká nás určitě velmi zajímavý duel. Hosté bojují o lepší postavení ve vedoucí čtveřici, zatímco Brno potřebuje každý bod v souboji o důležitou pátou příčku.

Autobus z hosty se malinko zpozdil a začátek utkání se tak asi nestihne přesně v 16.30.

HCM Warrior Brno: Borský (Holík) – Jurnečka, Miloš, Rafaj, Daněk, Kuchař, Pípa – Chalupa, Dufek (C), Blaško, Macháň, Kunst, Růžička, Jedlička, Malý, Karpíšek, Mudrych

PSG Zlín: Šimonů (Huf) – Gába, Dřímal, Hamrlík, Kowalczyk, Klauda, Dvořáček, Marek – Kočiča, Sedlák, Hefka, Blažek, Janošek, Dobiáš, Pröschl, Zmeškal, Chytil.

Hosté už jsou na ledě a po krátkém rozbruslení tak bude vhozeno úvodní buly.

00:01

00:07
    Borský musel zasahovat už po osmi vteřinách hry.

01:35
    Zlín právě vstřelil branku!
    Kuchař napálil puk do prvního hráče před sebou, puk se od něj odrazil a brejkovou situaci VOJTĚCH DOBIÁŠ využil na výbornou, když si roztáhl Borského a trefil mezi betony.

03:19
    Jurnečka (WAB) 2 min. – nedovolené bránění

03:30
    Pokus Kowalczyka schoval Borský v lapačce.

03:44
    Puk odpálili domácí až ke gólmanovi Zlína.

05:04
    Dufkův pokus z ostrého úhlu vyrazil Šimonů do rohu.

05:19

05:49
    Zlín hrál v šesti a trest odpyká Jáchym Janošek.

06:04
    Vyhozený kotouč Borský nezastavil, KRYŠTOF DVOŘÁČEK si ho vzal, objel branku a z ostrého úhlu trefil nad rameno brněnského brankáře.

07:49

10:51
    Hráči Brna si zahráli na kuželky a Zlínští mohli předvést nádhernou souhru, kterou do odkryté branky zakončil LUKÁŠ ZMEŠKAL.
    Asistence: Zdeněk Sedlák

09:09
    Oddechový čas pro domácí a střídání brankářů na straně Brna.

Warrior Brno právě vstřelili branku!
    Brno využívá přesilovku a snižuje. ONDŘEJ DUFEK si počíhal u tyčky na vyražený puk a poslal ho bekhendem za brankovou čáru.
    Asistence: Matěj Chalupa, Ján Blaško

15:30
    Zlínu se inkasovaná branka vůbec nelíbí a vehementně se snaží získat třígóĺový náskok zpět. Domácí zatím úspěšně brání.

16:29
    Sedlák (ZLN) 2 min. – hákování

18:29

19:17
    Holík raději podržel puk pod rukavicí a zastavil tak totální chaos, který nastal v brněnských řadách.

19:59
    ZDENĚK SEDLÁK vyšťouchl Holíkovi puk z pod lapačky a dotlačil ho za brankovou čáru jednu vteřinu před koncem!

20:00

20:01

22:24
    Blaško zavezl puk do útočné třetiny a spolu s Dufkem dotírali na Šimonů branku, ale marně.

22:47
    Chalupa (WAB) 2 min. – podražení

24:01
    Zlín teď předvedl parádní přesilovku, ale Holík závěrečnou střelu vyrazil ramenem,

24:47

26:17
    Domácí teď dlouho drželi puk ve své útočné třetině, ale ke střele je Zlínští nepustili.

28:50
    Zmeškal si po střele ještě píchnul do Holíkovy rukavice a teď se teď hodně čertí.

30:23
    Pröschl s Janoškem se dostali do přečíslení 2 na 1 a jen milimetry dělili Zlín od páté trefy.

32:25
    Dufek s Blaškem byli v úplně stejné situaci jako před několika minutami i jejich soupeři. Ani tentokrát jsme ale neviděli souhru 2 na 1 zakončenou gólem.

33:32
    Růžička (WAB) 2 min. – sekání

35:32

37:03
    Sedlák (ZLN) 2 min. – vysoká hůl

38:04
    Růžička s Dufkem si teď vypracovali skvělou šanci, ale Šimonů ucpal všechny skulinky v brance.

38:58
    Proti Zmeškalově jedovaté střele stihl vytáhnout Holík beton včas.

39:03

40:00

40:01

40:59
    Kowalczyk musel zatáhnout za poslední záchrannou brzdu a odsedí si dvě minuty.

42:33
    Zlín teď ve čtyřech lidech zamotal hlavy pětici v bílých dresech.

42:54
    TOMÁŠ JURNEČKA se napřáhl na modré čáře a propálil vše, co mu stálo v cestě.

45:21
    Jáchym Janošek se ocitl ve vynikající střelecké pozici, pálil nikým neobtěžován z prostoru mezi kruhy, ale Holík teď vytáhl parádní zákrok betonem a svůj tým podržel.

46:47
    Daněk (WAB) 2 min. – zdržování hry – posunutí branky

47:56
    Zlínskou rozehrávku teď zastavil ofsajd.

48:47

50:04
    Matyáš Hamrlík mířil od modré přesně, ale Holík v rozkleku máchl lapačkou a puk v ní našel.

50:04
    Pípa (WAB) a (ZLN) oba 2 minuty za hrubost.

51:01
    KOwalczyk (ZLN) 2 min. – podražení

Hraje se 4 na 3.

51:22
    Domácí výhodu využívají. TOMÁŠ RAFAJ nekompromisně propálil všechno včetně gólmana Zlína a máme tady drama.

51:52
    Domácí teď smolně vyhodili puk z vlastní třetiny do ochranné sítě a jsou ve třech.

52:04
    Zlín už se hraje klasicky 5 na 4

53:52

54:12
    Nejdřív mohl Chalupa zakončovat do odkryté branky, ale jeden z beků Zlína stihl přihrávku pokrýt a a hned v následném protiútoku předvedl svoje kvality Lukáš Zmeškal, ale toho zase vychytal brankář Holík.

54:54
    Hefka se obtočil kolem branky, ale Holík se stihl přemístit.

55:33
    Dvořáček dostal od Brněnských krásnou nahrávku na pravý kruh a Holík musel opět vytáhnout skvělý zákrok!

56:29
    Zmeškal opět ve výborné pozici a Holík opět strážil svoji svatyni na výbornou.

56:41
    Blaško (WAB) 2 min. – podražení

57:47
    Zlín nepustil puk z hokejky, ale do žádné velké šance se nedostal.

58:41

59:26
    Buly před gólmanem Zlína a branka Brna prázdná.

59:40
    Rafaj dvakrát pálil od modré a vždycky z oho byla před brankou Šimonů velká mela, ale gólman ted drží svůj tým.

59:53
    Jurnečka ze středního pásma nahodil puk do útočné třetiny a světe div se, je z toho pro Brno nesmyslné zakázané uvolnění.

60:00

Loučím se s vámi z brněnské haly na Úvoze a přeji příjemný zbytek večera, (18:51:43)

Magdalena Malá

Branky a nahrávky: 14. Dufek (Chalupa, Blaško), 43. Jurnečka, 52. Rafaj – 2. Dobiáš, 7. Dvořáček (Gába), 11. Sedlák (Zmeškal), 20. Sedlák (Kočica)

HCM Warriors Brno: Borský (Holík) – Jurnečka, Miloš, Rafaj, Daněk, Kuchař, Pípa – Chalupa, Dufek (C), Blaško, Macháň, Kunst, Růžička, Jedlička, Malý, Karpíšek, Mudrych
    Berani Zlín: Šimonů (Huf) – Gába, Dřímal, Hamrlík, Kowalczyk, Klauda, Dvořáček, Marek – Kočiča, Sedlák, Hefka, Blažek, Janošek, Dobiáš, Pröschl, Zmeškal, Chytil

Rozhodčí: Kohoutek – Měkýš, Šustr