Chabarovsk – Kazaň 1:8 (kon.) | Vladivostok – Jekatěrinburg 1:4 (kon.) | Novokuzněck – Magnitogorsk 2:1 (po pr.)
Barys – Omsk 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Ufa 7:0 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 2:4 (kon.)
Viťaz – Jaroslavl 4:3 (po pr.) | Riga – Minsk 4:1 (kon.) | Záhřeb – Atlant 4:1 (kon.)
Dinamo Riga
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
HC Dinamo Minsk
Pátek 14.11.2014, 18:30 • Arena Riga • KHL

To je z dnešního duelu vše. Přeji vám hezky zbytek večera a u onlajnů opět na shledanou. (20:51:43)

Ivan Švárný (MIN) 0 + 0

Ze souboje dvou Dinam odjíždějí šťastnější rižští hokejisté. Ti byli většinu zápasu aktivnější a zaslouženě berou všechny tři body. Ve třetí třetině za domácí ještě dokázal zvýšit Marcel Hossa, který si v dnešním utkání připsal dva body.

Statistiky zápasu:
    Střely – 31:20
    Trestné minuty – 4:24

60:00

59:48
    Puk putuje až k brance hostů. Je rozhodnuto!

59:05
    Hosté sice kombinují před Sedláčkem, jejich akce však postrádá jakoukoli střelu.

58:31
    Přeci jen přihází šance pro běloruské Dinamo. Videll dostává dvě minuty za držení hole.

58:00
    Ve třetí třetině již zbývá odehrát poslední dvě minuty.

57:20
    Bílomodří mají puk na svých hokejkách, Hossa je ale dobrým obraným zákrokem poslal do střední třetiny.

56:30
    Čas se hostům začíná pomalu krátit. Odhodlají se hráči Minsku k závěrečnému náporu?

55:45
    Až teď musel Sedláček zasáhnout. Nahození ze středního pásma, na které navíc viděl, mu žádný problém nedělalo.

55:20
    Pokusy o založení ofenzivní akce hostů v posledních minutách končí pokaždé stejně – neúspěchem.

54:19
    Wilson nabral rychlost a v jízdě prověřil pozornost brankáře běloruského celku. Ten puk vytěsnil jen kousek vedle levé tyče.

53:35
    Přesto musel Taylor vytáhnout slušný zákrok. Hosté totiž kotouč v rohu dojeli a zvládli i vypálit.

53:02
    Riga se nikam bezhlavě nežene a jen nahazuje puk.

52:32

51:58
    Indrašiš dobře hledal Rehlise. Tomu ale puk v tu pravou chvíli sjel z čepel.

50:58
    Riga dominuje v dnešním utkání. Hosty dokázal sevřít před Taylorem, který musel celou akci ukončit nelehkým zákrokem.

50:32
    Opět přicházejí komplikace pro Minsk. Cheechoo narazil jednoho z domácích na mantinel. Za svůj počin dostává dvouminutový trest a navíc osobní "desítku".

David Soumar

Branky a nahrávky: 14. Videll (Hossa, Redlihs), 29. Genoway (Saulietis), 37. Hossa (Jurčina, Genoway), 41. Jurčina (Genoway) – 26. Materuchin (Elison)

Dinamo Riga: Sedláček (Masalskis) – K. Redlihs, Cibulskis, Jerofejevs, Genoway, Sotnieks, Jurčina, Augstkalns – Darzinš, M. Redlihs, Videll –Wilson, Hossa, Meija – Dzerinš, Indrašis, Bukarts – Saulietis, Bicevskis, Skvorcovs.
    HC Dinamo Minsk: Taylor (Karnauchov) – Bailen, Nogačjov, Filičkin, Krajíček, Lisovets, Goroško – Kaljužnyj, Ellison, Materuchin – Linglet, Cheechoo, Vesce – Kulakov, Demkov, Meleško – Gavrus, Drozd, Zacharov, Razvadovsky.

Rozhodčí: Anisimov, Sergejev – Parfjonov, Misjur