Balticflora Teplice – Helas Brno 2:1 (kon.) | Chrudim – Vysoké Mýto 7:1 (kon.) | Třinec – Hradec Králové 8:2 (kon.)
Tango Brno – Zruč n/S 3:7 (kon.) | Kladno – Olympik Mělník 4:2 (kon.)
FK Chrudim
7:1 (5:1)
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto
Pátek 14.11.2014, 20:001. Futsal liga

36:35
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Domácí se zmocnili balonu po chybě gólmana Gerčáka, přes celé hřiště trefil odkrytou klec Nejzbachu RODRIGO – 7:1!

26:17
    Kanonáda desetinásobného mistra pokračuje! Domácí znovu skvěle rozkombinovali hostující obranu, na konci byla neomylná střela RODRIGA – 6:1!

19:08
    Krátce po začátku poslední minuty úvodního poločasu se do samostatného úniku dostal LUKÁŠ REŠETÁR, který ranou mezi nohy Libora Gerčáka dokonává svůj hattrick – 5:1!

17:17
    Domácí nadále potvrzují svoji suverenitu! Brankáře Gerčák dělal co mohl, na dorážku MAXE do prázdné branky již ale neměl šanci dosáhnout – 4:1!

13:22
    Brankář Olinha převedl vynikající zákrok, z následného protiútoku zde máme třetí branku Chrudimi! Smrtící protiútok nekompromisně zakončil ALVARITO – 3:1!

10.25
    Rázem se chrudimská sportovní hala raduje podruhé! Domácí přetavují svoji převahu ve vedoucí branku, což po krásné akci zařídil znovu kapitán LUKÁŠ REŠETÁR, který využil milimetrového pasu Maxe – 2:1!

09:38
    Prakticky v polovině prvního poločasu si domácí vykoledovali vyrovnání! Obléhání branky Vysokého Mýta ukončil neomylnou ranou LUKÁŠ REŠETÁR – 1:1!

02:36
    Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
    Zato hosté to nyní vykombinovali opravdu skvěle, díky čemuž se ve třetí minutě dostávají do vedení! Formánek našel ideálně na levé straně MIROSLAVA SEMERÁDA, který šikovně umístil míč do šibenice chrudimské branky – 0:1!

Petr Dejnožka

Branky: 10. Rešetár, 11. Rešetár (Max), 14. Alvarito, 18. Max, 20. Rešetár, 27. Rodrigo, 37. Rodrigo – 3. Semerád (Formánek)

Karty:   11. Vágner (VMY), 14. Semerád (VMY), 14. Münzberger (VMY), 17. Hrubý (VMY), 32. Formánek (VMY)

FK Chrudim: Olinha (Žďánský) – Koudelka, Chmelík, Mareš M., Max, Alvarito, Rodrigo, Rešetár, Slováček, Felipe
    1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: Gerčák L. (Horyna) – Hrubý, Sklenář, Michalec, Jiráský, Vágner, Gerčák J., Vladyka, Formánek, Semerád, Münzberger

Rozhodčí: Mráz, Kaštánek