Lipt. Mikuláš – Prievidza 6:0 (kon.) | Topoľčany – Spišská N. Ves 5:4 (kon.) | Prešov – Trnava 6:1 (kon.)
Bardejov – SR 18 8:0 (kon.) | Senica – Pov. Bystrica 5:2 (kon.) | Detva – Michalovce 5:1 (kon.)
HK Detva
5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pátek 14.11.2014, 18:00 • ZŠ Detva • 1. liga (SR)

Dušan Kapusta (Tréner Detva): " Dnešné stretnutie malo veľmi dobrú úroveň. Miestami to bolo ako v play off. Prvá polovica stretnutia bola veľmi vyrovnaná. Ujali sme sa vedenia. Súper vyrovnal pri našej oslabovke, ale zase sme sa dostali do vedenia druhú polovicu sme už boli pánmi ľadu. Chlapci celý zápas pracovali, čo sa premietlo do gólov. Michalovce hrali tak isto dobre, ale ukázalo sa detvianske srdriečko a tri body sú doma. Aj v ďalší stretnutiach musíme takto pracovať. Súper, keď prehrával skúšal nás vyprovokovať, alebo získať nejaké to vzájomné vylúčenie. Vydržali sme to dali sme počas tej situácie gól a následne sme využili aj presilovku."

Milan Staš (tréner Michalovce): "Nebudem sa k zápasu vyjadrovať." (21:50:30)

Je tu koniec šlágra kola v Detve, kde domáci sa po výhre 5:1 na Michalovcami znovu dostávajú do čelá súťaže.

60:00

59:44
    Pinka si ide sadnúť na dve minúty.

59:40
    Diváci na štadióne vstali a tlieskajú domácim hokejistom.

59:13
    Petro nevyužil samostatný únik.

58:55
    V záver dostáva Peter Lunter osobný trest za nešportové správanie.

58:36
    Oddychový čas domácich.

58:36
    Jedno dnes z mála zakázaných uvoľnení Detvy.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

56:34
    V čase návratu vylúčeného hráča končila strela Pača tečovaná hráčom hostí na ochrannej sieti.

54:49
    Detva dala gól!

Domáci využívajú aj ďalšiu presilovku, keď sa presadil pred Němcom VIKTOR FEKIAČ a potrestal tak zákrok na Budu.
    Asistencie: Marek Hataš, Marek Pač.

54:34
    Michalovce vyhadzujú puk do stredného pásma.

Dnešné stretnutie sleduje 463 divákov.

Za Brijáka si trest šiel odsedieť Halás.

53:12
    Buda je v poriadku a pokračuje v zápase.

51:34
    Detva bude hrať presilovku 5 min a navyše Briják dostal aj trest dokonca zápasu. Buda z ľadu odišiel za pomoci spoluhráčov.

51:34

Po samostatnej akcii zvýšil na 4:1 IVAN ZORVAN. Následne v prešunej hre napadol a udrel od zadu do hlavy Budu Briják.
    Asistencie: Slavomír Buda, Patrik Fekiač.

50:15
    Huňady sa dožadoval od hlavného rozhodcu dve minúty pre domáceho hráč a sám inkasoval desať minút osobný trest.