Lipt. Mikuláš – Prievidza 6:0 (kon.) | Topoľčany – Spišská N. Ves 5:4 (kon.) | Prešov – Trnava 6:1 (kon.)
Bardejov – SR 18 8:0 (kon.) | Senica – Pov. Bystrica 5:2 (kon.) | Detva – Michalovce 5:1 (kon.)
HK Detva
5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pátek 14.11.2014, 18:00 • ZŠ Detva • 1. liga (SR)

59:13
    Petro nevyužil samostatný únik.

54:49
    Detva dala gól!

Domáci využívajú aj ďalšiu presilovku, keď sa presadil pred Němcom VIKTOR FEKIAČ a potrestal tak zákrok na Budu.
    Asistencie: Marek Hataš, Marek Pač.

51:34
    Detva bude hrať presilovku 5 min a navyše Briják dostal aj trest dokonca zápasu. Buda z ľadu odišiel za pomoci spoluhráčov.

51:34

Po samostatnej akcii zvýšil na 4:1 IVAN ZORVAN. Následne v prešunej hre napadol a udrel od zadu do hlavy Budu Briják.
    Asistencie: Slavomír Buda, Patrik Fekiač.

50:15
    Huňady sa dožadoval od hlavného rozhodcu dve minúty pre domáceho hráč a sám inkasoval desať minút osobný trest.

38:54

BRANDONOVI PARKHOUSEMU sa podarilo skórovať následne, keď po buly prestrelil Němca.
    Asistencia: Dominik Kanaet.

36:20
    Martin Drotár dostáva dve minúty za vyhodenie puku cez mantinel v obrannom pásme.

28:06
    Obranca Hataš sa dostal do brejku, ale až trojica hráčov sa stihla sním vrátiť. Napreik tomu Hataš nebezpečne zakončil.

24:23

Presilovka je využitá po kombinačnej akcii sa po druhý raz v stretnutí presadil JURAJ PETRO. Štadión buráca.
    Asistencie: Branislav Srnka, Marek Hataš.

23:14
    Košarišťan zneškodnil strelu medzi betóny od Halása.

23:14
    Je nariadené trestné strieľanie pre Michalovce.

18:43
    Opäť Buda bekhendom zakončoval a Němec puk vyrazil len do spojnice.

18:26
    Buda po návrte z trestnej lavice sa dostal do samostatného úniku, ale bránený ho nevyužil.

17:38
    Dukla dala gól!

Michalovciam sa podarilo vyrovnať päť sekúnd pred koncom presilovky 5 na 3, keď VLADIMÍR URBAN prekonal domáceho brankára.
    Asistencia: Ján Šeliga.

16:22
    ďalšie vylúčenie prichádza o pár sekúnd neskôr za sekanie odchádza Slavomír Buda.

15:43
    Následne Patrik Fekiač hral vysokou hokejkou a dostal dve minúty.

13:44
    Ďalšie vylúčenie. Marcel Šterbák dostal dva minúty za bránenie v hre.

13:34
    Vzájomné vylúčenie Domáceho Kanaeta a hosťujúceho Brijáka za úderi navyše striedačka hostí dostala trest dokonca stretnutia.

13:03
    Osamotený Lunter mohol zvýšiť na 2:0, ale trafil len Němca.

09:43
    Patrik Fekiač netrafil ideálne puk pred bránkovisko a následne podrazil súpera za čo dostáva dve minúty.

07:04
    Domáci točili hostí pred Němcom a v závere presilovky v páde netrafil prázdnu bránu Kanaet.

05:11
    Domáci si zahrajú hru v presilovke, keď za krošček dostal Ondrej Briják dve minúty

02:30

Domáci sa dostali do pásma a Sládok našiel pred Bránou JURAJA PETRA a ten otvoril skóre stretnutia.
    Asistencia: Jozef Sládok.

Marek Antalík

Branky a nahrávky: 3. Petro (Sládok), 25. Petro (Srnka, Hataš), 39. Parkhouse (Kanaet), 52. Zorvan (Buda, P. Fekiač), 55. V. Fekiač (Hataš, Pač) – 18. Urban (Šeliga)

HK Detva: Košarišťan – Hataš, Pač, P. Lunter, Sládok, Mačkovič, Pinka – Petro, Srnka, V. Fekiač – Parkhouse, Kanaet, Metcalfe – Zorvan, P. Fekieč, Buda – Kucej. Tréner: D. Kapusta
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Němec – Šterbák, Kubát, Briják, Urban, Šeliga, Tkáč – Drotár, Linet, Fajčák – Čížek, Majerník, Halás – Schnelly, Huňafy, Cmorej – Banovský. Fedorko. Tréner: M. Staš.

Rozhodčí: Fridrich – Navrátek, Vaľko.