Třinec – Kert Park Praha 1:2 (1:2 po s.s.) | Letohrad – Kladno 0:2 (kon.) | Hr. Králové – Plzeň 0:3 (kon.)
Kovo Praha – Most 3:4 (0:1 po s.s.) | Pardubice – Vlašim 0:2 (kon.)
SK Hokejbal Letohrad
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
HBC Kladno
Sobota 15.11.2014, 14:00 • Letohrad • CROSSDOCK Extraliga

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek víkendu. (15:40:04)

Zápas dvanáctého kola CCM extraligy mužů je za námi, střelci dnešních gólů jsou Jan Pospíšil a Daniel Hnízdil. Střely za třetí třetinu jsou 7:11, celkově pak 22:28.

45:00

44:33
    Za zdržování hry je vyloučen hostující Jan Příhoda.

44:15
    Kladno právě vstřelilo branku!

Power-play Letohradu využivá přesnou střelou DANIEL HNÍZDIL – 0:2. Asistence: Tomáš Kudela.

43:58
    Letohrad volí power-play!

43:38
    Oddechový čas pro domácí.

43:09
    Do konce třetiny zbývají poslední dvě minuty.

42:12
    Letohrad se opět nemůže dostat z pásma, Hnízdil drží míček u mantinelu.

41:35
    Po buly v obranném pásmu míček na druhou stranu hřiště nahazuje Hejtmánek, ten posléze zakončuje akci střelou, ale nic víc.

40:21
    Hraje se ve zběsilém tempu, střela střídá střelu, stejně tak i míček své držení.

40:00
    Letohrad je v plném počtu, teď pálí Kudela.

39:02
    Kladno je v plném počtu. Dalekosáhlou střelu poslal Tomáš Kudela, po něm pálí Pospíšil.

38:14
    V akci dva na jednoho se na branku řítil Příhoda s Kohoutem, první jmenovaný střílí, ale pouze do Šimary.

37:50
    Letohrad znovu špatně střídá – další dvě minuty za lavičku odsedí Pavel Šprincl.