Královo Pole – Hranice 26:26 (kon.) | Přerov – Lovosice 24:39 (kon.) | Zlín – Litovel 28:20 (kon.)
Frýdek-M. – Plzeň 26:21 (kon.)
Sokol HC Přerov
24:39 (12:21)
HK FCC Město Lovosice
Neděle 16.11.2014, 10:30 • SH Přerov • Chance Extraliga mužů

Richard Buček, trenér Sokol HC Přerov: Prvních dvacet minut jsme nehráli špatně a byť nás je míň, tak kluci měli sílu a soupeř nás trochu podcenil, takže jsme hráli vyrovnaný zápas. To bylo do stavu 10:9, ale potom uděláme několik technických chyb a soupeř je potrestá a k tomu dá další góly z trháků a ze hry a zápas je najednou někde jinde. Chyby byly většinou nevynucené, při špatných přihrávkách a neopatrnosti. To rozhodlo první poločas i celý zápas, protože potom už jsme se nechytli a zahodili jsme spoustu šancí. V některých okamžicích jsme předvedli dobré akce, ale nebylo to týmové. Gólman nás podržel, měl hromadu těžkých zákroků, ale neumíme toho využít.

Vladimír Šuma, trenér HK .A.S.A. Město Lovosice: Vstávání brzy ráno a začátek v neplánovaném čase zapříčinily, že jsme byli za začátku trochu zaskočení, do stavu 10:9. Myslím, že od 18. minuty bylo na hřišti jedno mužstvo. Odskočili jsme na rozdíl patnácti gólů. Udělali jsme minimum technických chyb, oproti soupeři a toho jsme využili, takže zasloužené vítězství. Všichni hráči dostali možnost si zahrát a výborně zachytal Koňařík. (12:14:25)

60
    Konec zápasu. (24:39)

60
    Švébiš střelou o tyč dává dnešní poslední gól (24:39) (24:39)

60
    Klimt ještě přídává branku (23:39) (23:39)

60
    Buček si spravil chuť po předchozím neúspěchu (23:38) (23:38)

59
    Hes z křídla našel nekryté místo (22:38) (22:38)

57
    Sýkora lobem zvyšuje náskok Lovosic (22:37) (22:37)

56
    Jonáš prošel ladně obranou (22:36) (22:36)

56
    Hes vyslal tvrdou ránu (22:35) (22:35)

55
    Klimt správně odhadl pohyb brankáře (22:34) (22:34)

53
    Buček po kombinaci s Hradilem snižuje (22:33) (22:33)

52
    Sýkora si pohrál s obranou (21:33) (21:33)

51
    Domácí už museli a Hradil zkusil vystřelit (21:32) (21:32)

40
    Hradil z protiútoku snižuje (20:32) (20:32)

48
    Jonáš byl na pivotovi bráněn, ale dotěrné obrany se dokázal zbavit (19:32) (19:32)

47
    Teď byl Pernička na křídle, kde dostal přihrávku do výskoku od Hradila (19:31) (19:31)