Radobýl Litoměřice – Dalmach Turnov 5:2 (kon.)
CF Radobýl Litoměřice
5:2 (2:1)
TJ FC Dalmach Turnov
Neděle 16.11.2014, 19:00 • SH Chemik, U Stadionu 1022, Lovosice • 2. Futsal liga západ

Tři body po výhře 5:2 získal celek Radobýl Litoměřice, který si dokázal poradit s týmem Dalmach Turnov. V zápase se nejvíce prosadil Roman Potočný (2+1), k vidění byla také červená karta pro brankáře hostů Petra Prokopce. Domácí ustáli závěrečný tlak a mohou slavit vítězství.

Z Lovosic je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (20:48:20)

Pozápasové ohlasy trenérů:

Michal Rapavý (asistent trenéra CF Radobýl Litoměřice):
    "Rozhodlo to, že jsme se konečně sešli v nejsilnějším složení. Podali jsme dobrý výkon a zaslouženě jsme vyhráli, přestože jsme byli po náročné sobotě."

Aleš Krejčík (TJ FC Dalmach Turnov): "První poločas jsme prospali. Po červené kartě Petra Prokopce, kdy šel do branky hráč Petr Pekař, jsme byli lepším týmem. V posledních deseti minutách jsme si vytvořili spoustu šancí, které jsme nedokázali proměnit."

Statistiky utkání:

Branky:
    2. Potočný (Kyzlík), 12. Potočný, 25. Novotný (J. Grunert), 32. Tichý (Potočný), 40. Rapavý (Vacek) – 13. Kroupa (Krejčík), 30. Pařízek (Šulc).
    Rozhodčí: Lasch, V. Vaněk.
    Delegát: Bydžovský.
    ŽK: 19. Ekrt – 25. Prokopec, 33. Mencl, 34. Pařízek.

39:58
    Kyzlík nastřelil z desetimetrového kopu tyč!

39:57
    Domácí budou zahrávat desetimetrový kop po sedmém faulu hostů.

Dnešní utkání sleduje 60 diváků.

39:21
    Radobýl Litoměřice právě vstřelil branku!
    Pohledná souhra končí gólem. Duo Jiří Vacek, MICHAL RAPAVÝ důkladně rozebralo soupeřovu obranu, přičemž posledně jmenovaný nedal brankáři hostů šanci. Asistence: Jiří Vacek.

38:30
    Šulc za asistence Mencla z přečíslení ve vyložené šanci minul.