Dodig, Melo – B. Bryan, M. Bryan 1:2 (kon.)

Bob Bryan
Mike Bryan (1)
2
65 6 10

Neděle 16.11.2014, 16:43Turnaj mistrů – čtyřhra - Nitto ATP Finals (krytý tvrdý povrch)

Máme za sebou velké finále, ve kterém se naplnily papírové předpoklady a zápas ovládají bratři Bryanovi. Ti ve finále vyzráli až po závěrečném supertiebreaku na dvojici Dodig, Melo. Viděli jsme skvělý tenis se spoustou zajímavých momentů. Dvojice Bob a Mike působila po celou dobu zápasu vyrovnaným dojmem. O první set přišli ve zkrácené hře, kde si soupeři vytvořili úvodní náskok, na který již nebyli Američané schopni odpovědět. Z dvojice Dodig, Melo vynikal zejména skvěle hrající Ivan Dodig. Ten na rozdíl od svého partnera dokázal zachovat vyrovnanost na servisu. Ztráta 2 Melových servisů se koneckonců projevila i pod prohrou v druhém setu. V závěrečném dějství prokázal větší touhu po vítězství pár bratří Bryanů a odvážejí si tak další cennou trofej.

Celému turnaji přihlížela i řada známých tváří. Na dnešní deblové finále zavítal například manažer londýnské Chelsea, José Mourinho. (18:22:24)

Konec zápasu

7-10
    Sen se stává skutečností! Bratři Bryanové se mocně radují a ovládají tak tenisový Turnaj mistrů! V závěrečné výměně jsme byli svědky nepovedeného lobu Ivana Dodiga, který skončil až za základní čarou!

7-9
    Bob na servisu úspěšný a jsou tu dva mečboly pro americký pár!

7-8
    Vidíme absolutní špičku tenisu! Dodig na síti předvedl neskutečný úder!

6-8
    Mike teď nastřelil Mela na síti a od něj jde míček přirozeně do zámezí!

6-7
    Výborný Melo na síti! To byl úder, který vyhnal Boba z kurtu. Následně trefuje síť.

5-7
    Dodig se zachraňuje od velkých problémů. Trefuje první servis!

4-7
    Dvojchyba Ivana Dodiga, nervy pracují!

4-6
    Bob byl teď u tří bodů! Skvěle přečetl přeběh Dodiga a ukončuje výměnu do odkryté části kurtu!

4-5
    Bob opět úřaduje na síti! Agresivní smečí nedává soupeřům šanci!

4-4
    Bob dobrý na síti a zakončuje náročnou výměnu smečí!

4-3
    Dodig a Melo jdou do vedení. Mike s pokusem o lob neuspěl.

3-3
    Je srovnáno na 3:3! Bob od základní čáry chybuje a trefuje síť.

2-3
    Melo teď přečetl přeběh Mike Bryana a zakončuje do odkryté části kurtu!

1-3
    Bob výborný i na servisu! Jeho údery mají oči, směr i kvalitu!

1-2
    Bob parádně načasoval svůj úder a vytloukl Melovi bloky na síti!

1-1
    Mike přečetl herní úsmysl Mela a zakončuje přesným volejem!

1-0
    Dodig začíná výborně na servisu a Melo zakončuje prohozem! Vidíme vrchol dnešní utkání a celého turnaje!