Královské Vinohrady – Sparta 5:10 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
5:10 (2:2, 1:3, 2:5)
ACEMA Sparta Praha
Úterý 18.11.2014, 20:15 • TJ Sokol Vinohrady • Livesport Superliga

Nejlepšími hráči zápasu jsou Josef Mareš za Vinohrady a Anže Burnik v dresu Sparty, (22:22:50)

Jak jsem avizoval po 1. třetině, tak Vinohrady s postupem času ztráceli zápas především díky fyzičke, hroší koncovce a prohrávali daleko více soubojů než Sparta. Proto dnes prohráli poměrem 5:10. Sparta si pohlídala náskok z druhé třetiny, vyčkala na chyby soupeře a pouze navyšovala výsledek. Dnešním vítězstvím se tak dostáváv na stejnou bodovou hranici jako je čtvrtý Chodov.

60:00
    HARTMAN - 5:10

59:21
    Sparta právě vstřelila branku!
    Tentokrát už se to ale KRYŠTOFU HARTMANOVI povedlo, když vystihl rozehrávku domácí obrany a jelikož byl před brankou Vinohrad zcela sám, tak mu poslat míček do branky nedělalo sebemenší potíže. Bez asistence.

58:55
    Hostující diváci si přejí zaokrouhlení na kulatých deset. Hartmanovi tomu moc nechybělo pouze pár centimetrů.

58:38
    Z metru nedokázal prostřelit hostujícího gólmana Michalík!

58:05
    Hraje se za brankou Vinohrad tedy v hodně bezpečné vzdálenosti od Kotoučka.

57:25
    Střelu z půlky po zemi od Lance reflexivně skokem vyrazil Kotouček.

56:30
    Domácí opět bez gólmana!
    ŠNAJDR - 5:9

56:14
    Definitivní pojistku na konto Sparty přidává gólem do prázdné branky MIROSLAV ŠNAJDR. Asistence:

55:36
    Zoufalý pokus napadl SKV. To hraje bez gólmana!
    HARTMAN - 5:8

55:00
    Hosté využiii rozehrávku z rohu ke vstřelení osmé branky z hole KRYŠTOFA HARTMANA, na jehož střelu si sice Buchta sáhl rukou, ale nedokázal ji vytěsnit mimo tři tyče. Asistence:

54:40
    Z osy hřiště netrefil hostující svaytni Zezulka.

54:05
    Poslední minuty se musí divákům líbit. Hra se přeléva z jedné strany na druhou zběsilým tempem.

53:20
    Svoboda se snaží kouzlit na hřišti svými kličkami. Bohužel pro něj ale pro to nemají pochopení jeho spoluhráči.

52:37
    Nyní se dostal ke střele Michalík, ale zamířil mimo.

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 6. Dolejš (Stuchlík), 13. Svoboda (Stuchlík), 33. Michalík, 42. Dolejš (Svoboda), 49. Mareš (Michalík) – 6. Časar, 14. Burnik (Pruner), 23. Burnik (Pruner), 35. Svatoš (Vrána), 39. Ježek (Vrána), 45. Svatoš (Malhocký), 47. Chaloupka (Rebro), 55. Hartman, 57. Šnajdr, 60. Hartman

TJ Sokol Královské Vinohrady: Mrkos (46.Buchta) – Beran, Gregor, Š. Raiter, Houra – Rossi, MAreš, Králík, M. Raiter, Michalík, Lanc, Bína, Svoboda (C), Dolejš, Záň, Zezulka, Stuchlík, Renčín. Trenéři: Jan Pazdera, Aleš Stavjaňa, Vilém Svoboda.
    ACEMA Sparta Praha: Kotouček (Beneš) – Ježek (C), Rebro, Kadoch, Chaloupka, Vrána, Smetana, Marvánek, Rodina – Hartman, Jaroš, Burník, Svatoš, Mandelbaum, Malhocký, Šnajdr, Koščo, časar, Pruner. Trenéři: Jaroslav Berka, Miroslav Medal, Michael Blažík.

Rozhodčí: Jiří Dolanský, Vojtěch Sýkora