Sparta – Varnsdorf 3:0 (kon.) | Slovácko – Jablonec 2:3 (kon.)
3:0 (3:0)
FK Varnsdorf
Čtvrtek 20.11.2014, 13:00 • Strahov • Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

V rámci dohrávky 19. kola Juniorské ligy se dnes na Strahově střetnou mužstva AC Sparta Praha a FK Varnsdorf.

Hosté míří do Prahy plni očekávání a nadějí, jelikož v posledním utkání nadělili nášup 6:0 Znojmu. Zatímco letenští se museli spokojit s remízou 2:2 na půdě Jablonce.

-2
    Hráči už nastupují na hrací plochu utkání za malou chvíli začne.

1

1
    Sparta zahájila úvodním výkopem dnešní utkání.

2
    Pešek teď z levé strany centroval do vápna, kde míč odvrátila hostující obrana pouze na kopačky Špačka, ten ale mířil vysoko nad.

3
    Domácí zahrávají standartní situaci ze středu hřiště.

3
    Sulovský to zkusil z velké dálky, jeho rána branku Kloudy neohrozila.

5
    Domácí mají míč na svých kopačkách a v poklidu kombinují.

6
    Útočný faul domácích.

6
    Sparta právě vstřelila branku!
    MANUEL PAMIČ dostal přihrávku na levou stranu, objevil se sám před Kloudou, kterého pěkný obloučkem přehodil. Sparta se tedy dostává do vedení 1:0!

9
    Přízemní centr hostů do pokutového území odvrací domácí obrana do bezpečí.

10
    Domácí zatím jasně lepším týmem.

11
    Hosté hodně ztrácí míče, především střed hřiště v dosavadních minutách patří domácím hráčům.

12
    Ofsajd a v něm Čavoš.

13
    Polanský teď hledal přihrávkou mezi domácími stopery Eliáše, ale jeho přihrávku domácí stoper odvrátil.-

14
    Rohový kop domácích.

14
    Hosté odvrátili zpět k autorovi rohového kopu, ten si mohl celou situaci téměř z totožné pozice zopakovat, jeho centr byl, ale příliš dlouhý.

15
    Černý teď předložil přihrávku Prieložnému, který byl v dobré pozici! Jeho pokus šajtlí mířil těsně mimo!

17
    Hosté se z úvodní branky oklepali a vysokým presinkem dělají Spartě problémy.

18
    Peškův nákop odklízí hostující obrana.

20
    Eliáš dostal dlouho přihrávku za obranu a postupoval sám na Vorla, který včasným výběhem šanci hostů zlikvidoval!

21
    Hosté zahrávali slibnou standartní situaci. Domácí obrana byla ovšem v pozoru a hrozící nebezpečí v klidu odvrátila.

22
    Na hřišti zůstává ležet hostující Eliáš.

24
    Obrovská šance domácích! Centr z pravě strany prolétl pokutovým územím, kde jej tečoval Čavoš, Klouda však vytáhl perfektní zákrok a situaci vyřešil skvěle!

26
    Sulovský hledal své spoluhráče na pravé straně, jeho přihrávka byla nepřesná.

26
    Roh pro hosty.

27
    Teď měla Sparta založený slibný brejk, Špaček se ovšem utopil ve vlastních kličkách.

28
    Dlouhý nákop Čavoše si pohlídal hostující brankář Klouda.

30
    JIŘÍ MISKOVIČ vystihl rozehrávku Varnsdorfu a poté prostřelil brankáře Kloudu.

31
    Sulovský teď poslal pěkný centr do vápna, bohužel pro domácí na míč nikdo nedoskočil.

34
    Slibná standartka domácích.

34
    Hosté se s přehledem ubránili.

35
    JAN ŠPAČEK dostal míč přesně na hlavu a bez problému svou šanci proměnil! Stav utkání 3:0!

37
    Ofsajd domácích.

38
    Obrovská šance domácího Peška! Pešek dostal míč od Pamiče přesně na penaltu, odkud z první mířil vysoko nad!!

40
    Hosté se dostali po dlouhé době do útoku. Centr hostujícího hráče si, ale bez problému ze vzduchu sebral Vorel.

41
    Sulovský hledal Čavoše, jeho nákop byl, ale příliš dlouhý.

43
    První žlutou kartu zápasu vidí po zákroku na Špačka hostující Urbánek.

44
    Vorel teď vyboxoval dlouhý nákop pouze před sebe na velké vápno, odkud to z první zkoušel Vomáčka, jeho střela nebyla vůbec špatná a skončila jen pár centimetrů od levé tyče domácí branky!

45

Skončil nám první poločas, po kterém domácí vedou nutno podotknout zcela zaslouženě 3:0. Uvidíme zda ve druhé půli hosté zaberou a zápas ještě zdramatizují. Druhý poločas začne zhruba 15:01.

Hráči se už pomalu trousí z kabin, druhý poločas začne za pár okamžiků.

46

46
    Střídání na domácí straně odchází Pamič, přichází Macháč

46
    Střídají i hosté přichází Vomáčka, přichází Hauer.

46
    úvod druhé půle začali hosté s míčem na svých kopačkách.

48
    Urbánek zkoušel vysunout do úniku Polanského, toho, ale zastavil domácí Matějka.

49
    Vysoký míč teď proletěl pokutovým uzemím hostů.

50
    Roh pro domácí.

51
    Míč se po rohu dostal až na kopačky Peška, který v dnešním zápase zahazuje už svou druhou velikou šanci!

52
    Sparta teď uzamkal Varnsdorf v pokutovém území.

53
    Další roh sparty byl příliš dlouhý a nikdo z hráčů míč nezasáhl.

54
    Pešek teď dlouhým pasem hledal Hovorku, který byl u míče později než hostující brankář Klouda.

55
    Nepovedený centr Šímy.

56
    Velká šance hostů! Prieložný dostal míč přesně na hlavu a z úrovně malého vápna hlavičkoval mimo!

56
    Žlutou kartu vidí domácí hráč Miskovič.

57
    Žlutá karta i pro hosty, za tvrdým skluz jí dostává Jan Prieložný.

60
    Nepřesnou střelou se prezentoval Špaček.

61
    Klouda vykopává od své branky.

62
    Klouda teď včasným výběhem a dlouhým odkopem zmařil další šanci Sparty.

65
    Další rohový kop pro Spartu.

67
    Hosté podruhé v zápase střídají, ze hřiště odchází Prieložný a přichází Černohorský.

67
    V tentýž okamžik střídají i domácí, odchází Toml, přichází Vokoun.

68
    Faul Sparty, domácí zahrávají standartní situaci z vlastní poloviny hřiště.

70
    Kluda zahrává od své brány.

70
    Varnsdorf zahrává standartní situaci z poloviny hřiště.

71
    Miskovičův centr odvrátil od první tyče hostující stoper.

72
    Špaček teď kombinoval s Matějkou na pravé straně, bohužel pro domácí se, ale mává ofsajd.

73
    Střídání, ze hřiště odchází Miskovič a na jeho pozici přichází Surmaj.

74
    Sparta kombinuje na polovině Varnsdorfu.

75
    Klouda se teď nestihl vrátit včas do své branky, čehož se snažil využít Matějka, ale se střelou z poloviny hřiště neuspěl.

76
    Špaček posílal centr do vápna, hosté míč odvrátili do bezpečí od své branky.

77
    Zblokovaný centr Kadlece. Sparta zahrává rohový kop.

80
    Hosté šli teď 3 na 2, ale s brejkovou situací nenaložili dobře.

80
    žlutou kartu vidí Vokoun.

80
    Je tu další střídání na domácí straně, ze hřiště odchází Špaček a na jeho místo přichází Kitanovič.

81
    Patrik Čavoš se ocitl zcela sám před Kloudou, ten, ale jeho pokus perfektním zákrokem zlikvidoval!

82
    Velice dobrá střela Miskoviče. Jeho pokusu scházelo jen pár centimetrů.

84
    Na Eliáše směřovala přihrávk, Kadlec ovšem situaci perfektně přečetl a přihrávku zlikvidoval.

84
    Roh pro Spartu.

84
    Hosté odvrátili pouze na další rohový kop.

86
    Klouda bude vykopávat od své branky.

87
    Miskovič se pěkně uvolnil na levé straně, odkud si navedl míč na velké vápno a jeho pokusu moc nescházelo!

90
    Kitanovič se teď prezentoval pěknou střelou.

90+1

Skončilo dnešní utkání Juniorské ligy mezi Ac Sparta Praha a FK Varnsdorf, domácí zvítězili 3:0, kdy všechny branky vstřelili už v prvním poločase. Varnsdorf si příliš šanci nevypracoval, Sparta zvítězila zcela zaslouženě. Těším se s Vámi na další utkání, přejí příjemný zbytek dne. (14:52:06)