Havířov – SK Karviná 5:7 (kon.) | Ústí n/L – Kobra 5:3 (kon.) | PZ Kladno – Most 5:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:3 (2:1, 1:1, 2:1)
HC Kobra Praha
Pátek 21.11.2014, 18:45 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Liga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.

HC Slovan Ústí nad Labem: Kosina – Koval, Řídel, Hucek, Navarra, Macek, Kašek, Trončinský, Klement, Suchan, Bačák, Strnad, Jindřich

HC Kobra Praha: Kunst (Coufal) – Mužík, Matoušek, Horníček, Petrov, Bednář, Fiinstr, Straka, Anděl, Krásl, Prokop, Sládek, Švehelka, Zmeškal, Novák P., Novák S., Vencl, Verner

Rozhodčí: Plachý.

00:01

01:02
    Ofsajd hostí.

02:33
    Marek Klement vystřelil z mezikruží, ale Kosina úspěšně vyráží.

04:19
    Patrik Švehelka (KOB) vyloučen na dvě minuty za hákování.

05:26
    Jan Trončisnký vystřelil od modré, ale i Kunst je úspěšný.

06:19

07:56
    Kobra právě vstřelila branku!
    Hosté otevírají skóre a dostávají se do vedení. Střelou z blízkosti našel pro puk prostor mezi betony TOMÁŠ ANDĚL. Asistence: František Vencl

09:47
    Jan Jindřich vystřelil z pravého kruhu, ale Kunst se nenechal oklamat.

10:37
    Marek Klement probruslil celým hřištěm, ale o puk ho obrali hosté.

12:41
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Domácí vyrovnávají. Podobný gól jako první tohoto utkání. Mezi betony Kunsta se trefuje MATYÁŠ KAŠEK. Asistence: Daniel Řídel

14:27
    Zakázané uvolnění Slovanu.

14:43
    Vyloučen Adolf Straka (KOB) na dvě minuty za hákování.

15:55
    Domácí jsou i přes početní výhodu za svojí bránou.

16:28
    Domácí se dostávají do vedení. Z levého kruhu prostřelil JAN TRONČINSKÝ jako druhý Kunsta. Asistence: Matyáš Kašek

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny

20:00

20:01

21:59
    Jan Trončinský střílí, ale Kunsta neoklamal.

22:55
    Marek Klement vystřelil od modré a ke skórování už chyběla pouze dorážka Vladimíra Bačáka, který byla nepřesná.

24:51
    Icing domácích.

25:31
    Jan Trončinský (UNL) vyloučen na dvě minuty za sekání.

27:31

27:36
    Ofsajd domácích.

28:37
    Filip Bednář nahazuje na Kosinu, který puk posílá mimo.

29:13
    Jakub Koval našel puk před bránou hostí, ale nedokázal ho usměrnit za záda Kunsta.

29:54
    Za hákování se posadí na trestnou lavici Tomáš Horníček (KOB).

30:40
    Roman Navarra dorážel na Kunsta, který puk nepropustil.

30:48
    Domácí tým vede už o dvě branky. MATYÁŠ KAŠEK si najel za modrou čáru a vystřelil. Puk proklouzl až za záda Kunsta. Asistence: Marek Klement, Jan Hucek

31:11
    Vyloučen Marek Macek (UNL) za nedovolené bránění se posadí na trestnou lavici na dvě minuty.

32:27
    Jakub Krásl se snaží dorážet puk, ale Kosina jej pokrývá lapačkou.

32:38
    Vyloučen Roman Navarra (UNL) na dvě minuty za hrubost.

34:38

34:52
    Hosté snižují vedení Slovanu na minimální rozdíl. Pod lapačkou našel místo pro puk střelou z levého kruhu TOMÁŠ VERNER. Asistence: Martin Sládek, Dominik Zmeškal

35:50
    Jakub Suchan (UNL) vyloučen na dvě minuty za hrubost.

37:26
    Matyáš Kašek jel sám na Kunsta, ale nevystřelil a podal nepřesnou přihrávku. Kunst tak nemusel vůbec zasahovat.

37:50

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

40:00

40:01

41:25
    Matyáš Kašek přestřelil těsně bránu Kunsta.

42:13
    Volný puk se objevil přímo před Kunstem, který ho pokryl na poslední chvíli.

42:45

43:01
    Jan Trončinský opět na dvě minuty na trestné lavici na dvě minuty vyloučen za držení protihráče.

44:19
    Hosté využívají přesilové hry, vyrovnávají a Trončinský opouští trestnou lavici. TOMÁŠ ANDĚL prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: František Vencl, Patrik Švehelka

44:23
    Za hru vysokou holí se na dvě minuty posadí Petr Strnad (UNL). Současně udělen osobní trest kapitánu domácího týmu Janu Trončinskému (UNL) 10 + do konce utkání za nesportovní chování.

46:23

48:15
    Hráči přejíždí z jedné strany na druhou, do velkých šancí se nedostávají.

49:21
    Tomáš Horníček (KOB) vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

51:21

51:38
    Domácí se opět ujímají vedení. Střela MARKA MACKA z voleje od modré čáry proletěla Kunstovi nad lapačkou. Asistence: Daniel Řídel

53:08
    Zakázané uvolnění hostí.

53:36
    Hosté provážejí puk za Kosinu, ale na dlouho se v útočném pásmu neudrželi.

55:03
    Kobra kombinuje okolo Kosiny, ale ten střely nepropouští.

57:03
    Domácí se horko těžko probourávají přes střední pásmo.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:55
    Kobra stále nachází nečekané síly a prováží puk ke Kosinovi.

59:18
    Po osvobození domácích pokrývá puk Kunst.

59:27
    Domácí pečetí svoji výhru pátým gólem. JAKUB KOVAL dorazil puk až za záda Kunsta a rozpustil tak naděje hostí. Asistence: Jan Jindřich, Petr Strnad

59:52
    Vyloučen Jan Hucek (UNL) za hrubost.

60:00
    Konec zápasu. (20:49:29)

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 13. Kašek (Řídel), 17. Trončinský (Kašek), 31. Kašek (Klement, Hucek), 52. Macek (Řídel), 60. Koval (Jindřich, Strnad) – 8. Anděl (Vencl), 35. Verner (Sládek, Zmeškal), 45. Anděl (Vencl, Švehelka)

Rozhodčí: Plachý