Kovo Praha – Hr. Králové 0:4 (kon.) | Most – Vlašim 2:4 (kon.) | Kert Park Praha – Pardubice 2:1 (kon.)
Plzeň – Letohrad 7:1 (kon.)
HC Kert Park Praha
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
HBC Pardubice
Sobota 22.11.2014, 16:00 • Lužiny • CROSSDOCK Extraliga

Skončilo poslední domácí utkání Kertu, v němž se domácí museli při dnešním dramatu bránit až do konce. Poslední třetinu vyhrál Kert na střely 9:7, na góly 1:0 a celkově zvítězil 2:1. Prodloužil tak sérii vítězství na pět v řadě. Za týden zakončí podzim ve Vlašimi, Pardubice hostí doma Ústí. (17:41:57)

45:00

44:14
    I hosté jsou v pěti.

44:00
    Poslední minuta základní hrací doby. V útočném pásmu Pardubice, hrají 4 na 4.

43:49
    Na trestnou lavici jde domácí Jan Kočka. Dostává 2+2 minuty za hrubost.

43:09
    Kert v plném počtu.

42:14
    Petr Filip (PCE) jde na trestnou a poměr sil se vyrovnává.

41:50
    Martin Kruček vyvezl ven a jeho bratr Jiří se třikrát dostal do slibné pozice. Gól nedal.

41:45
    Dvě nebezpečné šance hostů, Sup je za sebe nepustil.