Bohemians – Královské Vinohrady 7:6 (kon.) | Ostrava – Liberec 6:9 (kon.) | Tatran – Chodov 6:2 (kon.)
Otrokovice – Bulldogs 5:4 (po pr.)
PSG Panthers Otrokovice
5:4 (0:1, 1:0, 3:3 - 1:0)
Bulldogs Brno
Neděle 23.11.2014, 19:00 • SH Štěrkoviště Otrokovice • Livesport Superliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Vzájemné zápasy v loňské sezóně
    11. kolo: Brno – Otrokovice 8:3
    16. kolo: Otrokovice – Brno 6:7 pn

ITELLIGENCE BULLDOGS BRNO

Buldokům to v letošní sezóně šlape. Po deseti kolech jim patří čtvrté místo s 19 body – 6 výher, 3 prohry a 1 prohra v prodloužení. Nad jejich síly byl jenom Chodov, Tatran, Sparta a Boleslav. V týdnu odehrálo Brno pohárový zápas se Znojmem a díky výhře 5:6 postupuje mezi čtyři nejlepší. V posledním ligovém zápase si poradilo s Liberecem.

PANTHERS OTROKOVICE

Panteři dnes potřebují nutně zabrat. Na svém kontě mají po deseti zápasech jeden jediný bod a patří jim nelichotivé poslední místo. V pondělním utkání nestačili na Bohemku a kolo předtím prohráli na Spartě. Otrokovičtí se potýkají se špatnou koncovkou, zlomit to však mohou dnes před svými fanoušky, kteří je i přes neúspěch neopouštějí.

Kejík – Hrazdíra, Jakůbek – Coufal, Juhaňák, Koutný Martin

Hezký večer ze Štěrkoviště v Otrokovicích, kde se dnes v rámci 11. kola florbalové AutoCont extraligy střetnou domácí Panthers Otrokovice a itelligence Bulldogs Brno.

Pikantní souboj to dnes bude pro domácího Pavla Jurčíka a Matěje Kostku, kteří ještě v loňské sezóně oblékali dres Buldoků.

Solidně naplněná hala vítá obě mužstva.

00:01

01:30
    Mendrek před brankou nikoho ze svých spoluhráčů nenašel. Hned poté se ocitl v šanci domácí Bouška, který ale Kejíka nepřekonal.

01:57
    Juhaňákovi míček přeskočil hokejku.

02:05
    Kostka vyvezl míček a byl zastaven nedovoleně. Panteři budou rozehrávat.

02:07
    Bekhendový pokus Kostky mimo.

03:50
    Ani jeden z týmů se k zakončení nedostal.

04:26
    Fuchs zastaven nedovoleně Michalem Nagym, který si jde odpočinout na trestnou lavici. Dvě minuty dostává za sekání.

05:20
    Bulldogs právě vstřelili branku!
    Brněnští Buldoci využívají přesilovou hru, když ke střele natáhl JIŘÍ JUHAŇÁK a prostřeluje Jurčíka, který pravděpodobně nic neviděl. Asistence: Jiří Bauer

06:50
    Spáčil drží míček za vlastní bránou a čeká s rozehrávkou.

07:45
    Skrytá střela Juhaňáka skončila u Kováče.

08:20
    Coufal napálil míček do Kováčových intimních míst. Otrokovický obránce teď na střídačce neprožívá příjemné chvíle.

09:30
    Jurčíkův exkluzivní zákrok.

10:30
    Graclík vybojoval rozehrávku v útočném pásmu domácích.

10:50
    Jakůbek zblokoval střelu Martina Nagyho. Ani pokus Kořeného u Kejíka neskončil.

11:55
    Jiří Koutný přihrával Fuchsovi, kterému ve střele zabránil Martin Nagy.

12:55
    Kadlec nahazoval na bránu. Vše však vyřešil Kořený, který míček vyhodil pryč.

13:15
    Mendrekův pokus zastaven Kováčem.

14:00
    Dvě větší šance Brna, ale ani jedna nekončí brankou a stav zůstává neměnný.

15:20
    Blizňákova střela šla nad Kejíkovu branku.

15:40
    Kořený našel Kostku, ten byl nedovoleně zastaven dvěma brněnskými obránci a domácí budou mít rozehrávku.

16:10
    Se střelou Martina Nagyho neměl Kejík problém. Další zákrok si připsal i proti pokusu Kořeného.

18:20
    Brněnský Fuchs přihrál jenom domácímu obránci Nagymu, který se pak dostal do šance. Také s jeho bekhendem si Kejík poradil.

18:55
    Úspěšný zákrok Jurčíka.

19:40
    Domácí obrana zaspala a v obrovské šanci se ocitnul David Coufal. V rozhodujícím okamžiku mu ale míček sjel z čepele a Jurčíka ani neohrozil.

20:00

V první třetině padla jedna branka. V 6. minutě otevřel skóre hostující Juhaňák. Utkání je zatím herně vyrovnané a necháme se překvapit, co nám nabídne prostřední část.

20:01

21:15
    Nagy našel přihrávkou Kostku. Jeho střelecký pokus ale u Kejíka neskončil.

21:54
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    A máme vyrovnáno. Na střelu MICHALA KOŘENÉHO už Kejík nedosáhl. Asistence: Václav Večeřa.

23:30
    Juhaňák teď ukázal, jak má šikovné ruce a svou přihrávkou našel svého spoluhráče, který ale na míček nedosáhl.

24:50
    Kejík si připisuje důležitý zákrok.

25:50
    Buldok Petr Jeski čeká za vlastní bránou, až mu dostřídají jeho spoluhráči.

26:45
    Brno rychle rozehrálo. Fuchs přihrával Koutnému, který se ale k ničemu nedostal.

27:30
    V šanci domácí Graclík, který místo přihrávky na Kováče volil střelu, která skončila mimo tři tyče Kejíkovy branky.

28:10
    Do šance se probojoval také Hrdina.

29:00
    Martin Nagy prozkoušel pozornost Kejíka, který ale zasahovat nakonec nemusel.

29:20
    Kořený je při chuti. Jeho další střelecký pokus ale Kejík vyráží.

30:00
    Probouzejí se také domácí příznivci, kteří zaplnili otrokovickou halu.

31:20
    Brnu se teď nepovedlo kombinovat a přichází o míček.

32:35
    Kostka pálil mimo a také střela Martina Nagyho se nechytla.

32:50
    A další pokus domácího útočníka Matěje Kostky. Ani ten ale Kejík za svá záda nepouští.

34:11
    Domácí budou mít možnost přesilové hry. Dvě minuty dostává hostující Petr Jeski za hrubost.

34:47
    Pokus Martina Nagyho zblokován Jakůbkem.

34:55
    Střílel Sovják, ale Kejík výborným zákrokem drží své mužstvo.

35:40
    Pokus Michala Nagyho mimo Kejíkovu branku.

35:50
    Kostka teď utrpěl bolestivý zákrok a zůstává ležet na hřišti. Naštěstí se zvedá a vypadá to, že bude v pořádku.

36:11
    Hosté se ubránili.

36:40
    Kořený na Blizňáka, který ale zakončuje opět mimo.

37:00
    Juhaňák vyzkoušel pozornost Jurčíka.

38:40
    U míčku, který putoval na Kejíka byl dříve hostující obránce.

39:50
    Juhaňákův pokus zblokován.

40:00

Prostřední část nám nabídla další jednu branku. Otrokovice se dočkaly vyrovnání, když se již necelé 2 minuty po začátku trefil Kořený. Hosté z Brna vystřelili ve druhé třetině pouze dvakrát, za to domácí na Kejíka vyslali devět střel. Třetí třetina bude rozhodně zajímavá.

40:01

40:40
    Martin Nagy nahazoval na Kejíkovu branku, kde čekal Kostka.

41:20
    Kadlec teď dlouho otálí s rozehrávkou.

42:00
    Bauerova střela se k Jurčíkovi nedostala.

42:30
    Martin Koutný hledal své spoluhráče před bránou. Míček však zůstal u domácích obránců. Poté se sám dostal do slibné šance, ale přestřelil.

42:52
    Petřík na Nagyho, který byl zastaven nedovoleným zákrokem a domácí budou rozehrávat v útočném pásmu.

45:07
    Otrokovická hala na nohou. Do vedení Pantery posílá TOMÁŠ SOVJÁK. Asistence: Václav Večeřa.

46:45
    Brno začalo šlapat a vytvořilo si několik příležitostí. Jurčík však zatím pozorný.

47:00
    Blizňák na Hrdinu, který ale na míček nedosáhl.

48:00
    Hostující Martin Koutný vrazil do domácího brankáře Jurčíka. Rozhodčí píská a domácí budou rozehrávat.

49:30
    Domácí Matěj Kostka teď zavařil hostující obraně, aby se poté dostal ke střele, která za Kejíka neprošla.

49:55
    Koutný hledal před otrokovickou brankou Ondráčka.

50:10
    Hra se přiostřuje. Na obou stranách bylo vidět několik tvrdých soubojů.

50:13
    Otrokovický obránce Michal Kořený si míček doklepl do vlastní brány a Brno srovnává na 2:2. Tak to je pro Pantery obrovská smůla.

52:17
    To jsou těžké chvíle pro domácí mužstvo. Buldoci se ujímají vedení. Autorem branky je MAREK FUCHS. Asistence: Luděk Ondráček.

53:00
    Jurčík předvedl fantastický zákrok a drží naděje domácích.

54:30
    Brno drží míček na svých hokejkách.

56:30
    Otrokovice se teď k ničemu nedostávají.

57:13
    Otrokovická hala opět na nohou! Domácí se z ničeho nic dostali do šance, kterou využil vyrovnávací brankou VÁCLAV VEČEŘA. Asistence: Tomáš Sovják.

58:00
    Bauerova střela z nápřahu mířila vedle Jurčíkovy branky.

58:10
    "Ještě jeden, " přejí si domácí příznivci.

58:22
    Panteři jdou do vedení 4:3. Domácí hala bouří. Krásnou střelou se prosazuje MATĚJ KOSTKA. Asistence: Michal Kořený.

59:00
    Začala poslední minuta základní hrací doby.

59:30
    Václav Večeřa teď minul prázdnou brněnskou branku.

59:53
    To je neuvěřitelné. Brno srovnává 7 vteřin před koncem. Autorem branky JIŘÍ KOUTNÝ. Asistence: Aleš Jakůbek.

59:58
    Martin Koutný narazil do Jurčíka, ten si to ale nenechal líbit.

60:00

Neuvěřitelná třetí třetina. Oba týmy nechaly na hřišti všechno a o vítězi rozhodne prodloužení, možná nájezdy.

60:01

61:30
    Nagyho střela mířila mimo.

62:00
    Na trestnou lavici usedá Lukáš Jalový. Panteři budou mít přesilovou hru!

62:00
    Oddechový čas pro Pantery.

62:26
    Otrokovice se dočkávají prvního letošního vítězství. Rozhodující branku trefuje MARTIN NAGY. Asistence: Michal Nagy.

65:00

Střely celkem v zápase
    Otrokovice 18
    Brno 13

Nejlepšími hráči zápasu jsou vyhlášeni domácí Václav Večeřa a hostující Jiří Juhaňák.

Domácí hráči slaví se svými fanoušky první výhru v letošní sezóně. Panteři dnes předvedli obětavý výkon a kdyby 7 sekund před koncem nesrovnal Koutný, mohli brát 3 body. Možná, že právě zápas s Brnem by mohl domácí nakopnout k lepším výsledkům.

Pro dnešek je to všechno. Děkuji za pozornost a v pátek 19. prosince opět na počtenou, kdy do Otrokovic zavítá vedoucí mužstvo AutoCont extraligy Tatran Střešovice. (23:13:22)

David Máčala

Branky a nahrávky: 22. Kořený (Večeřa), 46. Sovják (Večeřa), 58. Večeřa (Sovják), 59. Kostka (Kořený), 63. Nagy Martin (Michal) – 6. Juhaňák (Bauer), 51. Kořený (vla.), 53. Fuchs (Ondráček), 60. Koutný Jiří (Jakůbek)

PSG Panthers Otrokovice: Jurčík (Michajlovič) – Nagy Michal, Spáčil, Zach, Kořený, Kováč – Kostka, Petřík, Nagy Martin, Uhrinovský, Večeřa, Sovják, Bouška, Blizňák, Graclík, Hrdina, Vyoral
    Bulldogs Brno: Kejík (Bábíček) – Jakůbek, Bauer, Komenda, Jeski, Hrazdíra, Brom, Jalový, Coufal, Kadlec, Fuchs, Juhaňák, Koutný Jiří, Koutný Martin, Mendrek, Veselý, Žižka, Ondráček, Hrubý

Rozhodčí: Martin Valenta a Michal Žďárský