Sereď – Šamorín 1:1 (kon.) | Šaľa – Trnava B 3:0 (kon.) | MFK Košice B – MFK Zvolen 1:3 (kon.)
ŠKF Sereď
1:1 (0:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
sk Neděle 23.11.2014, 13:00 • Športový futbalový štadión, Sereď • MONACObet liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 13:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu.

Srdečne Vás vítam pri sledovaní zmien stavu zo zápasu 18. kola DOXXbet ligy – Západ, v ktorom proti sebe od 13:00 nastúpia tímy ŠKF Sereď a FC ŠTK 1914 Šamorín.

Domáci celok ŠKF Sereď sa po 17 odohraných zápasoch nachádza na priebežnej šiestej priečke DOXXbet ligy – Západ so ziskom 26 bodov, gólovým skóre 26:18 a bilanciou 7 výhier – 5 remíz – 5 prehier.

Hosťujúci celok FC ŠTK 1914 Šamorín je na tom o čosi horšie, keďže po 17 odohraných ligových zápasoch sídli na desiatej priečke DOXXbet ligy – Západ s gólovým skóre 15:29 a bilancuou 3 výhry – 4 remízy – 10 prehier.

Podarí sa favorizovanej Seredi zabrať na plné obrátky a pripísať si tak na svoje konto dôležité tri body alebo práve Šamorín dokáže prekvapiť?

Úvodné zostavy:

ŠKF Sereď: Senecký – Gajdošík, Hanzel, Svorada, Scherhaufer, Tarek, Varhaník, Hulák, Morong, Jurica, Petráš (K)

FC ŠTK 1914 Šamorín: Hajdúch – Hrnčár, Čemba, Chromý, Pončák (K), Hutta, Medgyes, Mezovský, Schober, Pe. Sura, Martinka

Rozhodca: Richard Sedlár – Rastislav Žákech, Peter Čajka.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

44
    Hosťujúci hráč Hrnčár obdržal žltú kartu.

45
    Prvý polčas sa skončil.

V prvom polčase tohto zápasu sme napokon góly nevideli. Mierne aktívnejší boli hráči domácej Serede, ktorí sa však ofenzívne nevedeli presadiť.

46
    Začal sa druhý polčas.

52
    V druhom polčase vidí hosťujúci hráč Čemba žltú kartu.

62
    Hlavný rozhodca udelil žltú kartu aj na domácu stranu – obdržal ju Hulák.

70
    Sereď dala gól!
    Domáci futbalisti napokon dokázali skórovať zásluhou ADAMA MORONGA!

79
    Žltú kartu vidí aj ďalší hráč hostí – Krištan.

87
    Žltá karta opäť putuje na stranu hostí – obdržal ju Kotnár.

88
    Šamorín dáva gól!
    Gól strelil RADOSLAV KRIŠTAN.

89
    Hosťujúci hráč Krištan vidí v závere druhého polčasu druhú žltú a teda aj červenú kartu.

90
    V závere zápasu putuje na stranu hostí aj žltá karta – obdržal ju gólman Hajdúch.

90+2

Je dobojované!
    Oba tímy napokon dokázali v druhom polčase vsietiť zhodne po jednom góle a zápas sa teda skončil remízou. Domáci nedokázali využiť krátku výhodu o jedného muža, ktorú mali od 89. minúty.

Dovidenia pri ďalších zmenách stavu zo zápasov DOXXbet ligy – Západ.
    Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (16:50:07)

Branky: 70. Morong – 88. Krištan

Karty:   62. Hulák (SER) – 44. Hrnčár (SAM), 52. Čemba (SAM), 79. Krištan (SAM), 87. Kontár (SAM), 90. Hajdúch (SAM)   89. Krištan (SAM)

Náhradníci: Chynoradský, Loduha, Patráš, Jamroškovič

Náhradníci: Csölle, Smoleňák, Mašulovič, Krištan, Kontár, Pa. Sura, Vozár

Rozhodčí: Richard Sedlár – Rastislav Žákech, Peter Čajka