Chabarovsk – Vladivostok 2:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Ufa 3:0 (kon.) | Magnitogorsk – Omsk 0:4 (kon.)
Čeljabinsk – Toljatti 3:1 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Nižněkamsk 2:4 (kon.) | Minsk – Soči 2:4 (kon.)
CSKA Moskva – Petrohrad 5:3 (kon.) | Kazaň – Barys 3:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Atlant 3:2 (3:2 po s.n.)
Riga – Jokerit 3:4 (kon.)
HC Dinamo Minsk
2:4 (1:0, 0:3, 1:1)
HK Soči
Pondělí 24.11.2014, 17:00 • Minsk Ice Palace • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Dobrý den všem hokejovým fanouškům. Dnes je na programu zápas HC Dinamo Minsk – HK Soči, uvidíme co nám toto klání nabídne.

Dinamo v této sezóně zažívá docela slušnou sezónu, když se nacházejí na šesté příčce západní konference. Minsk v posledním zápase vyhrál na ledě Záhřebu 5:2.

HK Soči

To hosté nezažívají vůbec povedenou sezónu, když se nacházejí na poslední příčce západní konference. V posledním utkání vyhráli proti Chanty – Mansijsku 4:1.

Vzájemné zápasy

Tyto dvě mužstva se spolu utkali pouze jednou, když v prvním zápase vyhrál Minsk 2:1.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

HC Dinamo Minsk: Taylor (Karnauchov) – Krajíček, Goroško, Ellison, Matěruchin, Stepanov – Nogačjov, Bailen, Linglet, Vesce, Cheechoo – Šinkevič, Švarný, Kulakov, Meleško, Gavrus – Lisovets, Drozd, Demkov, Razvadovskij.

HK Soči: Pöpperle (Gavrilov) – Koledov, Ščitov, Krikunov, Ignatuškin, Kostitsyn – Wilson, Whitney, Ljudučin, Petersson, Lapenkov – Derljuk, Petrov, Krutov, Warn, Emmerton – Pautov, Krjukov, Šiškanov, Achmetov, Ščerbina..

00:01

14:07
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Domácí se dostávají do vedení!
    Autorem branky je MATT ELLISON. Asistence: Andrei Stepanov a Alexander Matěruchin.
    ELLISON - 1:0

17:34
    První vyloučení dnešního zápasu. Na trestnou lavici odchází domácí Linglet – 2 minuty za podražení.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

19:34

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

V první třetině jsme viděli jednu branku, když se trefil z domácí Ellison. Uvidíme co nám nabídne druhá třetina, která začíná přibližně v 17:47.

20:01

27:54
    Soči právě vstřelilo branku!
    Hosté vyrovnávají! Střelcem branky je ANDRE PETERSSON. Asistence: Roman Ljudučin a Evžen Lepenkov.
    PETERSSON - 1:1

32:38
    A hosté otáčejí průběh zápasu. Autorem branky je IGOR IGNATUŠKIN. Asistence: Ilja Kostitsyn a Andrej Krikunov.
    IGNATUŠKIN - 1:2

35:07
    Tak toto je velká sprcha pro domácí celek! Hosté odskakují na rozdíl dvou branek, když se trefil IGOR IGNATUŠKIN. Asistence: Andrej Kostitsyn a Ilja Krikunov.
    IGNATUŠKIN - 1:3

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Je za námi druhá část, ve které hosté otáčejí průběh zápasu. Dokáže Minsk otočit tento nepříznivý výsledek? Třetí třetina začne přibližně v 18:40.

40:01

47:34
    Domácí snižují na rozdíl jedné branky! Střelcem branky je DMITRIJ MELEŠKO. Asistence: Artur Gavrus a Nick Bailen.
    MELEŠKO - 2:3

51:56
    Vyloučení na obou stranách. Za domácí se jede na dvě minuty posadit Ellison a za hosty Ignatuškin, oba dostávají své tresty za hrubost.

53:01
    Hosté vstřelují další branku, kterou střílí ROMAN LJUDUČIN. Asistence: Nikita Ščitov.
    LJUDUČIN - 2:4

58:10
    Na trestnou lavici odchází Gavrus – 2 minuty za hákování.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

60:00

V dnešním zápase vítězí hosté, kteří byli po celý zápas lepším týmem. Toto je ode mně vše a přeji hezký zbytek večera. (19:12:56)

Ondřej Terber

Branky a nahrávky: 15. Ellison (Stepanov, Matěruchin), 48. Meleško (Gavrus, Bailen) – 28. Petersson (Ljudučin, Lepenkov), 33. Ignatuškin (Kostitsyn, Krikunov), 36. Ignatuškin (Kostitsyn, Krikunov), 54. Ljudučin (Ščitov)