Jekatěrinburg – Omsk 5:2 (kon.) | Kazaň – Ufa 0:1 (0:1 po s.n.) | Atlant – Soči 2:4 (kon.)

Soči právě vstřelilo branku!
    Tak a je rozhodnuto! Roman Ljudučin našel z levé strany kluziště na pravé straně úplně volného JEVGENIJE LAPENKOVA a ten kotouč namířil do odkryté klece domácích. Asistence : Roman Ljudučin, Ilja Krikunov

55:00
    Posledních 5 minut třetí třetiny.

54:30
    Šmeljov se dostal přes dva bránící hráče až před Pöpperleho, ale toho nedokázal prostřelit mezi betony.

46:19
    Lapenkov prokličkoval mezi třemi obránci až před Engrena, poté se ho snažil prostřelit mezi betony, to se mu ale nepovedlo a Engren tuto střelu chytá.

45:13
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hrubost dostal Novopašin.
    Andreas ENGQVIST - 2:3

40:26
    Atlant právě vstřelil branku!
    A je to 2:3! Sergej Šmeljov přihrál před branku zcela volnému ANDREASI ENGQVISTOVI a ten prostřeluje Pöpperleho mezi betony. Asistence : Sergej Šmeljov, Arťom Černov
    Jevgenij LAPENKOV - 1:3

38:15
    Hosté využívají tuto přesilovku a zvyšují na 1:3! Roman Ljudučin našel zpoza branky v mezikruží úplně volného JEVGENIJE LAPENKOVA a ten zápěstím prostřeluje dnes potřetí Engrena. Asistence : Roman Ljudučin
    Igor LEVITSKY - 1:2

37:40
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za sekání dostává Vrána.

37:15
    IGOR LEVITSKY si najel před branku a jeho jmenovec Igor Radulov mu poslal kotouč přímo na hokejku a ten tvrdou střelou prostřeluje dnes skvělého Pöpperleho. Asistence : Igor Radulov, Jaroslav Dyblenko

34:45
    Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za držení dostává opět Krjukov.

29:25
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za zdržování vyfasoval Krjukov.
    Cory EMMERTON - 0:2

22:13
    A teď už to gól opravdu je! Alexej Krutov přihrál kotouč před branku Engrena, tam si sjel tísněn CORY EMMERTON, ale kotouč dokázal lehce tečovat za Engrenovi záda. Asistence : Alexej Krutov, Roman Derljuk

20:59
    A gól neplatí ! Ilja Krikunov zasáhl kotouč vysokou holí a tak gól nemůže být uznán.

14:51
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za úder loktem dostává Krutov.
    Andre PETERSSON - 0:1

10:34
    Hosté rychle využívají přesilovou hru! Lapenkov vypálil na Engrena a ten jen vyrazil kotouč před sebe na úplně volného ANDREHO PETERSSONA a ten kotouč doklepává do prázdné branky. Asistence : Jevgenij Lapenkov, Clay Wilson

10:22
    Hosté si také zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Dyblenko.

05:32
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za podražení dostává Ignatuškin.

03:51
    Engqvist se ocitl sám před Pöpperlem, český brankář však jeho střelu nad vyrážečku skvěle chytá!

Martin Penker

Branky a nahrávky: 38. Levitsky (Radulov, Dyblenko), 41. Engqvist (Šmeljov, Černov) – 11. Petersson (Lapenkov, Wilson), 23. Emmerton (Krutov, Derljuk), 39. Lapenkov (Ljudučin), 60. Lapenkov (Ljudučin, Krikunov)

Atlant Moskevská oblast: Engren (Šikin) – Korobov, Gilroy, Novopašin, Němec, Tjuljapkin, Dyblenko – Šmeljov, Engqvist, Černov – Potapov, Bodrov, Vrána – Radulov, Taratuchin, Kolcov – Voronin, Sošnikov, Levitsky
    HK Soči: Pöpperle (Gavrilov) – Koledov, Ščitov, Wilson, Whitney, Derljuk, Petrov, Pautov, Krjukov – Krikunov, Ignatuškin, Anisin – Ljudučin, Petersson, Lapenkov – Krutov, Warn, Emmerton – Šiškanov, Achmetov, Ščerbina

Rozhodčí: Romasko, Sergejev – Menšich, Čubykin