Helas Brno – Slavia 6:0 (kon.)
konec
Helas Brno
6:0 (3:0)
SK Slavia Praha
Středa 26.11.2014, 19:30 • SH KP Brno (nová hala) • 1. Futsal liga
Předzápasové kurzy
   
  To je ode mě z Brna vše. Přeji příjemné prožití středečního večera a budu se na vás těšit v sobotu u zápasu 2. futsalové ligy mezi brněnským Nasanem a Vyškovem. Do té doby na shledanou! (21:06:58)
   
  Je konce. Po dvou poločasech 3:0 ve prospěch domácích hráčů se logicky radují z vítězství právě futsalisté Helasu. Efektivita byla jednoznačně na brněnské straně, i hráči Slavie měli několik zajímavých šancí, ovšem nenaložili s nimi podle představ a podle toho také vypadá výsledek. Gólman Šimon chytal obstojně a byl důležitým článkem brněnského úspěchu.
   
  Konec zápasu.
   
  39:31
  Zápas se dohrává na útočné půlce hostů, avšak další z pražských akcí končí po špatně přihrávce mimo vymezený herní prostor.
   
  39:07
  Pohledná brněnská kombinace nebyla nebezpečná, Krajč se sklouzl po zemi a chytil míč do rukavic, aby vzápětí nechal rozehrávat obránce.
   
  38:03
  Ukázkovou obrannou práci předvedl Josef Havel, který se bleskově vrátil a nenechal unikajícího futsalistu Slavie ohrozit Šimonovu svatyni.
   
  37:31
  Nepřesná střela hostujícího celku se neujala, Šimon v poklidu kontroloval nepřesnou trajektorii kulatého předmětu.
   
  36:45
  Helas Brno právě vstřelilo branku!
  Šlo o úplně stejnou brankovou akci jako před minutou. JAKUB LIDMILA se dostal k balonu a nekompromisně se trefoval do úplně prázdného prostoru, který nikdo nestřežil. Bez asistence.
   
  35:16
  Helas Brno právě vstřelilo branku!
  Hra bez brankáře se hostům nevyplatila. JAKUB LIDMILA se zmocnil na své půlce míče a poslal jej z jednoho konce hřiště až na stranu opačnou. Slavia nebude mít v příštích minutách jednoduchou pozici. Bez asistence.
   
  34:44
  Havel si nezpracoval ideálně přihrávku, která letěla přes celou šířku hřiště. V posledních chvílích tvoří kombinaci hlavně hosté a drží se v útoku.
   
  33:53
  Slavia hraje bez gólmana s hráčem navíc, defenziva Helasu je pod tlakem a musí bránit na své polovině.
   
  33:12
  David Cupák se dostal do úzkých a jediným východiskem bylo vrátit míč dozadu na Šimona, hraje se z jedné strany na druhou.
   
  32:11
  Situace 3 na 2 v podání hráčů Slavie nebyla úspěšná, kulatý předmět si to namířil za autovou čáru a rozhodčí přerušují hru.
   
  31:24
  Překvapivou střelou se prezentoval Cupák, jenže pokus letěl jen do boční sítě a nevyrušil Krajče z koncentrace.
   
  30:53
  Lacko se dostal k balonu nedovoleným způsobem, míč zůstává v držení Slavie.
   
  30:12
  Samostatný únik hostujícího futsalisty zneškodnil pohotovým vyraženým brankář Helasu! Tady opravdu mnoho nechybělo.
   
  29:33
  Havel dostal nahrávku do velice nadějné pozice, ovšem střelec zkusil střelu lobem, ten mu příliš nevyšel, protože šel o malý kousek vedle.
   
  29:03
  Zajímavý pokus hostujícího mužstva ani k Šimonovi nedoletěl, pozorný obránce vložil nohu do dráhy míče a zklidnil poměry před bránou.
   
  28:37
  Havel rozehrával standardní situaci, napálil jen hbitého gólmana Krajče a své ofenzivní dovednosti nyní budou chtít předvést Pražané.

  Tadeáš Mima

  Branky: 3. Ovčačík (Havel), 19. Lacko (D. Cupák), 19. Lerch (D. Cupák), 25. D. Cupák (Ovčačík), 36. Lidmila, 37. Lidmila

  Karty:   17. Homola (SLA)


  Helas Brno: Šimon (Dang) – D. Cupák, Lacko, Havel, Sýkora, Lerch, Lidmila, Vlach, Havlík, Klimeš, Ovčačík, V. Cupák, Šplíchal
  SK Slavia Praha: Krajč (Malina) – Brychta, Eisenreich, Homola, Hrdina, Matějka, Novotný, Vandas, Vejvoda, Žampa, Pospíšil
  ocianews.com