Třinec – Kometa Brno 5:4 (kon.) | Liberec – Sparta 4:2 (kon.) | Vsetín – Havířov 3:4 (kon.)
HC Plzeň – Letňany 4:2 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 0:4 (kon.) | Písek – Č. Budějovice 3:5 (kon.)
Poruba 2011 – Vítkovice 0:6 (kon.) | Zlín – Olomouc 6:2 (kon.) | Chomutov – PZ Kladno 8:0 (kon.)
IHC Králové Písek
3:5 (1:0, 1:2, 1:3)
HC Motor České Budějovice
Pátek 28.11.2014, 16:40 • Zimní stadion Písek • Extraliga staršího dorostu

59:25
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Tak se hostě gólu v power-play přece jenom dočkali. TOMÁŠ FENCL trefil prázdnou branku z poloviny kluziště. O vítězi jej rozhodnuto. Bez asistence.

59:14
    Doktor minul prázdnou branku!

58:30
    Po přihrávce rukou se hra stěhuje před Němce. Hauser opouští branku.

57:30
    Písek právě vstřelil branku!
    A drama je na světě. Do prázdné branky dorazil puk LEOŠ JAVŮREK. Asistence: Jan Pixa.

53:25
    Fencl (CEB) – 2 minuty za držení.

49:57
    KAREL SCHMIDMAIER jen pár minut po svém návratu po odpykání desetiminutového trestu prostřelil Hausera mezi betony, když dostal z rohu kluziště milimetrový pas od Pánka. Asistence: Oliver Pánek, Martin Kadlec.

45:06
    A za držení se jde sednou také Tejko (PIS).

44:28
    Mašek (CEB) – držení.

43:25
    Polanský (PIS) – 2 minuty za faul kolenem.

40:32
    Skvělý vstup do třetí třetiny. Vráblíkovu zblokovanou střelu uklidil do prázdné branky JÁCHYM KONDELÍK. Asistence: Natan Vráblík, Jakub Doktor.

35:00
    Schmidmayer (CEB) si na pěknou chvíli odpočine. Za píseckou branku tvrdě sestřelil kapitána Turka, který po nárazu na mantinel zůstal ležet ne ledové ploše. Vyfasoval za trest 2+10. Dvě minuty za něj odpykává Pánek. Písecký kapitán Turek odjel na střídačku po svých a měl by být v pořádku.

32:43
    Pokorný (PIS) – 2 minuty za hákování.

32:11
    Píseckým vedení dlouho nevydrželo. Jáchym Kondelík našel za obranou volného NATANA VRÁBLÍKA, který si sám proti Hauserovi věděl rady a střelou nad lapačku vyrovnává. Asistence: Jáchym Kondelík.

31:37
    Domácí vracejí vedení na své hokejky. Dmytro Torba nejprve z pravého kruhu vystřelil na levý beton gólmana, od kterého se kotouč odrazil JANU PIXOVI a ten jej uklidil do odkryté branky. Asistence: Dmytro Torba.

30:50
    Hauser teď lapil dvě pěkné střely Schmidmayera a Fencla.

26:16
    Fencl (CEB) – 2 minuty za podražení.

25:25
    A je srovnáno. Oliver Pánek naše z rohu před brankou nekrytého KARLA SCHMIDMAYERA, který se trefuje nad rameno brankáře Písku. Asistence: Oliver Pánek.

19:40
    Vochozka se marně před brankou natahoval po odraženém puku. Hauser by měl co dělat, kdyby se budějovický hráč dostal k dorážce.

15:48
    Marek (PIS) – 2 minuty za hákování.

14:15
    Domácí se ujímají vedení. MIROSLAV TEJKO před Němcem nechytatelně tečoval puk pod víko. Asistence: Karel Strnad, Vojtěch Marek.

13:10
    Javůrek si teď počínal chytře. Schoval střelu z mezikruží do shluku těl a jen náhodou puk neskončil v síti.

09:30
    Benda (CEB) – 2 minuty za podražení.

07:00
    Mícháním pukem se Němec nenechal rozhodit a Klasovu střelu vyráží pravým betonem.

07:00
    Klas ujel v oslabení a byl podražen Kubešem. Pojede trestné střílení.

05:03
    Pokorný (PIS) jde na trestnou lavici za sekání.

Petr Eliáš

Branky a nahrávky: 15. Tejko (Strnad, V. Marek), 32. Pixa (Torba), 58. Javůrek (Pixa) – 26. Schmidmayer (Pánek), 33. Vráblík (Kondelík), 41. Kondelík (Vráblík, Doktor), 50. Schmidmayer (Pánek, Kadlec), 60. Fencl

IHC Králové Písek: Hauser – Klochko, Turek, Rákosník, Novotný, Kozák, Radoš, Brabec, V. Marek, Javůrek, Pokorný, Tejko, Hadrava, Torba, Polanský, Klas, Strnad, Pixa
    HC Motor České Budějovice: Němec – Kadlec, Farka, Kubeš, Klinecký, Benda, Dvořák, Svoboda, Pánek, Schmidmayer, Vráblík, Vochozka, Bárta, Jiřinec, Kondelík, Doktor, Fencl, Pospíšil, Mašek

Rozhodčí: Pražák – Kreuzer, Oudes