Nashville – Edmonton 1:0 (po pr.) | Philadelphia – NY Rangers 0:3 (kon.) | Anaheim – Chicago 1:4 (kon.)
Washington – NY Islanders 5:2 (kon.)
Philadelphia Flyers
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
New York Rangers
Pátek 28.11.2014, 19:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

59:16
    Vyloučen Del Zetto na dvě minuty za hrubost.

44:33
    Voráček na ledě. Současně vyloučen na 2+2 Chris Kreider za vysokou hůl.

42:33
    Jakub Voráček vyloučen na dvě minuty za sekání.

39:49
    Vyloučen hostující Dominic Moore na dvě minuty za podražení. Další šance Flyers.

36:19
    Vyloučen domácí Zac Rinadlo ale úplně zbytečně. Přesilovka pro hosty.

29:34
    Vyloučen Carl Hagelin na dvě minuty za podražení. Nedovolený zákrok jako z hokejové učebnice.

25:41
    Vyloučen domácí Mark Streit na dvě minuty za držení protihráče. Další šance pro Rangers.

21:52
    Vyloučen hostující Chris Kreider na dvě minuty za vysokou hůl.

10:38
    Hráčské lavici týmu Philadelphia Flyers byl uložen menší trest na dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká hráč s číslem 93 Jakub Voráček.

07:20
    Po několika šancích na obou stranách dostanou možnost přesilové hry domácí, vyloučen hostující Dominic Moore na dvě minuty za nedovolené bránění.

05:22
    Máme tu první vyloučení utkání. Na trestnou míří domácí Zac Rinaldo na dvě minuty za hrubost.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 7. Boyle (Stephan, Louis), 25. Louis (Stephan, Kreider), 46. Nash (Stephan, McDonagh)

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Streit, Grossman, Schultz, Del Zotto, Coburn, MacDonald – Voráček, Giroux, Schenn – Simmonds, Laughton, Raffl – Read, Couturier, Umberger – Lecavalier, Bellemare, Rinaldo
    New York Rangers: Talbot (Lundqvist) – Girardi, McDonagh, Boyle, Staal, Klein, Hunwick – Zuccarello, Brassard, Nash – St. Louis, Stepan, Kreider – Duclair, Hayes, Hagelin – Fast, Moore, Stempniak.

Rozhodčí: Charron, Meier – Wheler, Barton

Diváci: 19969