Ústí n/L – Most 4:1 (kon.) | HC Boskovice – Prostějov 1:3 (kon.)
Pátek 28.11.2014, 18:00 • Zimní stadion Boskovice • Liga staršího dorostu

59:36
    Vyloučen hráč týmu HC Boskovice č. 85 Denis Pospíšil – 2 minuty, hákování

57:38
    Současně vyloučeni: hráč týmu LHK Jestřábi Prostějov č. 7 – 2 minuty, nedovolené bránění a hráč týmu HC Boskovice č. 24 Michal Hejduk – 2 minuty, hrubost

51:03
    Vyloučen hráč týmu LHK Jestřábi Prostějov č. 7 Petr Krejčí – 2 minuty, podražení.
    Hraje se velmi vyrovnaná hra, Boskovice měly několik šancí vyrovnat a teď se jim nabízí dobrá možnost ke srovnání stavu utkání na 2:2

35:26
    Vyloučen hráč týmu HC Boskovice č. 99 Kryštof Hrubeš – 2 minuty, sekání

22:36
    Vyloučen hráč týmu HC Boskovice č. 11 Ondřej Šindelář – 2 minuty, hákování

17:15
    Boskovice mají možnost vyrovnat stav utkání – vyloučen hráč týmu LHK Jestřábi Prostějov č. 10 Tomáš Vystavěl – 2 minuty, nedovolené bránění

6:09
    První vyloučení zápasu ze strany domácích. Vyloučen hráč č. 13 Jan Procházka – 2 minuty, nedovolené bránění

0:28
    První vyloučení utkání chvíli po začátku zápasu – vyloučen hráč týmu LHK Jestřábi Prostějov č. 5 David Chujac – 2 minuty, podražení

Stanislav Scheiner

Branky a nahrávky: 30. Res (Borovička) – 17. Vytásek (Skácel), 41. Nevřela (Vystavěl, Kutiš), 57. Skácel (Pavel)

HC Boskovice: Nečas (Külzer J.) – Šindelář, Hejduk, Fabiánek "A", Hořava – Külzer N. "A", Hrubeš M., Procházka "C", Šmíd, Res, Borovička, Pospíšil, Vyskočil, Hrubeš K.
    Trenér: Svatopluk Vařeka
    Vedoucí družstva: Markus Külzer

LHK Jestřábi Prostějov: Zapletal (Rochla) – Chujac "A", Krejčí, Žilka, Kubík, Navrátil, Štěrba "A", Ondrýsek – Kutiš, Vytásek, Vystavěl "C", Ondroušek, Foltas, Hanáček, Nevřela, Lauryn, Skácel, Pavel
    Trenér: Michal Tomiga
    Vedoucí družstva: Pavel Žilka

Rozhodčí: Ladislav Netopil – Martin Šustr, Jan Vašíček