Arsenal Tula – Ural 1:2 (kon.) | CSKA Moskva – Ufa 5:0 (kon.) | Saransk – Zenit 1:0 (kon.)
Kubaň Krasnodar – Torpedo Moskva 1:1 (kon.)
FK Kubaň Krasnodar
1:1 (1:1)
FC Torpedo Moskva
Sobota 29.11.2014, 18:15 • Stadion Kubaň, Krasnodar. Kapacita: 32,000 diváků. • Ruská Premier Liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Ruská fotbalová liga má na programu patnácté kolo a my budeme sledovat duel mezi Krasnodarem a Torpedem Moskva. Jasným favoritem tohoto utkání je domácí celek.

FK Kubaň Krasnodar si zatím v této sezoně nevede vůbec špatně. Domácí celek má na svém kontě 24 bodů a při skóre 16:16 se nachází na sedmém místě. V posledních týdnech se ale Krasnodar velmi trápí, protože z posledních pěti zápasů vyhrál pouze jednou, tak uvidíme, jak si povede dnes.

FC Torpedo Moskva je na tom o poznání hůře. Nováček soutěže totiž zatím vybojoval pouze devět bodů a nachází se na předposledním a sestupovém patnáctém místě. Hosté mají problémy hlavně v obraně, protože inkasovali už 29 branek a více jich dostal pouze poslední Arsenal Tula. Hosty tedy nečeká nic lehkého.

Poslední vzájemné zápasy

Torpedo – Kubaň 0:0
    Kubaň – Torpedo 3:2
    Torpedo – Kubaň 1:3
    Kubaň – Torpedo 1:2
    Torpedo – Kubaň 3:1

FK Kubaň Krasnodar: Bělenov – Ješčenko, Armaš, Melgarejo, Xandão – Kulik, Kaboré – Sosnin, I. Popov, Baldé – Bucur.
    Náhradníci: Pomazan, Karjukin – Tlisov, Chubulov, Žavnerčik, Oliveira, Bueno, Šunjić, Bugajev.

FC Torpedo Moskva: Žawnow – Rykov, Kokoszka, Novoselcev, K. Kombarov – Putilo, Biljaletdinov – Mirzov, Stevanovič, Stěklov – Salugin.
    Náhradníci: Blažević, Budakov – Kňazev, Bagajev, Kacalapov, Fomin, Pugin, Vieira, Kulešov, Davydov.

Rozhodčí: Levnikov – Semenov, Vereteškin.

Hráči přicházejí na trávník. Utkání tedy začne za malý okamžik.

Vše je připraveno, jdeme na to!

1

1
    Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, kteří se hned vydali dopředu, ale z první akce v tomto utkání nebylo vůbec nic.

2
    První akci Krasnodaru musel zastavit Žawnow, který vyběhl a kulatý nesmysl před domácím borcem sebral.

3
    Domácí celek je opět u míče a tlačí se dopředu. Začátek duelu patří Krasnodaru.

5
    Nyní se vše podstatné odehrává uprostřed hrací plochy a k vidění je hlavně řada nepřesných přihrávek.

6
    Jeden z domácích hráčů se dostával do velké šance, ale vše zastavil skvělým skluzem Kokoszka. Roh pro Krasnodar.

7
    Z rohu nic nebylo a od své branky bude rozehrávat Žawnow.

8
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Tak to je velká rána pro domácí, protože z první akce hostující celek udeřil a jde do vedení. Po hezké kombinaci se do vápna prodral DINJAR BILJALETDINOV, který nic nevymýšlel a tvrdou střelou překonal Bělenova.
    Dinjar BILJALETDINOV - 0:1

10
    Domácí se opět tlačí dopředu a snaží se s nepříznivým výsledkem něco udělat.

11
    Rohový kop pro Krasnodar.

12
    I tentokrát se ale moskevský celek v pohodě ubránil a hned se vydal dopředu, jenže vše skončilo nepřesnou přihrávkou.

13
    Charles Kaboré přihrával před branku, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení neprotlačil.

14
    A další akce Krasnodaru skončila ofsajdem. Domácí bojují, jsou lepší, ale směrem dopředu je to zatím velké trápení.

16
    Obraz hry je stále stejný. Domácí se tlačí dopředu, ale Torpedo skvěle brání a drží cenné vedení.

17
    Jenže i další akce Krasnodaru skončila nepřesnou přihrávkou. To je zatím velký problém domácích borců.

19
    Nyní se za obranou zjevil Sosnin, ale nezvládl zpracování míče a ten skončil v zámezí.

20

21
    Ani tentokrát z toho nic nebylo, protože pro míč si skvěle došel brankář Žawnow.

23
    Hosté se pouze brání a směrem dopředu vymysleli jen jednu akci, ale ta skončila brankou. Domácí nečeká nic lehkého, protože Torpedo zatím brání skvěle.

24
    Po delší době hosté kombinovali, nakonec z toho byla dlouhá přihrávka, které ale scházela přesnost.

26
    U kulatého nesmyslu už jsou domácí fotbalisté, kteří pospíchají před branku Torpeda.

27
    Nyní se domácí dostali k několika centrům, ale ani z jednoho nic nebylo a stav zápasu se tedy nemění.

28
    Po další přihrávce před branku zasahoval Žawnow, který to ale zvládl a míč dokázal zpacifikovat.

30
    Po úvodních třiceti minutách vede stále Torpedo o jednu branku, což je velké překvapení, protože domácí celek je jasně lepší.

31
    A další akce Krasnodaru skončila ofsajdem. Trápení domácích tedy pokračuje.

33
    Jury Žawnow musel po zakončení z malého vápna zakončovat, ale zvládl to a podržel svůj celek!

33
    Po další rychlé akci je na řadě roh pro Krasnodar.

34
    Po přetaženém centru míč proletěl celým vápnem a nic z toho tedy nebylo.

35
    Krasnodar právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! IBRAHIMA BALDÉ si naskočil na povedený centr a přesnou hlavičkou překonal Žewnowa. Začínáme tedy od začátku.
    Ibrahima BALDÉ - 1:1

37
    Domácí jsou stále aktivnější a tlačí se dopředu. Torpedo je pod neustálým tlakem.

38
    Ale z další akce nic nebylo a od své branky bude rozehrávat Žawnow, který nikam nepospíchá.

40
    Do konce prvního poločasu zbývá pět minutek, tak uvidíme, zda se dočkáme ještě nějaké branky.

41
    Po dalším centru opět hlavičkoval Ibrahima Baldé, ale tentokrát branku Torpeda vůbec netrefil.

42
    Na druhé straně to z dálky zkusil Dalibor Stevanovič, ale branku také netrefil a Bělenov nemusel zasahovat.

44
    Závěr prvního poločasu je opatrný. Ani jeden celek nechce udělat zbytečnou chybu.

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

45

První poločas je za námi. Do vedení šlo překvapivě Torpedo, které udeřilo na začátku duelu. Poté diktoval tempo hry Krasnodar, který nakonec zásluhou Baldého vyrovnal na 1:1. Další branka už nepadla a druhý poločas bude ještě hodně zajímavý. Máme se na co těšit, protože domácí jsou jasně lepší a neberou nic jiného, než tři body.

Druhý poločas začne přibližně v 19:15.

Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas tedy začne za malý okamžik.

46

47
    Druhý poločas začal hodně zostra a k vidění hned bylo několik tvrdých střetů.

48
    Domácí jsou u míče a tlačí se před branku moskevského celku.

50
    Ale hosté stále velmi obětavě brání a domácí se nemohou dostat před jejich branku.

51
    Po faulu budu domácí zahrávat standardní situaci.

52
    Vladislav Kulik napřáhl z dálky a po jeho dělovce skončil míč těsně vedle pravé tyče!

53
    Po centru z pravé strany musel zasahovat Žawnow, ale zvládl to a míč v pohodě sebral.

55
    Žlutou kartu dostává Vadim Stěklov (FC Torpedo Moskva).

55
    Rohový kop pro domácí celek.

56
    I tentokrát se ale Torpedo ubránilo a na další branku si tak musíme ještě počkat.

58
    Obraz hry je stále stejný. Domácí se tlačí dopředu, ale do vedení se zatím dostat nedokázali, protože Torpedo skvěle brání.

59
    Kaboré vymyslel zajímavý centr, míč proletěl celým malým vápnem, ale nikdo z domácích se k němu nedostal.

61
    Stále se hraje na polovině Torpeda, ale daleko od branky, kterou střeží Žawnow.

62
    Ibrahima Baldé upadl ve vápně hostů, ale pokutový kop se nepíská.

64
    Po centru se do zakončení z hranice penalty dostal Bucur, ale v těžké pozice poslal míč nad branku.

65
    Rychlou akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčím, ofsajd.

66
    Alexandr Salugin šel do souboje s domácím brankářem, nakonec se k míči dostal jako první, ale poslal ho vedle branky.

68
    Střídání v týmu FC Torpedo Moskva: ze hřiště odchází Alexandr Salugin, přichází Hugo Vieira.

69
    Střídání v týmu FK Kubaň Krasnodar: ze hřiště odchází Lorenzo Melgarejo, přichází Danilo Oliveira.

70
    Je před námi posledních dvacet minutek a stav zápasu je stále nerozhodný 1:1. Uvidíme, zda se dočkáme vítězné branky.

71
    Stále se hraje na polovině hostujícího celku, který se velmi dobře brání a drží cenný remízu.

73
    Tentokrát vše skončilo nepřesnou přihrávkou. U míče je Žawnow, který nikam samozřejmě nepospíchá.

75
    Charles Kaboré se natlačil do zakončení, ale jeho hlavičce scházela přesnost a míč skončil nad brankou.

77
    Opět v akci Žawnow, který i tentokrát došel pro centrovaný míč a pomohl tak svým zadákům.

79
    Střídání v týmu FC Torpedo Moskva: ze hřiště odchází Reziuan Mirzov, přichází Semjon Fomin.

80
    Střídání v týmu FK Kubaň Krasnodar: ze hřiště odchází Gheorghe Bucur, přichází Arsen Chubulov.

82
    Vše podstatné se stále odehrává na polovině moskevského celku, ale na další branku stále čekáme.

83
    Žlutou kartu dostává Vladislav Kulik (FK Kubaň Krasnodar).

85
    Střídání v týmu FK Kubaň Krasnodar: ze hřiště odchází Vladislav Kulik, přichází Artur Tlisov.

86
    Jeden z domácích hráčů je ošetřován. Chvíli se tedy hrát nebude.

87
    Po zblokované střele je tu rohový kop pro Krasnodar.

88
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a stav zápasu se tedy dvě minutky před koncem zápasu nemění.